Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

По едно време не й ли викахме и Еми Купичките? 

https://www.bg-mamma.com/?topic=227350.90

t0ZG4O.jpg
 
 
  • Мнения: 5 098
 
Може ли някой да забрави бисера на Емилия, че готвела..."едни такива, купички". Слави остана ей така  Shocked Сигурно дълго се е чудел що Емилия вика на гювечетата купички.  Thinking

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото мислих, че са взели Кирил Атанасов като потенциален нов композитор, но сега като гледам, явно друга е причината. Кирил просто няма визия, колкото и да се опитва, не вярвам някога да му се получи да влезе и в Б група. Тая Данна ми е доста обикновена. Невзрачна ми е. Отделно, хората я плюят щото била на 15. Щото Мира почна на 30. Просто е глупав довод. Но Данна е малко глуповата като й гледах интервюто в Автограф. Има твърде големи очаквания, дори непостижими.

От новите - Ариа, Теофиков, Емрах, Ивета, Лидия и Десита. Мисля че те имат най-големи шансове да влязат в топа.  Цели 6 имена. Не е никак зле за фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Фики е абсолютна горила.

За Емрах и Тони какво ще кажеш за дуета?

Харесва ми, нямам забележки. Единствен минус е, че вече сме чували песента в изпълнение на Андреа. Нейната версия стана хит, няма какво да се лъжем. И в този ред на мисли не може да ме зариби както, ако е парче, дето чувам за първи път. Иначе си става хит, то се вижда. Като цяло доста странно решение да направят втора българска версия, имайки предвид, че първата е била хит преди 5-6 години.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Не знам,някой беше написал в страниците назад,че водела в някаква класация или нещо подобно. Тази жена става все по-жалка в опитите си да се прави на Андреа и Галена.

Обожавах я преди, ако бях хетеро, щях да искам жена като нея. Обаче с новата визия на подострен молив нещо... нещо не е по мой вкус. Което ме натъжаваше преди. Аз, като харесвам някой, влагам много емоция в това и count-вам on them един вид. Затова и храня Камелия с големия черпак доста често. Жена, диктувала правилата в държавата, истинска икона, да се излага с евтини чипровски номера от типа на копирани вокали и безумни текстове. Такива ги храня, чувствам се лично предаден.

На Емилия финтовете с тия спасителни дуети също почвам да не ги одобрявам. Ми то последните й истински големи хитове са все дуети. Обсесията да се прави на тийн идол също ми идва смешна. Дръж си на класата и се показвай като стилна дама с осанка, на теб това ти отива. Беше пуснала някаква фотосесия с абсурдно розово или лилаво клинче, майко мила!! Ако ще се правиш на тийн сензация, поне бъди като Галена, много по-стилно и издържано го прави, въпреки че са горе-долу наборки.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Андреа не харесва това. 

Фики е душица бре. Кога е гледал лошо? Гледа тъпо и нахилено като крава! 

Айде и ти, кога бил гледал лошо. Погледът му - запазена марка с намръщени вежди.

maxresdefault.jpg

fiki-storaro11.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Айде и ти, кога бил гледал лошо. Погледът му - запазена марка с намръщени вежди.

maxresdefault.jpg

fiki-storaro11.jpg

Явно съм го запомнил от интервютата - нахилен идиот. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, VulkoIsTheBest каза:

Всеки помни това, което му се иска да запомни. 🤪

Ми от Теофика друго не съм видял, освен чумерене. Фикича май обича и все в профил да е, заради гигантската си уродлива глава. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Ми от Теофика друго не съм видял, освен чумерене. Фикича май обича и все в профил да е, заради гигантската си уродлива глава. 

Превъзбуден ми изглеждаш вчeра и днес. На какво се дължи?

Ето тук ще видиш Теофика НЕначумерен. :D  :D

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, VulkoIsTheBest каза:

Превъзбуден ми изглеждаш вчeра и днес. На какво се дължи?

Ето тук ще видиш Теофика НЕначумерен. :D  :D

 

 

 

Ба, нещо ми е скучно май!

Тука кво е цигане :D само стопкадъра видях, де :))) 

преди 5 минути, meleto каза:

На мен ми е като Джулия. Пееща е, но нещо не й достига. 

На мен па ми е като Мара Петрова. Коя е Джулия?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ба, нещо ми е скучно май!

Тука кво е цигане :D само стопкадъра видях, де :))) 

На мен па ми е като Мара Петрова. Коя е Джулия?

Тая пък дори не помня как изглеждаше :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Недей да лъжеш, защото всеки може да отвори нейбъла и да види за какво става на въпрос. "Жено бягай" има 22К, а "Паника" 34К. "Господин директоре" е направила 19, "Няма да ми мине 20К. Какво си сложил скрийна само на едното клипче, или ти ги събираш само когато ти е удобно?

Аз визирам класацията на Попнейбъл и конкретно официалния клип на Паника. 

