Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 часа , Senhor каза:

Срам! Отврат! Галена с тази и “Шефката” жестоко си плюе на имиджа, който иначе се опитва да гради. Не знам какво си мисли. Има цял арсенал от хитове, толкова ли й нужно да пуска цигании, колкото да се завърти в дискотеките? Вместо да експериментира с ново звучене, има ТОЛКОВА много интересна музика напоследък по света, тя дълбае дъното.

Бе какъв срам те гони? Ти какво искаш, да прави бозави песни тип клишираното дуетче на Преслава и Галин ли? Галена е фул с разнообразно звучащи топ хитове, а кючекът от миналата година никой още не е го стигнал, няма и да го стигне и такова чудо не сме видели ВСЕ ОЩЕ...

Не избързвай със заключения. Дори и това да е истинския оригинал, не се знае как са го обработили и как ще звучи.

Галена, като изкара "Дай ми любов" - не се оцени. Направи "Шефката" и им спря тока. Така, че мнението ти не е всеобвахтно.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

Бе какъв срам те гони? Ти какво искаш, да прави бозави песни тип клишираното дуетче на Преслава и Галин ли? Галена е фул с разнообразно звучащи топ хитове, а кючекът от миналата година никой още не е го стигнал, няма и да го стигне и такова чудо не сме видели ВСЕ ОЩЕ...

Не избързвай със заключения. Дори и това да е истинския оригинал, не се знае как са го обработили и как ще звучи.

Галена, като изкара "Дай ми любов" - не се оцени. Направи "Шефката" и им спря тока. Така, че мнението ти не е всеобвахтно.

Гледа ли клипчетата където Емануела пее "Шефката"? След повече от година още върви и се пее. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , retr0 каза:

Какво да ви кажа, милички. Чуете ли тази песен от кола елате да се запознаем, защото най-вероятно съм аз. Няма какво да се лъжем, Джен тази песен я направи за върлите си почитатели и каймака, не е с цел покоряване на обикновените хорица с просто съзнанийце. Не я съдете! 
 

Ауу, много обичам някоя песен, като се отхвърли масово и почитателите й да почнат да разправят, че тя била правена за умни и извисени личности, каквито са те, а другите нищо не разбират.  :D :D Заслужавате тоя урунгел да ви духа и да ви издере пишките с тия зъби. А на феите да им издере очите. :clap:

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, VulkoIsTheBest каза:

Бе какъв срам те гони? Ти какво искаш, да прави бозави песни тип клишираното дуетче на Преслава и Галин ли? Галена е фул с разнообразно звучащи топ хитове, а кючекът от миналата година никой още не е го стигнал, няма и да го стигне и такова чудо не сме видели ВСЕ ОЩЕ...

Не избързвай със заключения. Дори и това да е истинския оригинал, не се знае как са го обработили и как ще звучи.

Галена, като изкара "Дай ми любов" - не се оцени. Направи "Шефката" и им спря тока. Така, че мнението ти не е всеобвахтно.

Че Шефката е хит, хит е. Но Галена вече се е доказала и не мисля, че трябва да гони хита на всяка цена. Хиляди пъти предпочитам да пуска флопове като Дай ми любов, която е невероятна и различна песен, отколкото някакви неслушаеми (извън пиянски вечери) цигании като Кенефката.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Senhor каза:

Че Шефката е хит, хит е. Но Галена вече се е доказала и не мисля, че трябва да гони хита на всяка цена. Хиляди пъти предпочитам да пуска флопове като Дай ми любов, която е невероятна и различна песен, отколкото някакви неслушаеми (извън пиянски вечери) цигании като Кенефката.

Какво значи, че Галена се е доказала!? Очевидно е, че големите хитове на Галена са дуети или кючеци. Преслава се е доказала по скоро. Залага на самостоятелни парчета и прави от всичко хитове. Не се изтриваш, Да гори и Пиян са показателни. Галена тръгне ли в различна насока и флопва и само и само, за да си начеше комплексите и да се бори с Преслава е готова да се скъса от кючеци и дуети. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Senhor каза:

Че Шефката е хит, хит е. Но Галена вече се е доказала и не мисля, че трябва да гони хита на всяка цена. Хиляди пъти предпочитам да пуска флопове като Дай ми любов, която е невероятна и различна песен, отколкото някакви неслушаеми (извън пиянски вечери) цигании като Кенефката.

Там е работата, че тя продължава да пуска разнообразни песни, така че не виждам защо недоволстваш.

Както retr0 каза, това е жанрът ЧАЛГА, братле, не поп, RnB или трип-хоп, трябва да има и кючекчийски неща.

