Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Slavi каза:

Айде на бас, че ще бълва и накрая ще се откаже. Андреа предлагаше продукция, която и топ имената не предлагаха. Даде нова посока на попфолка. 

Ариа е една безлична гарга. 

Явно си забравил жалкия първи албум на Андра, що клипове избълва ежемесечно, които и тя самата не помни. После се ориентира. Ариа по-бързо ще се ошлайфа.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Много е яка Ивета. Има талант и песента й също е жестока. Най-добрият дебют за годината, заедно с Ариа и Таня Маринова.

Мда, Клеа прескача дебют и направо взима певица на годината, петилетката, десетилетието, века и разбира се хилядолетието. Все пак е широка душа, и оставя никому неизвестните бедни жени от народа като неЧипса, поредната Деса, Коя?№34 и другите да си я дебюта. 

 

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

За гледащите "Маскираният певец" - планирам да пусна подобна игра само за поп-фолк изпълнители, тук във форума. 

Който има някакви идеи нека пише тук или в темата за предаването. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле представяте ли си - почва нов сезон на Britain's got talent и изведнъж се явява Преслава да имитира Майкъл Джексън? :roll1:С предварително подготвени номера като Лунната походка и през 10 секунди да се извиква "АУУУ!" като него.

Don't matter if your black or white! I'm black, but it don't matter!

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Кой са другите номинирани в категорията? Джексън номиниран ли е?

От изпълнителките само Гери Никол и Галена. От фолка само Галена. 

Джексън с какви заслуги да е с номинация?

FB_IMG_1572981486322.jpg.8cc105490ec64f1ccdab66e6ea2aa4a8.jpg

:1000(29):

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

От изпълнителките само Гери Никол и Галена. От фолка само Галена. 

Джексън с какви заслуги да е с номинация?

FB_IMG_1572981486322.jpg.8cc105490ec64f1ccdab66e6ea2aa4a8.jpg

:1000(29):

Set-ване на Trend: Най-скоротечно падание във визуално отношение.

И още един Trend: Най-малоброен първи тираж на албум в историята на фолка: 5 бройки.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Set-ване на Trend: Най-скоротечно падание във визуално отношение.

И още един Trend: Най-малоброен първи тираж на албум в историята на фолка: 5 бройки.

Забелязваш ли как новите песни от албума с 2 изчерпани тиража минаха и заминаха? "Пиян" прави почти равни гледания с "Паника" ... И пак на нея разчита Преслава в момента и на дуета с Галин. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Забелязваш ли как новите песни от албума с 2 изчерпани тиража минаха и заминаха? "Пиян" прави почти равни гледания с "Паника" ... И пак на нея разчита Преслава в момента и на дуета с Галин. 

Ами да, забелязвам. Даже се учудих, че "Не те забравям" стана нещо като среден хит. Това до голяма степен беше заради липсата на конкуренция през септември.

От новите песни имаше не по-малко хубави от нея, но не изпъкнаха. Още през 2011 Галена го доказа, че да изсипеш много нови песни на куп означава да си хвърлил пари на вятъра.

Теб дуетът на Галин и Преслава харесва ли ти, какви са ти впечатленията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ами да, забелязвам. Даже се учудих, че "Не те забравям" стана нещо като среден хит. Това до голяма степен беше заради липсата на конкуренция през септември.

От новите песни имаше не по-малко хубави от нея, но не изпъкнаха. Още през 2011 Галена го доказа, че да изсипеш много нови песни на куп означава да си хвърлил пари на вятъра.

Теб дуетът на Галин и Преслава харесва ли ти, какви са ти впечатленията?

"Не те забравям" ми харесваше най-малко от всички нови, но после ми допадна. Сега доста е паднала с гледанията. Само тя остана в топ 100 от останалите от албума. 

Преслава си ги прецака сама според мен. Качи ги и втори път в канала си с тези смешни тв версии от дискотеката, което разпиля гледанията. Нямаше смисъл в това. Изобщо много мързеливо ги изтропа и без грам старание, а реално не са лоши песните. 

