Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 49 минути, pressthebest каза:

кралица кралица кралица, на всеки Наско е женица! ❤️

Жестоко! Помоли администратора да ти смени името на djenthebest докато е време!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам, че никой още не е коментирал Роксана, мръсната циганка лъжлива. Преди година оплю Камата, че била бездарница и се смяха с мъжо и. Сега пък много я харесвала, била израснала с нейните песни и т.н. Е такива са сите, Азис, Роксана, Теда, Бона, Софа и сие. 

Огъват се като да не казвам какво. Философстват ми и морал четат, а инак като ги настъпиш почват да си показват истинската природа. Азис до вчера кълнеше, днес голяма родолюбка го дава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Преслава (и Галин) продължават да са единствените поп-фолк звезди в Топ 50 на Spotify.

4.Така ни се пада (6 дни в класацията, връх 3)

19.Пиян (69 дни в класацията, връх 2)

31.Паника (64 дни в класацията, връх 2)

39.Не те забравям (39 дни в класацията, връх 24)

Бонус:

54.На твое място (3 дни в класацията, връх 54)

66.Болка моя (69 дни в класацията, връх 37)

Вече над година и половина, откакто Пайнер качват там, а все още никой не е стигал номер 1. Все по-интересно става кой ще е първият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Виждам, че никой още не е коментирал Роксана, мръсната циганка лъжлива. Преди година оплю Камата, че била бездарница и се смяха с мъжо и. Сега пък много я харесвала, била израснала с нейните песни и т.н. Е такива са сите, Азис, Роксана, Теда, Бона, Софа и сие. 

Огъват се като да не казвам какво. Философстват ми и морал четат, а инак като ги настъпиш почват да си показват истинската природа. Азис до вчера кълнеше, днес голяма родолюбка го дава. 

Изкуствено подмазване. Тя така и феновете си хвалеше, че ги прегръщала, явно после повръща. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Джена е голяма зарибявка, очаквам много от Галя и Емилия и има надежда за сезона, че почти няма добри песни. За първи път първата половина на годината беше много по-силна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Slavi каза:

Реклами от сайта Сигнал. Бг. Те правят 4-5интервюта годишно поради тази причина. 

Аз харесвам Емилия Стоянова. Блага и добра женица е. Не е някой темерут като Марго Лозанова или куха лейка като Жени от фолкмаратон. 

Че какви са тия реклами? Колко да правят от тях?

 

А Стоянова е лицемерна и високомерна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Born to Die каза:

Песента на Джена е голяма зарибявка, очаквам много от Галя и Емилия и има надежда за сезона, че почти няма добри песни. За първи път първата половина на годината беше много по-силна.

Tя Емилия подготвя ли нещо за попфолка изобщо? 

Гледам че с Jay Maly правят още едно парче. А той е страшен сладур. Дали Емилия се е възползвала на макс от възможностите му:D

 

Screenshot_20191030_185821_com.android.chrome.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Привет на всички, чак сега съумях да се съвзема от вчера насам, за да мога да пропиша отново.

 

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, asylum каза:

И фенове на Хлебната Мая не сте, щом сте пропуснали да споделите това!

 

Уоу.... Кърти направо. Трудно нещо след Джен може да ми грабне вниманието, но Сода успя! 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Starboy каза:

Привет на всички, чак сега съумях да се съвзема от вчера насам, за да мога да пропиша отново.

 

Аз се поболях! Цял ден лежа, представяйки си че го правя върху портрет на Джен! 

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Уоу.... Кърти направо. Трудно нещо след Джен може да ми грабне вниманието, но Сода успя! 

Сода, кай! :D

Мисля, че е вдъхновена от един от първите си клипове и повтаря визията!

 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Аз се поболях! Цял ден лежа, представяйки си че го правя върху портрет на Джен! 

Е, ти ме размаза с идея! Още сега ще си поръчам огромни тапети за 4-те стени в стаята ми с различни снимки на Джен, за да я усещам постоянно ❤️ 

  • Like 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Е, ти ме размаза с идея! Още сега ще си поръчам огромни тапети за 4-те стени в стаята ми с различни снимки на Джен, за да я усещам постоянно ❤️ 

Ако беше истински фен, би се опитал сам да я нарисуваш и после поставиш в рамка! Но добро начало, подкрепям те! 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...