Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ах-въй-НЕ! Как може това произведение на изкуството да не е в топ 5 на поп-фолк хит в сигнал? В неописуем потрес и жал съм! Поне е в топ 5 при клиповете - все пак е Райна!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Cally-Pressyfan' каза:

По ирония на съдбата "Богиня", която е самостоятелна, е най-големият й хит в Пайнер :D А обиколи половината топ имена да види успех покрай тях. Без успех, естествено.

И Живот мой си се превръщаше в хита, ама и секнаха кефа. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

 Верно ли смяташ Паника за по успешна от Болка моя или Най боли ме? 

Със сигурност е след тях. За останалото съм съгласен на 100 про. 

Болка моя е от другото тримесечие, а Най-боли ме гръмна по здраво и от двете, но няма тяхното задържане. Лично мнение.😀

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Cally-Pressyfan' каза:

По ирония на съдбата "Богиня", която е самостоятелна, е най-големият й хит в Пайнер :D А обиколи половината топ имена да види успех покрай тях. Без успех, естествено.

Според мен купеният милион помогна да се показва под другите хитове и чак есента са разви като хит. 

Това ми е любимо.

 

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

Скоро и аз имам рожден ден, някой знае ли къде са качени участията на Джени за ноември? Все пак какъв по-добър начин да си отпразнуваш рождения ден в компанията на ДЖЕНА?!?

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Willy каза:

Според мен купеният милион помогна да се показва под другите хитове и чак есента са разви като хит. 

Това ми е любимо.

 

Милион ли беше или 700к?

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена спечели тримесечната класация за клипове

ТОП 10:

01. Галена – Паника
02. Преслава – Пиян
03. Яница – Шампионка
04. Райна – А бях ти казала
05. Фики и Цветелина Янева – Не ме оставяй

https://signal.bg/видеоклип-2019-3-тримесечие/?fbclid=IwAR0jvjAKAZD_7BWI1mtaM6m0jvCBTB7BsJicHdgpqfzylUHCFZOWMwHFoBE

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , presi_fen! каза:

Къде е Стела да я питам и днес кой направи повече гледания “Паника” или “Пиян” 🤣🤣

Опита ти за провокация нещо не се получи.

Очевидно си видял гледанията, но да ти кажа и аз - "Пиян" има повече. Не ми пречи да го призная, нито това е някаква драма за мен. Никога не съм твърдяла, че "Паника" е с по-голям успех, не съм отричала и очевидния такъв за "Пиян". Каква е драмата с това, че Галена на няколко пъти беше с повече дневни? Защо да не се отрази? 

А къде са новите песни на Преслава и защо така бързо изпаднаха от ТОП 100? Нали уж беше превзела нейбъла.. Остана само "Не те забравям", която обаче е под "Паника" и "Добре ли си", дори и под "Кома". :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

Опита ти за провокация нещо не се получи.

Очевидно си видял гледанията, но да ти кажа и аз - "Пиян" има повече. Не ми пречи да го призная, нито това е някаква драма за мен. Никога не съм твърдяла, че "Паника" е с по-голям успех, не съм отричала и очевидния такъв за "Пиян". Каква е драмата с това, че Галена на няколко пъти беше с повече дневни? Защо да не се отрази? 

А къде са новите песни на Преслава и защо така бързо изпаднаха от ТОП 100? Нали уж беше превзела нейбъла.. Остана само "Не те забравям", която обаче е под "Паника" и "Добре ли си", дори и под "Кома". :3fdb8960598fa63e:

Едва ли “Не те забравям” щеше дае под тези песни ако имаше официален видеоклип и ако беше в канала на Планета 😏😉😉

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Според мен купеният милион помогна да се показва под другите хитове и чак есента са разви като хит. 

Това ми е любимо.

 

И на мен ❤️

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, presi_fen! каза:

Едва ли “Не те забравям” щеше дае под тези песни ако имаше официален видеоклип и ако беше в канала на Планета 😏😉😉

Също така и ако не беше пусната първа щеше да е с гледанията на Крадец на време. Ето и още една крайност.😀

Този трак заслужаваше гледанията на Не те забравям. ❤

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Доста интересно и странно парче. Така и не успя да се наложи обаче. 

Наложи си се, гърмя около година по клубовете. 

Току що, Slavi каза:

Луна е фенка на Андреа:

 

Screenshot_20191104_102459_com.instagram.android.jpg

Според мен не знае коя е и просто се кефи на снимката. Ако знае в реалността как изглежда, не би се посвенила да коментира!

Нека прогоним злите духове с

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Наложи си се, гърмя около година по клубовете. 

Според мен не знае коя е и просто се кефи на снимката. Ако знае в реалността как изглежда, не би се посвенила да коментира!

Нека прогоним злите духове с

 

Най - голямата! Р Е С П Е К Т!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Наложи си се, гърмя около година по клубовете. 

Според мен не знае коя е и просто се кефи на снимката. Ако знае в реалността как изглежда, не би се посвенила да коментира!

Нека прогоним злите духове с

 

Топно по това време не съм се спирал. Изобщо не са я въртели в никакви клубове. 

 

Според мен пък много добре знае коя е и се опитва да се подмаже за дует. Те чуждите изпълнители знаят коя е Андреа, ти за Луна ли се съмняваш. 

 

Не и липсва самочувствие. Но е факт казаното от нея. 

Screenshot_20191104_102918_com.instagram.android.jpg

  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

Топно по това време не съм се спирал. Изобщо не са я въртели в никакви клубове. 

 

Според мен пък много добре знае коя е и се опитва да се подмаже за дует. Те чуждите изпълнители знаят коя е Андреа, ти за Луна ли се съмняваш. 

 

Не и липсва самочувствие. Но е факт казаното от нея. 

Screenshot_20191104_102918_com.instagram.android.jpg

Явно си излизал в Шумен или Нови пазар, тук навсякъде звучеше по няколко пъти. 

Умряла е Луна за дует с бивши популярни лица. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...