Дуета ми харесва доста, слушам я. Обаче е от този тип песни, които бързо омръзват. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Вървят ли нещата добрите с парите, мазна? :roll1:

Трябва да ги бутаме, нали знаеш. Ще ги караме не само да вървят, ами даже да бягат. :g2:

А ти?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Трябва да ги бутаме, нали знаеш. Ще ги караме не само да вървят, ами даже да бягат. :g2:

А ти?

 

Откакто последната песен на Камелия падна под 30К на ден в живота ми върви ДЕНОНОЩНО!

:clap:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Откакто последната песен на Камелия падна под 30К на ден в живота ми върви ДЕНОНОЩНО!

:clap:

Преди около час гледах дневните на Кама точно. Какви 30К, вече са 15 даже. :1000(29):

Падат ДЕНОНОЩНО!!! :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, stereoto_ каза:

Къде са Десовите, потънаха така както и Деси Слава, като Титаник ?!  :whistling:

Искаме Кейт Уинслет и Леонардо ДиКаприо във филм, посветен на Десовите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия да залага на голите снимки. С дистанционно, без - избор има. В това я бива повече и ще съберат повече преглеждания и лайкове. Всеки е по-добър в нещо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Камелия да залага на голите снимки. С дистанционно, без - избор има. В това я бива повече и ще съберат повече преглеждания и лайкове. Всеки е по-добър в нещо. 

По-скоро да прави яки песни с готини текстове. След като е доказала, че може...

С тебе, с мене, с мене, с тебе, с .... Или е тъпа като гъз, или смята слушателите за такива. И в двата случая, не е добре.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

По-скоро да прави яки песни с готини текстове. След като е доказала, че може...

С тебе, с мене, с мене, с тебе, с гъза ми. Или е тъпа като гъз, или смята слушателите за такива. И в двата случая, не е добре.

През годините е показала, че не е тъпа. Просто жаждата за хит я заслепи. Но да очакваш клонинг на предната ти песен и то с такъв малоумен текст да стане хит е смешно. Ти знаеш, че аз и на "Името ти" не съм фенка, а на тази съвсем. Предната колкото и да не ме кефи, поне я храни 1 година, а тази замина в кофата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

През годините е показала, че не е тъпа. Просто жаждата за хит я заслепи. Но да очакваш клонинг на предната ти песен и то с такъв малоумен текст да стане хит е смешно. Ти знаеш, че аз и на "Името ти" не съм фенка, а на тази съвсем. Предната колкото и да не ме кефи, поне я храни 1 година, а тази замина в кофата. 

На мен наскоро ми тръгна автоматик "Името ти" и честно ти казвам, човек, звучеше ми като шедьовър пред новата. Смятай!

Донякъде поне разбрах защо се задържа толкова дълго и се драха по дискотеките на нея като за последно.

А евтиджонския номер да копи-пейстне същите вокали на Сашо Роман в новата песен как ти идва? Викам да й съберем с теб пари за нови вокали на следващата песен? В ИМЕТО на доброто! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, stereoto_ каза:

Къде са Десовите, потънаха така както и Деси Слава, като Титаник ?!  :whistling:

Десовите не харесват ДесиСлава каквато я виждаме последните 2 години. Съсипваме я в темата и. Някои се преориентираме към Нова Десислава. :D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

На мен наскоро ми тръгна автоматик "Името ти" и честно ти казвам, човек, звучеше ми като шедьовър пред новата. Смятай!

Донякъде поне разбрах защо се задържа толкова дълго и се драха по дискотеките на нея като за последно.

А евтиджонския номер да копи-пейстне същите вокали на Сашо Роман в новата песен как ти идва? Викам да й съберем с теб пари за нови вокали на следващата песен? В ИМЕТО на доброто! :3fdb8960598fa63e:

Чудя се с този голям хонорар от 200к дето го взе от БТВ как не можа да плати на Сашо Роман за нови вокали. А можеше и на друг циганин. 

Съгласна съм, ще й съберем. Все пак сме от добрите с парите. Имаме около година да спестяваме до новата песен. 

От кой искаш да са вокалите? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...