Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 35 минути, Lelqtian каза:

Интересно. Явно сме изпуснали поредната дебютантка в кокошарника. Редно е да я поздравим за избора на стилистика - ретро, типично като за преди около 4 петилетки. Дори специално са закачили старата им плочка за клиповете за да е 100% издържано, абе изобщо някой бая се е барнал за ретро ефекти! Евала, ще я държим на радара и да видим какво ще твори и занапред. 

Лелче, не харесваш ли Рени? Тя е терминаторка от нащо чикиджийско време. Аз я мразех, защото беше пряка врагиня на Камелия, но няма как да си затворя очите преди големите й хитове и успехът й с поне 3-4 албума.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Лелче, не харесваш ли Рени? Тя е терминаторка от нащо чикиджийско време. Аз я мразех, защото беше пряка врагиня на Камелия, но няма как да си затворя очите преди големите й хитове и успехът й с поне 3-4 албума.

Не, правя си гаргара с младежа, щот ми е скучно. Иначе Рена ми е безразлична, когато почнах да слушам чалга вече беше бита карта, има хубави песни като цяло, дето доброволно няма да си ги пусна принципно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

Казва го човекът, който цяла година омаловажава един от големите претенденти за хитове на годината - “Добре ли си”, която отдавна мина 17 милиона. 

На Галин и Преслава не е флоп, но стабилен хит няма как да го наречем. До седмица-две ще е потънал в забрава. 

Много негативно си настроена, миличка. Защо такааа ;DDD

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Моля те, не се излагай. Имаш вкус, пуснаш Емануела, Галена, ТЕДА. Тоя боклук на Джуна аут. 

Абе не е съвсем пълен флоп, ако алгоритъма ми я зареди още няколко пъти има големи шансове да ме зариби. То и без тва една единствена песен ми е харесала тая година от първо слушане ;) и не е никаква тайна точно коя. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Хахаааа, това го гледам за първи път. Луна как друса цицки. А Камелияяя, ах Камелиьооо, само за сексане си тука. Много енергия има това парче.

 

Тва е брутал обаче! 

0:42 - Коя я таз с черната коса до Цветелина, че нещо ми изглежда бегло позната, а заглавието ми се губи. 
1:02 - баба ни Гло ли мята грива там отзад при Рена? 

1:16 - ахахахахахахахах

2:08 - явно има и за заайка, щото тоя ми прилича на Коцьо 

2;22 - ;(   свърши 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.11.2019 г. от 14:24, Slavi каза:

Между другото от къде тръгна слуха, че Ема ще е на Евровизия. Попадам на статии, че гласят дъщерята на Саня Амутлиева. Почти всяка година изпълнител на Вирджиня ни представя. И за Мишето Маринова бях чел подобни слухове. 

 

Всъщност никога досега не сме представяни от изпълнител на Вирджиния, тъй като и Костов, и Бергендорф нямаха активни договори с Вирджиния към този момент. 

Емилия е, гаранция! Саня може да е всякаква, но е достатъчно умна, че да прецени, че дъщеря й може да се популяризира без огромното тегло на това да представя страната. 

Самата Емилия пуска достатъчно жокери, че й предстои нещо супер голямо, вие какво очаквате да е, нов клип с Теофиков ли... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Тва е брутал обаче! 

0:42 - Коя я таз с черната коса до Цветелина, че нещо ми изглежда бегло позната, а заглавието ми се губи. 
1:02 - баба ни Гло ли мята грива там отзад при Рена? 

 

0:42 Елвира Куцуз Георгиева

1:02 Глория е, да не повярва човек, постоянно други изпъкват в обектива.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

0:42 Елвира Куцуз Георгиева

1:02 Глория е, да не повярва човек, постоянно други изпъкват в обектива.

Аха. Сетих се що ми направи впечатление, само и липсва бялата перука

Ти виж на 1:16 как Глория за малко да се излумка баш върху Рена ... 

Или 0:53 как си бъдещата Прима си играе с зелено балонче. 

