Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, WindWalkerMonk каза:

Аз ще звънна да питам! И ако наистина КЛЕА не е там ще вдигна скандал. Безсрамни негодници! 

Ще ги прокълнем и затворят одма! Нещо не канят звезди напоследък. КЛЕЯ ще да ги е разорила - то висока заплата едно на ръка, ама обезщетения... Сто про ги е осъдила, ако са постъпили некоректно! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Ще ги прокълнем и затворят одма! Нещо не канят звезди напоследък. КЛЕЯ ще да ги е разорила - то висока заплата едно на ръка, ама обезщетения... Сто про ги е осъдила, ако са постъпили некоректно! 

Aбе Уроди! То благодарение на Клеа им знам смрадливия цигански ресторант. Бяха мангусти, тя ги издигна, тя ги уреди във Воуг, бяха на Оскарите. Много са си повярвали, но сега пак ще си станат дупка и ще канят само петоразрядници. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Aбе Уроди! То благодарение на Клеа им знам смрадливия цигански ресторант. Бяха мангусти, тя ги издигна, тя ги уреди във Воуг, бяха на Оскарите. Много са си повярвали, но сега пак ще си станат дупка и ще канят само петоразрядници. 

Слави пусна слух и си плю на петите. Не подозира до какво дередже ще доведе страната. Скоро ще избухне граждански бунт! 

  • Like 2
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Слави пусна слух и си плю на петите. Не подозира до какво дередже ще доведе страната. Скоро ще избухне граждански бунт! 

Сериозни, дигам телефона и търся К Л Е А. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи и Галин ще бойкотира? А Гло явно все пак е чула съветите от форума...... че е по-добре да не ходи, отколкото пак да се излага.

Wow не съм очаквал, че моята отново ще бъде най-силната изпълнителка на концерт на Пайнер. Success stan-а в мен са обажда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Значи и Галин ще бойкотира? А Гло явно все пак е чула съветите от форума...... че е по-добре да не ходи, отколкото пак да се излага.

Wow не съм очаквал, че моята отново ще бъде най-силната изпълнителка на концерт на Пайнер. Success stan-а в мен са обажда.

Засега Анелция, Дженция, Емануелция и Цура май не са се отказали, но още има шансове верно Деса да остане най-голямото заглавие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Засега Анелция, Дженция, Емануелция и Цура май не са се отказали, но още има шансове верно Деса да остане най-голямото заглавие. 

Ще видим дали няма да е над тях като забие микса със Сто парички, Факт, Факт, Да вдигнем шум, Две сърца и Попа от сусам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Ще видим дали няма да е над тях като забие микса със Сто парички, Факт, Факт, Да вдигнем шум, Две сърца и Попа от сусам.

Няма ли да стане много манджа с грозде да наблъска толкоз песни в 5 минутен микс? Не, че не могат да и отделят повече, ма не искам да се зори прекалено. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Няма ли да стане много манджа с грозде да наблъска толкоз песни в 5 минутен микс? Не, че не могат да и отделят повече, ма не искам да се зори прекалено. 

Както е тръгнало всички ще имат време за 15-минутен. Най-накрая златните времена от турнетата ще се върнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, SG каза:

Както е тръгнало всички ще имат време за 15-минутен. Най-накрая златните времена от турнетата ще се върнат.

Ма не искам да си загуби гласа до следващия, или най-малкото за НГ, все пак трябва да си направи участията тогава. 

преди 27 минути, Beat. каза:

 

То па една далавера, че точно тия тримата ша участват ... Още повече могат да се наврат в едни 5 минути макс цялото трио и да приключват. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предвид че предния път не я напълниха, но пак мина за най-посещавания им концерт откакто ги изхвърлиха от НДКто на културата, не очаквам тоя път да е нещо по-различно. Като раздадат безплатните билети из Столипиново и останалите ромски махали из Филибето, някъде към 2000 присъстващи. Ако има и нещо по-така, примерно наливат им водка ;) може и малко повече. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...