Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Stela каза:

received_2531245076941463.jpeg.608e4296ee741ef3b486753ccf654258.jpeg

received_2595308987373034.jpeg.e12798f28d3f03bf1d706332b3be3b26.jpeg

Андреа става все по-зле... 

Не виждам нещо шокиращо на тези снимки. Първата не знам дали е обработена,но изглежда сравнително добре на нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как няма да паднат всички песни при положение, че са тъпи? На Малката и Емрах се знаеше, че ще е флоп от първото слушане,  и на Лидия и Алисия не е кой знае какво. Не случайно “Пиян” задържа гледанията все още, защото е яка, за разлика от балона й с Галин. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Не виждам нещо шокиращо на тези снимки. Първата не знам дали е обработена,но изглежда сравнително добре на нея.

Приближи снимката и я виж в лицето колко измъчена и подпухнала изглежда. Как ще е добре... говорим за жена, която мачкаше конкуренцията със сексапил толкова време. Сега изглежда с 10 години нагоре. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Stela каза:

Приближи снимката и я виж в лицето колко измъчена и подпухнала изглежда. Как ще е добре... говорим за жена, която мачкаше конкуренцията със сексапил толкова време. Сега изглежда с 10 години нагоре. 

 

преди 30 минути, Stela каза:

 

received_2595308987373034.jpeg.e12798f28d3f03bf1d706332b3be3b26.jpeg

Андреа става все по-зле... 

 

Баси виметата, майка! Сашка Васева изглежда по-добре. 

  • Like 2
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Stela каза:

Приближи снимката и я виж в лицето колко измъчена и подпухнала изглежда. Как ще е добре... говорим за жена, която мачкаше конкуренцията със сексапил толкова време. Сега изглежда с 10 години нагоре. 

А ти как си мислиш,че изглеждат почти всички чалгарки на необработени снимки? Все пак повечето отдавна са минали 30така и няма как да изглеждат като 20 годишната Тита.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

А ти как си мислиш,че изглеждат почти всички чалгарки на необработени снимки? Все пак повечето отдавна са минали 30така.

Е, 30 да не е 60. Андра изглежда на 45 тука. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

След Слави на мен ли ще играеш контра? Изчезвай.

Не ви следя взаимоотношенията, не ме интересува дали и кога сте си играли контра. Коментирам снимката на Андреа, ще продължа да го правя с останалите форумци. Изчезвай ти. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Не ви следя взаимоотношенията, не ме интересува дали и кога сте си играли контра. Коментирам снимката на Андреа, ще продължа да го правя с останалите форумци. Изчезвай ти. 

Прочети ми пак поста. Злобните ти изказвания за снимките на Андра и Преса не са коментиране,а бълване на жлъч и избиване на комплекси. Лек ден,нямам желание да продължавам разговора с теб.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Прочети ми пак поста. Злобните ти изказвания за снимките на Андра и Преса не са коментиране,а бълване на жлъч и избиване на комплекси. Лек ден,нямам желание да продължавам разговора с теб.

Защо продължаваш да ми пишеш? 

И какви комплекси може да имам спрямо някакви грозни жени? Не ми отговаряй, ако обичаш. Нали трябваше да съм изчезнал, пък не ме оставяш да си тръгна. 

 

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

То се е видяло че Така ни се пада ще е малко над Сърце, заради имената, но много под другите им хитове.

 

преди 1 час, Danger. каза:

Как няма да паднат всички песни при положение, че са тъпи? На Малката и Емрах се знаеше, че ще е флоп от първото слушане,  и на Лидия и Алисия не е кой знае какво. Не случайно “Пиян” задържа гледанията все още, защото е яка, за разлика от балона й с Галин. 

Малко се изхвърляте. Гледанията на Галин и Преса са повече от добри и няма песен от есента, която да е с по добри за сега. За 3 седмици има 5 милиона от 5 клипа. Галена дори с Добре ли си не знам дали успя да го постигне, но с другите и 2 със сигурност не успя. Ако Ламборджинито не успее да мине 5 милиона за 23 дни нали знаете, че пак ще има гавра с Галена. 

По долу има скрийншот. 

преди 25 минути, asylum каза:

Най-вече тя. Няма оправдание. 

Какво говориш. Галоша също прилича на близки кадри от участия на 50 годишна изнасилена хероинова наркоманка. Преса и тя в близък план е с увиснало и впито лице. Далеч не е само Андреа. И какво. Да се самоубие или да си стои в тях ли щото изглежда така?

