Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Stela каза:

Вчера "Паника" е направила 37К, а "Пиян" 36К. :3fdb8960598fa63e:

@VulkoIsTheBest Камелия е направила 13К и е под "Феноменален", която скоро ще навърши годинка. :1000(31):

Не ти ли писна да се унижаваш ,пак изтъкваш нещо от което очевидно не си намирате място, а именно ,че “Пиян” отвя отвсякъде “Паника”

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Майтапът настрана, но преди 2 години бях при един известен ходжа. Пред вратата му в приемен ден има цяло стълпотворение, задръстване от скъпи коли, бизнесмени, обикновени хора. Няколко пъти се виждах с него. В един от разговорите ни ми каза, че преди години (повече от 10), известна попфолк певица е ходила при него да й прави някакви неща, за да е номер 1 в бранша. Каза го като някаква хвалба, демек, че се е получило.

Ако не вярваш в такива неща, какво ти е мнението за телепатията, за ясновидството? Как си обясняваш доказани в цял свят феномени като баба Ванга?

Телепатията не съществува, а за ясновидството съм скептична. Колкото до баба Ванга, тя е феномен, но е далеч от шарлатанстват.

На ходжи не вярвам, те са шарлатани, които взимат парите на лековерните. Сладкодуми омайници са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Телепатията не съществува, а за ясновидството съм скептична. Колкото до баба Ванга, тя е феномен, но е далеч от шарлатанството.

На ходжи не вярвам, те са шарлатани, които взимат парите на лековерните. Сладкодумни омайници са.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Senhor каза:

Кой говори за Преслава сега?? Аман. Идеята ми е, че Галена в периода 2012-2018 предлагаше изключително разнообразни и качествени песни, клипове, всичко. И в момента, в който усети, че импакта вече не е като в най-силните й години, реши да свали нивото до Адриана и Джамайката. Ок, хората се кефят, стават мегахитове, но това мен не ме вълнува. Не й станах фен, за да слушам неща като Офофофофоф.

Ами тя заради това не направи копие на “Шефката” , както повечето биха се изкушили. А продължи да предлага различни неща за всеки вкус. Аз много добре те разбирам. Аз също се кефя повече на Галена с проекти като #-вълната, Кости, “Точно никога”, “Хавана” и т.н.  Но това е хубавото при нея - има за всички почитатели по нещо.
Не те ли радват поне “Сърце” и “Паника” от тази година? 

  • Like 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, petya1 каза:

Ами тя заради това не направи копие на “Шефката” , както повечето биха се изкушили. А продължи да предлага различни неща за всеки вкус. Аз много добре те разбирам. Аз също се кефя повече на Галена с проекти като #-вълната, Кости, “Точно никога”, “Хавана” и т.н.  Но това е хубавото при нея - има за всички почитатели по нещо.
Не те ли радват поне “Сърце” и “Паника” от тази година? 

О, да, Сърце е невероятен проект, Галена at her finest. Паника в момента ми е доста омръзнала, но и тя е така. Добре ли си също. Но като цяло вече не може да припали искрата в мен така както го правеше да Моро му, не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, presi_fen! каза:

Не ти ли писна да се унижаваш ,пак изтъкваш нещо от което очевидно не си намирате място, а именно ,че “Пиян” отвя отвсякъде “Паника”

Няма от какво да се чувствам унизена. Вие сте тези, които изпитвате нужда непрекъснато да извисявате Преслава и най-вече да определяте феновете на Галена като унизени, смачкани и подобие. Сякаш това е по-важно от самата Преслава за вас. 

Спирам да ти обяснявам мнението си за "Пиян", защото очевидно ти е изгодно да си мислиш, че не си намирам място. В моите очи картинката е друга - аз споделям гледанията, а ти се ядосваш въпреки, че Преслава е с по-големия хит. Интересно ... :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Добре ли си" има 3.7М от три фен клипове. За справка само 27/98 от издадените клипове в PlanetaOfficial 2019 имат повече гледания.😀 

Обаче общите на "Акула" и "Тръгвай си" от фрн клипове сигурно влизат и в топ 15.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Коце скоро снима новия клип. :P

И в него пак ли ще участва лигавото Наде, което дори не може да танцува, ами подскача смешно?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Kitty каза:

И в него пак ли ще участва лигавото Наде, което дори не може да танцува, ами подскача смешно?

Кой е споменал Надя изобщо тука? Да си видяла да съм я споменала?

Надя не ми е важна. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Ама песента на Джен наистина върви към здрав флоп.😥 Защо позволихме това да се случи??

 

Защото не я споделяхте, намекнах ви го! Защото не сте истински дженове! Дано ви посвети Неверници 2!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не разбирам, песента е супер добра, но според мен след предния провал, за който всички й се подиграваха някак си хората не я приеха насериозно. Една приятелка ми каза, че даже не я е пуснала и спомена "Момичето" като довод. Иначе текстът, музиката, всичко е на високо ниво, точно нейния си стил. Като цяло неочаквано тази есен всички правят малко гледания, супер трудно стигат милиона. Изобщо въпреки няколкото наистина мегахита през годината, които съм сигурен, че ще се слушат и занапред, гледанията не са особено впечатляващи. Преди време топ хитове от ранга на "Пиян", "Тъгвай си", Добре ли си" щяха да са с 20 милиона и отгоре, а те едва 10 стигнаха, което дразни. Не ми се вижда в световен мащаб нещата да стоят по този начин.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен наистина аранжимента малко куца. Тъкмо се подготвиш за разбивация на мазната част и започват тези барабани,които някак си не са напаснати добре и развалят песента ама Джени си е виновна с този зор да показва Насенце. Също така факта,че не се докопа до трендинг допълнително я ощети,глупави алгоритми. Сега песента на онова със сцепената вежда със сигурност ще влезе там.🤦‍♂️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Born to Die каза:

И аз не разбирам, песента е супер добра, но според мен след предния провал, за който всички й се подиграваха някак си хората не я приеха насериозно. Една приятелка ми каза, че даже не я е пуснала и спомена "Момичето" като довод. Иначе текстът, музиката, всичко е на високо ниво, точно нейния си стил. Като цяло неочаквано тази есен всички правят малко гледания, супер трудно стигат милиона. Изобщо въпреки няколкото наистина мегахита през годината, които съм сигурен, че ще се слушат и занапред, гледанията не са особено впечатляващи. Преди време топ хитове от ранга на "Пиян", "Тъгвай си", Добре ли си" щяха да са с 20 милиона и отгоре, а те едва 10 стигнаха, което дразни. Не ми се вижда в световен мащаб нещата да стоят по този начин.

Секнали са купуванията от по-евтини сайтове.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера една млада сервитьорка на работа ми каза, че откакто тръгнала телевизията на Слави, мъжът й искал само да гледа неговата Телевизия по цял ден и тя трябвало да се съобразява с това. Аз си я гледам пък сега докато съм сама и преди работа. Върна назад и на спокойствие си изглеждам предаванията на Слави. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 дни разбрах, че Клеа се е посветила на други дейности. Все още очаквам Слави да внесе яснота по отношение на "уволнението" й. Не ми се вярва.

 

  • Like 3
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , presi_fen! каза:

Я да попитам аз Стела днес кой направи повече гледания “Пиян” или “Паника”?

И двете имат 35к ако наистина те интересува.😀😀

 

Btw защо Теди е #1 в тренда, а Галин и Преслава правят повече гледания?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...