Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Stela каза:

Това си стана като запазена марка на Теофики. Вярно е, че прекалява на моменти, но си го харесваме и така. :ba:

По-натурално му седи отколкото форсираните лоши погледи на Фики. Улично момче е, има чар. Дай Боже такива, защото в чалгата си имаме достатъчно Кирилки.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Боже,наистина ли безличната Емилия ще ни представя на Евровизия? Срамота!

С коя песен, тая дето стана популярна в Румъния ли? Имало ли е конкурс, какво се случва изобщо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

По-натурално му седи отколкото форсираните лоши погледи на Фики. Улично момче е, има чар. Дай Боже такива, защото в чалгата си имаме достатъчно Кирилки.

Фики е абсолютна горила.

За Емрах и Тони какво ще кажеш за дуета?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

С коя песен, тая дето стана популярна в Румъния ли? Имало ли е конкурс, какво се случва изобщо?

Не знам,някой беше написал в страниците назад,че водела в някаква класация или нещо подобно. Тази жена става все по-жалка в опитите си да се прави на Андреа и Галена.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадан съм колко хора тук харесват Данна. В анкетата дори е над Десита, в Топ 3. Евалата, има много хляб в нея.

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Не знам,някой беше написал в страниците назад,че водела в някаква класация или нещо подобно. Тази жена става все по-жалка в опитите си да се прави на Андреа и Галена.

Те и Андреа и Галена тръгнаха в тази насока, за да се правят на оригиналната 'световна' звезда сред чалгарките (онази дето накрая завърши в махалата). Та предполагам, че е естествен процес колелото да се завърти и един от някогашните клонинги на оригинала да се насочи към световна кариера. :D

Аз много се радвам за Емилия, ако това е вярно. От години я виждам като една от певиците, които ще се задържат най-добре във времето. И ето, че след 20 години кариера все още има какво да покаже.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как Емилия на Евровизия, това е толкова несериозно. Тя български книжовен език не знае, а какво остава за английски.. затова само тихо тананика в песните си с Кости, явно това ще прави и на сцената, ако този ФАРС е верен.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, xroflx9 каза:

Боже,наистина ли безличната Емилия ще ни представя на Евровизия? Срамота!

Андреа не харесва това. 

преди 29 минути, VulkoIsTheBest каза:

По-натурално му седи отколкото форсираните лоши погледи на Фики. Улично момче е, има чар. Дай Боже такива, защото в чалгата си имаме достатъчно Кирилки.

Фики е душица бре. Кога е гледал лошо? Гледа тъпо и нахилено като крава! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

България ако иска най-накрая да победи в Евровизия, да изпратите някоя чалгарка с ЧАЛГА песен, бърза или як кючек. Те европейците умират от скука с музиката им, чакат нещо екзотично, не искат цигани да им продават техния стил. Няква от Гълъбово ще ми се прави на Ариана Гранде или коя си там, пълна излагация.

  • Like 2
  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

България ако иска най-накрая да победи в Евровизия, да изпратите някоя чалгарка с ЧАЛГА песен, бърза или як кючек. Те европейците умират от скука с музиката им, чакат нещо екзотично, не искат цигани да им продават техния стил. Няква от Гълъбово ще ми се прави на Ариана Гранде или коя си там, пълна излагация.

Счетоводителката да заложи на нещо като

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Трябваше да пратим Джен с мегахитовете като "The poor girl" и "Look at him,women"

Мани майтапа, Горкото момиче е много подходяща песен! Започва гръмко и избухва резко след това някаква шашава мелодия и лелюлейлелюлюлюлюлю. После Джен нарежда, по едно време и вие. Всички съставки и подправки съдържа тоя шедьовър. Само не знам как щеше да го скастри до 3 минути, но със сигурност нямаше да пропусне да популяризира Студентски град и центъра на София пред мало и голямо европейско! ЯЗЪК, ся яд ме фана, пууууууу!

  • Haha 1
  • Love 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак кючек не. Но нещо като Акула или Тръгвай си би свършило чудесна работа. Или пък Кости да й е направил чалга песен като онези, които правеше на Андреа и съответно на целия жанр.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Трябваше да пратим Джен с мегахитовете като "The poor girl" и "Look at him,women"

Postcard-a ще е началото на тази песен, тъй като е едно от най iconic нещата в чалгата.🎁

 

  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Олеее, четете и серете заедно с мен! Дъх не мога да си поема! :D :D :D :D:DDDDDD

http://skandalite.blogspot.com/2013/03/blog-post_17.html

 

ХСЙДНФБДКФКЙВ какво е това🤣🤣🤣

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Сърце не е балада, но на хора като мен действа приспивно, така че може да мине за балада!

На Галена харесвам този баладичен кючек! 

 

Страхотна балада. Ето такива неща обичам да слушам. Тва е чалга, такива принцеси парцалеси, дето ми опяват за класика и падение на жанра да ходят да слушат Селин Дион.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Postcard-a ще е началото на тази песен, тъй като е едно от най iconic нещата в чалгата.🎁

 

Жесток хит!

А шоуто ще е как Джен лежи на картината от "Вижте го,жени"!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Страхотна балада. Ето такива неща обичам да слушам. Тва е чалга, такива принцеси парцалеси, дето ми опяват за класика и падение на жанра да ходят да слушат Селин Дион.

Ето ти още! 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Излезе ми, като потърсих "емилия счетоводителка глория" :D 

Да питам защо наричаме Емилия Счетоводителката?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Да питам защо наричаме Емилия Счетоводителката?

http://slava.bg/news/14257.html

Тук е преиначено малко, но в някакво интервю по радио Сигнал+ някой беше задал въпрос какво мисли Глото за Еми Тъпото и тя отвърна "Коя Емилия - счетоводителката ли?" :D По-късно някъде се оправда, че имали счетоводителка, отговаряща на името Емилия, в Димитровград. 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...