Screenshot_20191115_152812_com.google.android.youtube.jpg

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сумарно от всички клипове, които е публикувал @Slavi "Така ни се пада" има 4,9 милиона - и това за 22 дни само. Ще стигне към 5,5-6 млн. за един месец.

Феновете на Галена се насраха от яд. Големи комплекси, голямо чудо.

  • Like 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

 

Малко се изхвърляте. Гледанията на Галин и Преса са повече от добри и няма песен от есента, която да е с по добри за сега. За 3 седмици има 5 милиона от 5 клипа. Галена дори с Добре ли си не знам дали успя да го постигне, но с другите и 2 със сигурност не успя. Ако Ламборджинито не успее да мине 5 милиона за 23 дни нали знаете, че пак ще има гавра с Галена. 

 

Много добре знаеш за какво говоря. Оставаше и да няма първоначален успех дует на две ТОП имена, но песента няма staying power. Ще видим вторият месец колко ще направи. По-важното е че и явно не се избухва на нея, иначе досега да имаше 20 клипчета. Даже според мен и "Не те забравям" се усеща по-успешна.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Сумарно от всички клипове, които е публикувал @Slavi "Така ни се пада" има 4,9 милиона - и това за 22 дни само. Ще стигне към 5,5-6 млн. за един месец.

Феновете на Галена се насраха от яд. Големи комплекси, голямо чудо.

Първия клип дори е с 3,9,така че са точно 5 милиона. Факт е, че тази година не повече от 2-3 песни са били с по добри цифри. И също така е факт, че е песента с най много гледания за есента, а е излязла едва преди 22 дни. Сърце и Паника имаха 5 милиона за почти  2 месеца, те тръгнали да ми ги сравняват с Така ни се пада. Но, да, все пак е факт, че Така ни се пада не гръмна чак толкова и все още не може да се определи като голям хит, въпреки добрите гледания. 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Много добре знаеш за какво говоря. Оставаше и да няма първоначален успех дует на две ТОП имена, но песента няма staying power. Ще видим вторият месец колко ще направи. По-важното е че и явно не се избухва на нея, иначе досега да имаше 20 клипчета. Даже според мен и "Не те забравям" се усеща по-успешна.

Не съм излизал от както е излязла, но тепърва предстоят празници и ще се види колко се избухва на нея. Самата песен е доста умерена, някак не предразполага към танци, подобно на Няма да ми мине. Дори и да не е клубен терминатор е приятна песен. Най лесно ебда направиш кючек кавър, за да имаш хит. Затова Галена прибягва до тези методи. Ще видим дали нейната с Фики ще се радва за 22 дни на 5 милиона. И там са голе и имена. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Ама вие си мислите, че дуета е по-успешен от Паника ли? Много ви е сериозно положението значи.

Ако съдим по гледанията, които често използвате като най големия мерител, Така ни се пада беше с 5 милиона за 22 дни, а Паника за 50 дни. 

От Сърце със сигурност е по успешна. Но то от Сърце дори и Не те забравям е по успешна, въпреки че гледанията са по скромни. От Паника не мисля, че е по усоешна реално, но е твърде рано да се прецени. 

Това, което е ясно е, че Преслава е по успешна за 2019,ако ще да си ударите дупетата в тавана, това няма да се промени. Наистина си личи, че ви е много гадно. Дано Преса и следвашата година е така активна и стараеща се, защото ми харесва да ви гледам изтерзани и измъчени😏

  • Like 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Не съм излизал от както е излязла, но тепърва предстоят празници и ще се види колко се избухва на нея. Самата песен е доста умерена, някак не предразполага към танци, подобно на Няма да ми мине. Дори и да не е клубен терминатор е приятна песен. Най лесно ебда направиш кючек кавър, за да имаш хит. Затова Галена прибягва до тези методи. Ще видим дали нейната с Фики ще се радва за 22 дни на 5 милиона. И там са голе и имена. 

24 дни са всъщност. 😀

И пак няма да има 6М общо за месец, а Добре ли си ги имаше само на официалното. Може и да е най-големият хит за есента или на еднакво ниво с на Роксана, но  не може да има сравнения с НДММ, Добре ли си, Тръгвай си, Акула, Пиян, че даже и Паника, Болка моя, Кома, Най-боли ме, Изтрезняваш ли... като теглим чертата и в топ 10 не влиза за годината.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...