Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Гальо каза:

Анелия обаче и е дошъл акъла. Няма да има повече песни до края на годината :D

Според Радко Петков не е така. 😀 Скоро ще пускат дуета. Някъде по Планета днес го засякох да дава интервю. 

  • Haha 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Ами аз това казвам, че не се прие песента. За мен е странно, защото е доста добра. Хубава музика, силен текст, клипа не е лош. Вече трудно се оценяват балади.

От баладичните тази година "Сърце" разби всичко. За мен е една от най-силните и хубави песни в последните години изобщо. Обожавам я. Скоро ще направи 10 милиона, което не е зле на фона на гледанията в последно време, особено на такъв тип песни. 

В никакъв случай "Сърце" не е балада. По тази логика "Една жена" и "Дай ми любов", които са с подобно темпо, също трябва да се числят като балади. Галоша не помня от кога не е имала истинска балада. По-скоро кючеците почват да доминират при нея.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

МЕГА ЯКА! 

 

Качих си я в колата само заради Данна - уникално изпълнение , това момиче с подходящи песни има бъдеще, а този господин защо се мъчи незнам , ако беше изпята песента от друг щеше да е мн по добре!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОП 10 за вчера на актуалните чалги:

1. Теофиков - 249К

2. Лидия и Алисия - 122К

3. Преслава и Галин - 92К

4. Теди Александрова и Илиян - 88К

5. Роксана - 69К

6. Емрах и Тони - 65К

7. Анелия - Гъзарка 43К

8. Djodi Band - Не дишам без теб - 42К

9. Синан - Мега Бомба - 40К

10. Цветина и Рико Банд - 37К

----------------------------------------------

Нещо да ви прави впечатление? 9 от 15-те изпълнители в топа са от ромски или турски произход. :D Ако броим Теофиков към тях, стават 10 или 65%. Вива България! :clap:

bonus:

11. Преслава - Пиян 35К

12. Галена - Паника 34К

special bonus:

Камелия - Името ти: 11К

Камелия - Хотел на греха: 12.5К

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, VulkoIsTheBest каза:

Нещо да ви прави впечатление? 9 от 15-те изпълнители в топа са от ромски или турски произход. :D Ако броим Теофиков към тях, стават 10 или 65%. Вива България! :clap:

 

Защо да не го броим, той си е. 

Аз отдавна съм казвала, че многото ютуб гледания се правят от тези групи и затова песните на Преслава до 2016, както и песни като "Сърце" и "#GiveMeLove" не са някакви ютуб терминатори. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , presi_fen! каза:

Качих си я в колата само заради Данна - уникално изпълнение , това момиче с подходящи песни има бъдеще, а този господин защо се мъчи незнам , ако беше изпята песента от друг щеше да е мн по добре!

Къде видя господин. Аз виждам две госпижици. 

преди 35 минути, asylum каза:

Новият лит! 

 

Ще влезнеш в правия път. Веднъж да изтърсиш нещо вярно! 

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Къде видя господин. Аз виждам две госпижици. 

Ще влезнеш в правия път. Веднъж да изтърсиш нещо вярно! 

Слушах я 4 пъти сабалем и май ми омръзна :( Ще разредя. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е грешка симпатични нови имена  с потенциал да се асоциират със същества като Кирил. Даниела съм сигурен, че са я задължили да участва от фирмата в песента. Това същество Кирил не се търпи. Остави, че е мазен, но е мега грозен и сбръчкан. Харесвам Данна, песента не е лоша, но не я слушам заради "певецът".

Пайнер, не правете повече такива грешки и спрете да се опитвате да налагате отблъскващи хора. Точно се опитвате, защото този посмъртно няма да се наложи.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Мисля, че е грешка симпатични нови имена  с потенциал да се асоциират със същества като Кирил. Даниела съм сигурен, че са я задължили да участва от фирмата в песента. Това същество Кирил не се търпи. Остави, че е мазен, но е мега грозен и сбръчкан. Харесвам Данна, песента не е лоша, но не я слушам заради "певецът".

Пайнер, не правете повече такива грешки и спрете да се опитвате да налагате отблъскващи хора. Точно се опитвате, защото този посмъртно няма да се наложи.

Според мен Данна просто е добра и би приела на почти всеки. И аз доста харесвам песента, не само заради нейната част, ами е и приятна като цяло, но тоя я разваля. 

И се питам как са го взели, като изглежда като сърдито старче. Не ми е приятно да оплювам чак така, но наистина е грозен. Поне да пееше. Много странна история. Не изглежда и богат, та да се е набутал по такава линия.

Иначе е музикален, по-добре да се насочи към композирането. Явно има някакви идеи за песни. 

преди 9 минути, Kriminal каза:

Слушаме ли качествена музика?

@asylum за добро утро

 

https://www.vbox7.com/play:0a6829aa

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Според мен Данна просто е добра и би приела на почти всеки. И аз доста харесвам песента, не само заради нейната част, ами е и приятна като цяло, но тоя я разваля. 

И се питам как са го взели, като изглежда като сърдито старче. Не ми е приятно да оплювам чак така, но наистина е грозен. Поне да пееше. Много странна история. Не изглежда и богат, та да се е набутал по такава линия.

Иначе е музикален, по-добре да се насочи към композирането. Явно има някакви идеи за песни. 

https://www.vbox7.com/play:0a6829aa

 

Ако е музикален, да си насочи услията към композиране, няма да имаме против. Нужен е нов композитор. Аз се чудя на такива хора тотално ли нямат представа за собствената си визия и излъчване!? Абе, ланколу, вече почти на никой не му пука гей ли си или не си, ама ти на нищо не приличаш, къде си тръгнал да плашиш децата....

Помня, че тук някой беше споменал, че е приближен до Галена - нейн фен или приятел. Не виждам как ще е от бедните, след като си позволява да налива пари напразно в имагинерна кариера. Но такива опити не трябва да им се позволява поле за изява от уж уважаващи себе си компании като Пайнер. Да си направи негов канал в тубата, там да пробива.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Не мога да го отворя щото не съм в България, но мерси, кефя се сякаш съм го чул!

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ако е музикален, да си насочи услията към композиране, няма да имаме против. Нужен е нов композитор. Аз се чудя на такива хора тотално ли нямат представа за собствената си визия и излъчване!? Абе, ланколу, вече почти на никой не му пука гей ли си или не си, ама ти на нищо не приличаш, къде си тръгнал да плашиш децата....

Помня, че тук някой беше споменал, че е приближен до Галена - нейн фен или приятел. Не виждам как ще е от бедните, след като си позволява да налива пари напразно в имагинерна кариера. Но такива опити не трябва да им се позволява поле за изява от уж уважаващи себе си компании като Пайнер. Да си направи негов канал в тубата, там да пробива.

Ми той май два клипа само пусна, не е като да бълва, и евтинджос са. Оная Таня Маринова фърга повече, но тя изкарва от сватби и кръщенета. Тоя откъде? Кой би го плякал такъв орунгел? ОСвен ако не е много талантлив в някои работи... Само им запълва ефирно време. Ариа поне е яка мацка, нищо че е :) и бездарница. Трябва да компенсираш с нещо в крайна сметка. Азис и Стораро са грозни, ма ей ги на, наложиха се.

Има доста по-читави със собствени канали:

https://www.youtube.com/channel/UC7xwBOlgIy_YJzv1TE2cuKA

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kriminal каза:

Не мога да го отворя щото не съм в България, но мерси, кефя се сякаш съм го чул!

Оригиналният запис на Севеджеим! 

Това би го оценил! Дали няма да закрие концерта с тая песен? 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...