Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Днеска сме на ТОП вълна! 

Иначе който иска да си брои гледания. Аз лично смятам темата за приключена, специално Галена и Петя човек с краден нос отдавна се постараха да покажат че гледанията им в никой случай не отговарят на реалността. Това не им прави песньовките по-малки ли или големи хитове, просто цифрата на брояча на щтуб при тях нищо не значи. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , mitak_94 каза:

ТОП прием!

Много кахърен текст, жесток!

"Казват, че валяло точно като съм се раждала.

Уж добре за начало, но защо не продължи така?"😪

Любима ми е! Тогава Джена трябваше да стане певица на годината. 

преди 3 часа , Slavi каза:

Че кой изобщо би имал съмнения. Дори на последния концерт умрялата публика в арена армеец я изпълни акапелно. 

Една от класиките на Преса. В топ 5 със сигурност! 

Нали уж нямаха значение живите изпълнения от кръчмотеки!?

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Днеска сме на ТОП вълна! 

Иначе който иска да си брои гледания. Аз лично смятам темата за приключена, специално Галена и Петя човек с краден нос отдавна се постараха да покажат че гледанията им в никой случай не отговарят на реалността. Това не им прави песньовките по-малки ли или големи хитове, просто цифрата на брояча на щтуб при тях нищо не значи. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

Оказва се, че Андеа освен за автор на музиката на Искам искам се е представила за режисьор и продуцент. Кефи ме как няма скрупули и  въображението и работи на макс:clap:

Screenshot_20191020_121023_com.google.android.youtube.jpg

Поне е отразила Оцко и Росен Димитров 😆

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, asylum каза:

Любима ми е! Тогава Джена трябваше да стане певица на годината. 

Нали уж нямаха значение живите изпълнения от кръчмотеки!?

 

Не съм казвал, че нямат значение, а че не е нещо кой знае какво и го правят дори новоизгряващи и изпълнители със спад. Щом Емануела го е постигналА с Предател, смятай... 

Освен това аз говоря за концерта в Арена, а въпросното стори за което Ванчо говори също е от някакъв концерт. Така че първо виж за какво става дума и после се изказвай колкото да кажеш нещо. 

Да не говорим, че  Водката е доказана емблема по концерти, турнета, участия и национален ефир дори. 

 

Интересно ми е как би звучала днес тази когато гласа и е много различен

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Slavi каза:

Освен това аз говоря за концерта в Арена, а въпросното стори за което Ванчо говори също е от някакъв концерт. Така че първо виж за какво става дума и после се изказвай колкото да кажеш нещо. 

Да не говорим, че  Водката е доказана емблема по концерти, турнета, участия и национален ефир дори.

 

Ето го сторито. На централния площад в Перник. Едно е да ти се пеят сезонните хитчета в клуб и съвсем различно на препълнен площад. Песен на 11 години.

 

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Vancho каза:

Ето го сторито. На централния площад в Перник. Едно е да ти се пеят сезонните хитчета в клуб и съвсем различно на препълнен площад. Песен на 11 години.

 

я каква изненада снимат я с камера и пее на живо. 

Иначе аз още си чакам да видя клипче с избухвация на някоя от новите и песни, но уви, такова вече повече от година вече няма. 

Май не е случайно, че въпреки милиардните хитове, Пепа с носа тряя да тупа праха от старите. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Няма такива защото не я мързи да работи и не е стисната като Преслава. Как си представяш Преса да се беше изръсила за 5 нови клипа при положение, че дори за тв версиите не се постара и не вложи почти нищо. Само си разпиля гледанията. Поне този факт не отричай. 

Ясно е че я мързи да снима, да, но дали е стисната аз не мога да знам, защото не я познавам лично, а от това което виждам, не мисля е стисната, просто не се фука със дрехи за 100-ци хиляди евро за да компенсира затова че няма никакъв певчески талант като Галена, пък и не прави някакви долни на ниво Соня Немска - Аз съм жената. Клиповете й са фини, ефектни, нормални като за България, повечето са ми яки, имайки предвид че експериментира с Без теб, Чуплива и влюбена, Няма да ти пиша и тн. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори Татяна влага повече в клиповете. Пепа с носа е ясно колко и се правят клипове - щом е искала да качат лирик видиата по Планета - е ясна. 

Жалка смешница, с две думи. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Дори Татяна влага повече в клиповете. Пепа с носа е ясно колко и се правят клипове - щом е искала да качат лирик видиата по Планета - е ясна. 

Жалка смешница, с две думи. 

 

Какво ще рече "дори Татяна"? Тоца много се старае за клиповете и то не от вчера!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Песента с която открих Тедитууу!🥰

И да не забравим че Галена всеки ден се събужда с мисълта "Не мога да пея. Добрии поръчай ми най-скъпите дрехи за да компенсираме!!".

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Какво ще рече "дори Татяна"? Тоца много се старае за клиповете и то не от вчера!

 

Така си е. Татяна зашеметява с клипове още от дебюта си, докато Толбухинския Майкъл се излага още от Права е жената, ефтиното си е ефтино. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Така си е. Татяна зашеметява с клипове още от дебюта си, докато Толбухинския Майкъл се излага още от Права е жената, ефтиното си е ефтино. 

 

 Да продължим с буква Т!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...