Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Сръбската Галена:

Нашите фолкаджийки може да се замислят малко кои стилисти да ползват.

Същото се отнася и за звученето на песните им, никой не ще вече мазнотии.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, pacho каза:

 

Нашите фолкаджийки може да се замислят малко кои стилисти да ползват.

Meanwhile 90% от чалгарките: what is stylist?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Beat. каза:

http://planeta.tv/news/view/Albumat-na-Preslava-otnovo-e-No.1

Тук пише, че на "Да гори е в любов" е бил пуснат втори тираж още през септември. Колко бройка албуми е имало в първия?

Аз ви казах, но ми се смяхте. М/у другото, все още не са заредили нови бройки в eMAG.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Fast каза:

Аз ви казах, но ми се смяхте. М/у другото, все още не са заредили нови бройки в eMAG.

Прочела е във форума и е казала да пуснат новина. Не се излагай. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Аз ви казах, но ми се смяхте. М/у другото, все още не са заредили нови бройки в eMAG.

И още се смеем, драги. И то още повече 😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Веднага почнахте с оправданията.

Що за инфантилност? В ступор съм! Пусни си някоя Пепина песньовка и дишай, душа!

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Що за инфантилност? В ступор съм! Пусни си някоя Пепина песньовка и дишай, душа!

Целенасочения ти хейт към Преслава отдавна втръсна. Смени стила.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Целенасочения ти хейт към Преслава отдавна втръсна. Смени стила.

Целенасоченото ти превъзнасяне по тая мастия втръсна по-отдавна.

  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Целенасоченото ти превъзнасяне по тая мастия втръсна по-отдавна.

Не го правя целенасочено. А и какво пречи малко фен ентусиазъм? Тук не сме се събрали само да критикуваме, иронизираме и плюем, каквато е нагласата ти. По какъвто и начин да се интерпретира, да изчерпиш два тиража във времена в които основния начин за консумация на музика е YouTube и стрийминг платформите е огромен и неуспорим успех, и е необективно да се приема с насмешка или несериозно. Жалко е че Пайнер не са членове на БАМП и Преси няма да получи златна плоча, дори да е покрила бройката. Доколкото ми е известно, само те могат да ги връчват. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Fast каза:

Не го правя целенасочено. А и какво пречи малко фен ентусиазъм? Тук не сме се събрали само да критикуваме, иронизираме и плюем, каквато е нагласата ти. По какъвто и начин да се интерпретира, да изчерпиш два тиража във времена в които основния начин за консумация на музика е YouTube и стрийминг платформите е огромен и неОспорим успех, и е необективно да се приема с насмешка или несериозно. Жалко е че Пайнер не са членове на БАМП и Преси няма да получи златна плоча, дори да е покрила бройката. Доколкото ми е известно, само те могат да ги връчват. 

Явно умишлено Пайнера не е член на БАМП. Никога няма да разберем колко са издали и колко са продали, за да го водим успех. Едно време се знаеше повече. Защо ли?

Не пречи фенският ентусиазъм, напротив, но ти си най-върлият критикар на някои пишлигарки, така че

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, последните песни и видеоклипове на Мая и Северина, както и всички на Таня Савич от тази година, не мога да повярвам какво ниво се достигна в държавите от бивша Югославия. Толкова са модерни, толкова различни една от друга, какви песни, какви дуети и какво присъствие и това е масово. Дори някои които звучаха по-ретро се пречупиха и не мога да ги позная почти. Като добавим и това, че традиционнто звучене също още ражда хитове. Ето това се казва работа и идеи, екипи, нашият поп фолк за малко да ги достигне в годините на Турнето, сега е на светлинни години назад от тях.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

Не го правя целенасочено. А и какво пречи малко фен ентусиазъм? Тук не сме се събрали само да критикуваме, иронизираме и плюем, каквато е нагласата ти. По какъвто и начин да се интерпретира, да изчерпиш два тиража във времена в които основния начин за консумация на музика е YouTube и стрийминг платформите е огромен и неуспорим успех, и е необективно да се приема с насмешка или несериозно. Жалко е че Пайнер не са членове на БАМП и Преси няма да получи златна плоча, дори да е покрила бройката. Доколкото ми е известно, само те могат да ги връчват. 

Излагаш се. Че то може тиража да е от 500 бройки. Какво да се хвали тогава? Щом няма цифри, пи добре изобщо да не се коментира. 

  • Like 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Born to Die каза:

Да, последните песни и видеоклипове на Мая и Северина, както и всички на Таня Савич от тази година, не мога да повярвам какво ниво се достигна в държавите от бивша Югославия. Толкова са модерни, толкова различни една от друга, какви песни, какви дуети и какво присъствие и това е масово. Дори някои които звучаха по-ретро се пречупиха и не мога да ги позная почти. Като добавим и това, че традиционнто звучене също още ражда хитове. Ето това се казва работа и идеи, екипи, нашият поп фолк за малко да ги достигне в годините на Турнето, сега е на светлинни години назад от тях.

Абсолютно прав си.

Всъщност и ние преди около 10 години имахме силен период с Кости и Оцко, Андреа, Янева, Галена и някои други направиха брутални видеа, но в момента всичко, което се предлага у нас е толкова изтъркано, гледано, слушано, смъкнали са нивото и на видеата, и на визии, и на звучене... само Галена прави нещо общо взето, парчето на Янева също слага повечето в малкия си джоб в комплект с видеото, всичко друго е колкото да се отчетат за годината. Яница и тя дава някакви наченки на вложени усилия, но като цяло предлагат ужасни неща. Схемата им на работа, обличането, маниерите в клиповете - всичко им се повтаря, никой не смее да мръдне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , pacho каза:

Сръбската Галена:

Нашите фолкаджийки може да се замислят малко кои стилисти да ползват.

Същото се отнася и за звученето на песните им, никой не ще вече мазнотии.

Никак не може да е сръбската Галена, защото има хубав глас и може да пее. И напълни залите од Македония до Словения и нататък за самостоятелен концерт.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Никак не може да е сръбската Галена, защото има хубав глас и може да пее. И напълни залите од Македония до Словения и нататък за самостоятелен концерт.

Откога тука започна някой да се вълнува за концертна дейност, нали бяха важни гледанията и гледанията в първите 24 часа, както се брои тук? 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, pacho каза:

Откога тука започна някой да се вълнува за концертна дейност, нали бяха важни гледанията и гледанията в първите 24 часа, както се брои тук? 😁

Ще ти кажа едно нещо: всички тези фактори са важни. Само че някой има 3, някой 2, а някой нито един от изброените. На успешните певици това са само плюсове.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 2 часа , Slavi каза:

Излагаш се. Че то може тиража да е от 500 бройки. Какво да се хвали тогава? Щом няма цифри, пи добре изобщо да не се коментира. 

Абсолютно. Просто пореден повод да се изтъкне дадена певица, толерирана от фирмата, в случая Преслава, белким не остане някой, който да не е разбрал, че е издала албум. Кофтито е, че пишат и за най-незначителните неща, докато други са пренебрегвани, дори когато има с какво да се похвалят.

Затова искам Преса да ги напусне и да ги хване яд. :D

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...