Най-яка обаче е Цветелина, 98 Кама репи да яде. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Луна много се забавлява. Много обичам да гледам такива клипчета 😂

Най-голямата! Особено като решава да предреди всички и се наглася пред Цветелина бетер в камерата! 

Но Глория определено обра всички точки. Остана зайка да пита Коцьо тва той ли е там през една в ляво от Урсула Георгиева или както и е там заглавието на женицата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да ви кажа, че съм влюбена в Даниела Пирянкова. Да й правят песни вече, че й изслушах всички кавъри.

Предвиждам, че войната вече ще е на три фронта:

Лидия (Преслава) vs Десита (Галена)

Данна (Джена) vs Ивета Костова (Андреа)

Емрах (Фики) vs Денис Теофиков (Галин)

Разочарована съм от зодията на Данна - Близнаци! Който се интересува: Клета Лидийка е меркантилен Телец, Ивета е Водолей, а Десита ми е толкова безлична, че не запомних и никъде не пише. Емрах е Стрелец, Теофиков - Рак.

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Най-голямата! Особено като решава да предреди всички и се наглася пред Цветелина бетер в камерата! 

Но Глория определено обра всички точки. Остана зайка да пита Коцьо тва той ли е там през една в ляво от Урсула Георгиева или както и е там заглавието на женицата. 

Коцьо си е, какъв е жоляв тука 😂

Поздрав с нещо на най-голямата! Ще оставя на теб да оцениш определени моменти.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Искам да ви кажа, че съм влюбена в Даниела Пирянкова. Да й правят песни вече, че й изслушах всички кавъри.

Предвиждам, че войната вече ще е на три фронта:

Лидия (Преслава) vs Десита (Галена)

Данна (Джена) vs Ивета Костова (Андреа)

Емрах (Фики) vs Денис Теофиков (Галин)

Разочарована съм от зодията на Данна - Близнаци! Който се интересува: Клета Лидийка е меркантилен Телец, Ивета е Водолей, а Десита ми е толкова безлична, че не запомних и никъде не пише. Емрах е Стрелец, Теофиков - Рак.

А Малката май е овен 🥰🌶️

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

А Малката май е овен 🥰🌶️

Овен е, да, на 10 април. Обаче от сега опитва да крие годинките - спомням си, че е набор 91, а сега навсякъде пише 92. Даже в Уикипедия отдясно пише 91, а в текста - 92. :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Овен е, да, на 10 април. Обаче от сега опитва да крие годинките - спомням си, че е набор 91, а сега навсякъде пише 92. Даже в Уикипедия отдясно пише 91, а в текста - 92. :D 

Номерата на друга овенка върти. Тия дни Луна ебаваше народа, като написа във фейса, че е на 37. Отговаряше на всички коментари 😂

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, VulkoIsTheBest каза:

Хахаааа, това го гледам за първи път. Луна как друса цицки. А Камелияяя, ах Камелиьооо, само за сексане си тука. Много енергия има това парче.

 

https://www.vbox7.com/play:69912409

Камчатка мята перуката и тук, до хищната хиена 😌

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Номерата на друга овенка върти. Тия дни Луна ебаваше народа, като написа във фейса, че е на 37. Отговаряше на всички коментари 😂

И Ариа твърди, че е на 28, а е Плеймейт 2008... когато е била на 15 ли? :D

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Искам да ви кажа, че съм влюбена в Даниела Пирянкова. Да й правят песни вече, че й изслушах всички кавъри.

Предвиждам, че войната вече ще е на три фронта:

Лидия (Преслава) vs Десита (Галена)

Данна (Джена) vs Ивета Костова (Андреа)

Емрах (Фики) vs Денис Теофиков (Галин)

Разочарована съм от зодията на Данна - Близнаци! Който се интересува: Клета Лидийка е меркантилен Телец, Ивета е Водолей, а Десита ми е толкова безлична, че не запомних и никъде не пише. Емрах е Стрелец, Теофиков - Рак.

Война чак ... Тва би означавало някой от тия да има самостоятелни фенове, което би ме изненадало много. 

Измежду тия аз гласувам за Рашия :) Тя поне е интересна и извън пеенето. 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...