Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Beat. каза:

tatyana1.gif

Аз като разправям, че без Тотя и бездруго постния годишен концерт на кокошарника ша е пълна скръб!  Има какво да научат за сценичното поведения! 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Аз като разправям, че без Тотя и бездруго постния годишен концерт на кокошарника ша е пълна скръб!  Има какво да научат за сценичното поведения! 

 

Фрашкана с класики, бе! Ко вика тоз в началото, докато Екстрата се изнася - "тя е звездата на Замяна!?"

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Willy каза:

 "Не мога да пея. Добрии поръчай ми най-скъпите дрехи за да компенсираме!!".

Смешно е да не кажеш че не е така. Тя е модна икона, което всеки ще признае, но певчески талант няма.  Даже има инстаграм профил в който качва колко струват дрехите й, ето колко е комплексирана от бройките и изкуственото помпане на кариерата

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

По голяма комплексарка от Толбухинска Пепа, дето си преправи носа само и само някой да я обърка с Галена, и да и поиска автограф, че иначе кой да се сети за нея, няма!  Другия път може да викне Тотя, ша и изкорми носа като зайците дето печеше на оня кравар, бившия и мъж! 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Kriminal каза:

Смешно е да не кажеш че не е така. Тя е модна икона, което всеки ще признае, но певчески талант няма.  Даже има инстаграм профил в който качва колко струват дрехите й, ето колко е комплексирана от бройките и изкуственото помпане на кариерата

А не може ли просто така да и харесва? То и Цура която е страшно талантлива и има може би най-запазеният глас, щото не ходи по участия, се облича в маркови дрехи. Имат си парите, техни или на мъжете до тях и ги харчат за личен кеф. То остава човек да не се надгражда, щото на Преси не и се занимава нали и всеки който влага повече от нея в визии и проекти, според теб е комплексиран. Галена не веднъж е казвала че си прави колекция от ботуши и още като малка е спестявала пари за да си ги купува. Другите скъпи дрехи според мен са само за фотосесия, щото не сме я виждали да ги носи повече.🤔 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Lelqtian каза:

Неслучайно звучеше от колите из всички южни софийски квартали 2018! 

 

И все още звучи!

преди 32 минути, THE IIconic каза:

Мая след Магапаса: Поп фолк иконата от 90-те за любовта и живота в Америка

https://www.vbox7.com/play:fd734f7015?p=user&id=5390453&order=date&pos=_?utm_source=vbox7&utm_medium=push&utm_campaign=onesignal

Тамън идвах да споделя това! Истинска Мадона!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Ясно е че я мързи да снима, да, но дали е стисната аз не мога да знам, защото не я познавам лично, а от това което виждам, не мисля е стисната, просто не се фука със дрехи за 100-ци хиляди евро за да компенсира затова че няма никакъв певчески талант като Галена, пък и не прави някакви долни на ниво Соня Немска - Аз съм жената. Клиповете й са фини, ефектни, нормални като за България, повечето са ми яки, имайки предвид че експериментира с Без теб, Чуплива и влюбена, Няма да ти пиша и тн. 

Имах предвид, че е стистана за влагане в клипове, не ти говоря за дрехи. 

Много е смешно да мислиш, че Галена облича тези дрехи защото не може да пее. Значи тези, които могат им е позволено да са парцалани, а тези които не, трябва да блестят със скъпи тоалети. Много добра логика. Цветелина Янева защо носи скъпи дрехи? Тя може да пее ... Изобщо това с гласа на Галена вече е изтъркано. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

А не може ли просто така да и харесва? То и Цура която е страшно талантлива и има може би най-запазеният глас, щото не ходи по участия, се облича в маркови дрехи. Имат си парите, техни или на мъжете до тях и ги харчат за личен кеф. То остава човек да не се надгражда, щото на Преси не и се занимава нали и всеки който влага повече от нея в визии и проекти, според теб е комплексиран. Галена не веднъж е казвала че си прави колекция от ботуши и още като малка е спестявала пари за да си ги купува. Другите скъпи дрехи според мен са само за фотосесия, щото не сме я виждали да ги носи повече.🤔 

Абе кво се обясняваш с фанатици, дето не възприемат чужди мнения или дори обективната реалност? Трудно им е да приемат фактите - Галена с много работа и още повече мънгизи - нейни ли, на мъжо и ли, не сме и счетоводители да и търсим сметка - успя ставнително успешно да изкара селото от себе си, циганията си я остави за собствено удоволствие. Пепа с новия нос, въпреки парите си е все същата дива високопланинска селянка дето пееше Права е жената, а откакто се фана и с настоящи си ... мъж, стана дори още по-дива и още по-селянка. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Имах предвид, че е стистана за влагане в клипове, не ти говоря за дрехи. 

Много е смешно да мислиш, че Галена облича тези дрехи защото не може да пее. Значи тези, които могат им е позволено да са парцалани, а тези които не, трябва да блестят със скъпи тоалети. Много добра логика. Цветелина Янева защо носи скъпи дрехи? Тя може да пее ... Изобщо това с гласа на Галена вече е изтъркано. 

Абе има и по-изтъркани неща - примерно гласа на Пепа човек лакът толбухински, дето пее наживо само ако я снимат за ютубето. 

Минаваме на буква М начи :D Парти тайм! 

 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Kriminal каза:

Смешно е да не кажеш че не е така. Тя е модна икона, което всеки ще признае, но певчески талант няма.  Даже има инстаграм профил в който качва колко струват дрехите й, ето колко е комплексирана от бройките и изкуственото помпане на кариерата

И ти си сигурен, че този профил е на Галена? И тя лично си качва дрехите ... 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Абе има и по-изтъркани неща - примерно гласа на Пепа човек лакът толбухински, дето пее наживо само ако я снимат за ютубето. 

Минаваме на буква М начи :D Парти тайм! 

 

 

Сигурно е много тежко женица с маркови парцалки, която не може да пее да ти диша във врата и дори да те минава през голяма част от времето. Шанс ... 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...