Тенденцията при Галена се вижда ясно: НЕчалга песните й са успешни (TheBoss, Дай ми любов, Сърце), но яките чалги й стават най-големите хитове (Пей, сърце, Шефката, Феноменален). Това са фактите от последните няколко години.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Гледа ли клипчетата където Емануела пее "Шефката"? След повече от година още върви и се пее. 

Не съм.  И се учудвам изобщо, че Емануела пее чужди песни, нали цялата й програма беше 100% плейбек.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Какво значи, че Галена се е доказала!? Очевидно е, че големите хитове на Галена са дуети или кючеци. Преслава се е доказала по скоро. Залага на самостоятелни парчета и прави от всичко хитове. Не се изтриваш, Да гори и Пиян са показателни. Галена тръгне ли в различна насока и флопва и само и само, за да си начеше комплексите и да се бори с Преслава е готова да се скъса от кючеци и дуети. 

Кой говори за Преслава сега?? Аман. Идеята ми е, че Галена в периода 2012-2018 предлагаше изключително разнообразни и качествени песни, клипове, всичко. И в момента, в който усети, че импакта вече не е като в най-силните й години, реши да свали нивото до Адриана и Джамайката. Ок, хората се кефят, стават мегахитове, но това мен не ме вълнува. Не й станах фен, за да слушам неща като Офофофофоф.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Senhor каза:

Кой говори за Преслава сега?? Аман. Идеята ми е, че Галена в периода 2012-2018 предлагаше изключително разнообразни и качествени песни, клипове, всичко. И в момента, в който усети, че импакта вече не е като в най-силните й години, реши да свали нивото до Адриана и Джамайката. Ок, хората се кефят, стават мегахитове, но това мен не ме вълнува. Не й станах фен, за да слушам неща като Офофофофоф.

Някой дава ли алтернатива на Галена в такъв случай?

Пак ти казвам - Оф, оф е само една песен, като те дразни, не я слушай. Има сума ти други песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че има някой който да харесва абсолютно всички песни на даден изпълнител, дори и това да е любимката му.  Едни ни допадат, други не. Така е и с "Шефката". Няма драма. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Там е работата, че тя продължава да пуска разнообразни песни, така че не виждам защо недоволстваш.

Както retr0 каза, това е жанрът ЧАЛГА, братле, не поп, RnB или трип-хоп, трябва да има е кючекчийски неща.

Тенденцията при Галена се вижда ясно: НЕчалга песните й са успешни (TheBoss, Дай ми любов, Сърце), но яките чалги й стават най-големите хитове (Пей, сърце, Шефката, Феноменален). Това са фактите от последните няколко години.

Да, още го има разнообразието, но това, че вече включва и такива песни (реално визирам само Шефката, другите са си много по-човешки) не ме кефи.

И да, прав си за жанра. Аз го усещам по себе си, че вече започвам да го надживявам. Песните, които ме вълнуват, вече започнах да ги намирам на други места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

ТОП бе, така ми гали стомахчето тоя рефрен. Еминка очевидно се кефи на песента, по погледа й личи.

Кефи Емануелка тук много. В тоя профил има още едно клипче. 

Виждам ги двете с Галена как добре ще си паснат в един дует. Бърза и закачлива песничка. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Senhor каза:

Да, още го има разнообразието, но това, че вече включва и такива песни (реално визирам само Шефката, другите са си много по-човешки) не ме кефи.

И да, прав си за жанра. Аз го усещам по себе си, че вече започвам да го надживявам. Песните, които ме вълнуват, вече започнах да ги намирам на други места.

Одъртяваме. И Галена вече не е на 25, различни неща са й на главата, нито силите й, нито вдъхновението й вече е същото. Миналата година изживя и голяма трагедия.

Не казвам, че е изпаднала като Глория, казвам че с всяка следваща петилетка човек се променя, бавно, неусетно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, VulkoIsTheBest каза:

Одъртяваме. И Галена вече не е на 25, различни неща са й на главата, нито силите й, нито вдъхновението й вече е същото. Миналата година изживя и голяма трагедия.

Не казвам, че е изпаднала като Глория, казвам че с всяка следваща петилетка човек се променя, бавно, неусетно...

Каква трагедия е изживяла Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kitty каза:

Каква трагедия е изживяла Галена?

Преслава ходи да поръчва магия на Галена - нещо да я спре, да я срине.

Малко по-късно бащата на Галена загина съвсем неочаквано. Галя изпадна в депресия, изживя го много тежко, скри се от света за известно време.

После аз правих муски Преслава да загуби красотата си, да стане за посмешище.

And the rest is history.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

 Баща й почина.

Не съм разбрала. Отдавна не се интересувам истински от попфолка - откакто видях, че комерсът и парите са им по -важни от музиката.

Горката, ужас. Никой не е застрахован от подобно нещо.

Странно, че вестниците не бяха гръмнали. То всички вестници вече са жълтурски и клюкарски.