Вие сте тези, които броят само когато ви е изгодно. Поствате някакви си ваши класации за гледания, в които единствено сте сумирали гледанията на Паника, но поне още 10 песни трупат гледания и от др  клипчета и не виждам тях да ги броите. Пиян трупа от 3,Така ни се пада трупа от 3,Кома трупа от 3, дуета на Фики и Янева трупа от 2, Алисия и Лидия трупат от 2,но когато публикувате фалшиви днни единствено смятате общите на Паника или Добре ли си и се опитвате да ги набутате в топ 20. Така че вие сте тези с избирателното смятане. Чак една Сен тропе, която е с 2 клипа, и вероятно сбора им е в топ 5,вие съвсем удобно се правите че не съшествува само и само да набутате Галоша с 1-2позициу по напред. В случая аз боравя с цифрите от попнейбъл. Това, че не ти изнася си е твой проблем. И не ми философствай много много да не получиш слънчево затъмнение във форума. Щи кажа аз кой лъже и кой не. Виж я ти нея... Че и говори... 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия, ако ни представя, най-вероятно ще е с песен на Кости. Ако трябва да предполагам, ще направят опит за ново Фуего, или нещо в тип Адреналина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Senhor каза:

Емилия, ако ни представя, най-вероятно ще е с песен на Кости. Ако трябва да предполагам, ще направят опит за ново Фуего, или нещо в тип Адреналина.

Не, ще бъде в стил Ко прайм са на Мура! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Изненадан съм колко хора тук харесват Данна. В анкетата дори е над Десита, в Топ 3. Евалата, има много хляб в нея.

Те и Андреа и Галена тръгнаха в тази насока, за да се правят на оригиналната 'световна' звезда сред чалгарките (онази дето накрая завърши в махалата). Та предполагам, че е естествен процес колелото да се завърти и един от някогашните клонинги на оригинала да се насочи към световна кариера. :D

Аз много се радвам за Емилия, ако това е вярно. От години я виждам като една от певиците, които ще се задържат най-добре във времето. И ето, че след 20 години кариера все още има какво да покаже.

Ами от новите надежди няма какво да говорим,с най добрия глас е именно Данна. Тя е от онези редки певици, които и слабите песни, могат да ги направят слушаеми, благодарение на таланта си. Много музикална шайка със сериозен бекграунд зад гърба си на толкова крехка възраст. Според мен ще стигне нивото на Яница, че защо не и на Джена, Янева. 

 

Иначе факт е пе Десислава, Андреа и Галена са правили някакви опити за пробив извън предела на БГ, но единствено Андреа има някакъв успех. И то с с фолк песните за бг пазара. В момента, в който започна да прави проекти със световни имена като Шаги и Боб Синклар, нещата тръгнаха надолу и за нея. Емилия също няма шансове, но поне ме радва, че използва ресурса си от Башур ползотворно. Дано парчето и е яко. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Emanuela.jpg

Емануела чества двоен празник зад граница

На 8 ноември Емануела има двоен празник. Фолк звездата на „Пайнер“ отбелязва имен ден и рожден ден. Тази вечер тя е музикален гост на нашите сънародници във Великобритания. Домакин на есенното парти е българският ресторант UNIKAT-2 в Лондон.

 

Певицата е изключително щастлива, че ще празнува зад граница със своите верни почитатели, които вече я очакват.

Emanuela2.jpg

По всичко изглежда, че за нея изненадите тепърва предстоят. Емануела няма да пропусне да представи на международна сцена и най-новия си хит “Аре, дърпай”.

Парчето бързо се нареди сред лидерите в музикалните чартове и е сред задължителните заглавия в плейлистите на DJ-те през този сезон.
Музикална компания “Пайнер” и телевизия “Планета” честитят двойния празник на Емануела с пожелания за здраве, много сбъднати мечти и хитове!

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото от къде тръгна слуха, че Ема ще е на Евровизия. Попадам на статии, че гласят дъщерята на Саня Амутлиева. Почти всяка година изпълнител на Вирджиня ни представя. И за Мишето Маринова бях чел подобни слухове. 

Screenshot_20191108_142309_com.android.chrome.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Ами от новите надежди няма какво да говорим,с най добрия глас е именно Данна. Тя е от онези редки певици, които и слабите песни, могат да ги направят слушаеми, благодарение на таланта си. Много музикална шайка със сериозен бекграунд зад гърба си на толкова крехка възраст. Според мен ще стигне нивото на Яница, че защо не и на Джена, Янева. 

 

Иначе факт е пе Десислава, Андреа и Галена са правили някакви опити за пробив извън предела на БГ, но единствено Андреа има някакъв успех. И то с с фолк песните за бг пазара. В момента, в който започна да прави проекти със световни имена като Шаги и Боб Синклар, нещата тръгнаха надолу и за нея. Емилия също няма шансове, но поне ме радва, че използва ресурса си от Башур ползотворно. Дано парчето и е яко. 

В таланта на Данна действително има нещо доста открояващо се. Трудно ми е да преценя дали е точно най-гласовитата, но несъмнено притежава онзи х фактор, който преди едни 15 години би й помогнал да е дори на върха, ако щеш. Но в съвремието и аз за жалост се чудя дали си струва да имам очаквания за нещо повече от средно успешна. Особено ако и тя е като онези нови звезди, на които Митко им казва сами да си плащат продукцията.

Деската навремето беше най-голямата свежарка в периода си на 'световна'. Само като се сетя колко сме й се радвали и как сме очаквали дори и анти чалгарите да я признаят веднъж щом достигне успехи извън Бг. А тя накрая забрави за феновете и се изплю на всичко предишно. Това си е направо лична обида.

Но да, Андреа (и Азис) са единствените чалгари, които действително пожънаха успехи извън пределите на държавата. Аз лично бих се радвал ако Евровизия помогне на Емилия да е следващата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...