На мен много ми липсва сериозният "Нов фолк".:cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Преслава ходи да поръчва магия на Галена - нещо да я спре, да я срине.

Малко по-късно бащата на Галена загина съвсем неочаквано. Галя изпадна в депресия, изживя го много тежко, скри се от света за известно време.

После аз правих муски Преслава да загуби красотата си, да стане за посмешище.

And the rest is history.

Стига глупости. Черни магии и уроки не съществуват.

Даниела така ме беше вбесила (не певицата, за които знаят историята ми), че по едно време стигнах дотам, че да я проклинам. Не, че свърши работа и не че я спря да ме тормози.

В такива простотии като уроки, червени конци, лоши очи, проклятия - НЕ ВЯРВАМ. Това са тъпи старовремски суеверия, както и тъпнята с числото 13 и петъчния ден. Последното идва от историята с тамплиерите. Вие, кто вярвате в тая простотия, така един вид ги почитате.

Дайте го по - сериозно, а?

Петя просто зле е преценила да си оперира носа. И пълна тъпня да си смени хубавото име. Зор голям да се прави на европейка...........

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kitty каза:

Стига глупости. Черни магии и уроки не съществуват.

Даниела така ме беше вбесила (не певицата, за които знаят историята ми), че по едно време стигнах дотам, че да я проклинам. Не, че свърши работа и не че я спря да ме тормози.

В такива простотии като уроки, червени конци, лоши очи, проклятия - НЕ ВЯРВАМ. Това са тъпи старовремски суеверия, както и тъпнята с числото 13 и петъчния ден. Последното идва от историята с тамплиерите. Вие, кто вярвате в тая простотия, така един вид ги почитате.

Дайте го по - сериозно, а?

Петя просто зле е преценила да си оперира носа. И пълна тъпня да си смени хубавото име. Зор голям да се прави на европейка...........

Майтапът настрана, но преди 2 години бях при един известен ходжа. Пред вратата му в приемен ден има цяло стълпотворение, задръстване от скъпи коли, бизнесмени, обикновени хора. Няколко пъти се виждах с него. В един от разговорите ни ми каза, че преди години (повече от 10), известна попфолк певица е ходила при него да й прави някакви неща, за да е номер 1 в бранша. Каза го като някаква хвалба, демек, че се е получило.

Ако не вярваш в такива неща, какво ти е мнението за телепатията, за ясновидството? Как си обясняваш доказани в цял свят феномени като баба Ванга?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и мазни песни да прави Галена, докато предлага подобни шедьоври винаги ще е на призова позиция.

 

Абсолютен фаворит ми е за Песен и Клип на годината. Въпреки че тук се опитвате да я изкарвате провал, почти 10 милиона на некомерсиален проект е рядкост в жанра. Докато повечето играят на сигурно, Галя рискува и прогресира. Напомня ми на Глория от 2001-2004 година. 

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Какво значи, че Галена се е доказала!? Очевидно е, че големите хитове на Галена са дуети или кючеци. Преслава се е доказала по скоро. Залага на самостоятелни парчета и прави от всичко хитове. Не се изтриваш, Да гори и Пиян са показателни. Галена тръгне ли в различна насока и флопва и само и само, за да си начеше комплексите и да се бори с Преслава е готова да се скъса от кючеци и дуети. 

Удобно се пропускат мегахитовете на Галена, които нямат еквивалент в жанра. Удобно се изпуснат дори уж “средните” й хитове, които пуснати от друга биха събирали прах. Не се била доказала.. 🤦‍♀️ Сигурно заради това изпълнителите от другите жанрове,че и от съседните ни държани следят главно нея какво прави като продукция от поп-фолка, защото нали тя само с кючеци и дуети имала хитове, а пък те явно са решили да черпят вдъхновение за кючеци. 🤣🤣
Галена е синоним за качествена продукция. Това няма да се промени, когато е отречено от 5 човека тук. Като й отвориш коментарите от песните в ю туб се вижда какво е мнението и на феновете на жанра за нея - разнообразие и качество.

Мегахит като “Шефката” се прави много рядко. Една от емблемите на жанра в последната петилетка. Нито е поредния Стораров кючек, нито е поредния голям хит в жанра. Това че е кючек, а не умерена песен за стойностните почитатели в жанра, не я прави по-малко успешна. Да, и аз искам от Галена мегахитове като “Хавана Тропикана” , която тресеше държавата и нямаше еквивалент в Бг, но в крайна сметка хората правят песните хитове. Хубавото е,че има големи хитове с всякакво звучено и за всеки повод. Една “Паника” от тази година като звучене е достатъчна да покаже нагледно какво означава голямо име да екпериментира и разнообразява жанра с интересно звучене и то успешно. А тя го прави това всяка година. 

  • Like 3
  • Love 3
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...