Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 часа , Blueberry каза:

И Ариа твърди, че е на 28, а е Плеймейт 2008... когато е била на 15 ли? :D

Баба Ариа с операциите ли бе? Хаха, тая може и да е към 40-ка. Сетила се късно-късно да се прави на Преслава, алооу, дъртун!

Но песента й е яка. Учудвам се на ниските гледания.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Beat. каза:

30М - 60k

7M - 96k 

Тогава нещата бяха много по-различни и хората масово нямаха профили и не реагираха. Но пък гледаха като луди. Друг е въпросът, че от онзи период има много песни с купени гледания, което си пролича по-късно. В един момент от лято на лято жанрът губеше все повече сили. От мегахитове по 5-7 на лято, стигнахме до един или два и то все по-слаби от година на година. Като бройка пък да не говорим.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Senhor каза:

Всяко нещо е с времето си. Особено при децата смяната на мнението е от ден на пладне. Младите в Пайнер е нормално да привличат млади. Може да се малка част, но значителна. Отделно виждаме при големите поп имена от предните години за какъв отлив дстава въпрос. Едни СкандаУ миналата година бяха на върха на веригата, а тази мачкат с нисък интерес. Криско се пренасочи към слушащите радио - по-стария таргет от 30+. Гери пък вече изобщо не е модерно да се слуша, Шефе, шефе е хит само в малките градчета и махалите. Тита е за фон там.

Тук само да вметна, че Скандау преди 2 седмици някъде имаха голям концерт в Пловдив, може би във вторта най-голяма зала в страната. Беше фул макс, такива задръствания! Много хора видях.  И при тях има спад в гледанията, но е по-значителен. И въпреки това се уверих, че са сила. Пайнерци дали и това ще успеят да направят?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Джордан е страхотен, не разбирам защо няма успехи.

Не знам дали на Данна й пречи Кирил, ама си пускам песента им по 10 пъти на ден заради нея. Много е сладка и чаровна, а гласът й наистина те кара да си пускаш песните отново и отново.

Страхотна е Данна. Точно наскоро коментирах, че е от певиците, които с гласа си правят всяко едно парче слушаемо. Абе на всичките млади надежди им желая успех, че ми е втръснало от всички дърти чанти. Едва кретат вече някои... 

преди 2 часа , xroflx9 каза:

@Slavi да си направя ли 4та татуировка с лика на Джен?? Това е последната стъпка,с която ще й се отдам изцяло.💕

Да. Аватара ти би бил страхотна татуировка. Предлагам ти да е около интимните ти части.❤️

преди 2 часа , Willy каза:

"Златото ми" обаче е с много купени гледания.😀

Не колкото на Боже прости и Сърце, която никой не я знае. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Runevski каза:

Нека и остане поне малко достойнство! Нека си мисли, че е първа в Гранд и последна със златен тираж, мечтите са безплатни. (Както раздава албума си) 

Уау, you make it sound Рени е била последната сила, която Преслава е съборила към върха. Хахах. Рени вече метеше тоалетните в Израел, когато Преслава се възкачи на трона. Нека бъдем точни.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Джордан е страхотен, не разбирам защо няма успехи.

Не знам дали на Данна й пречи Кирил, ама си пускам песента им по 10 пъти на ден заради нея. Много е сладка и чаровна, а гласът й наистина те кара да си пускаш песните отново и отново.

Оле, ужас майна. Тоя Кирил песента ще му стане хит само заради Даниела. Представяте ли си след има няма година-две Галена да покани Данна за дует и да се кълчотат двете. В клипа ще бъдат съученички. :roll1:

Като Алисия и Лидия. Лиса й е като майка на Лида. Кудуп!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

 

Да. Аватара ти би бил страхотна татуировка. Предлагам ти да е около интимните ти части.❤️

 

Жестока идея! Аз си мислех да е на някоя гръд,но това повече ми харесва. Целувки!!

 

20191111_015028.jpg

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Жестока идея! Аз си мислех да е на някоя гръд,но това повече ми харесва. Целувки!!

 

20191111_015028.jpg

Вие сериозно ли говорите за тия татуировки? С надпис за Джена? Ти луд ли си? Ще се обадждаме да те прибират. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Жестока идея! Аз си мислех да е на някоя гръд,но това повече ми харесва. Целувки!!

 

20191111_015028.jpg

Дори и аз се зарибих. Можем да си направим и двамата и да и се изфукаме на участие. А вместо букет, ще и поднесем картина, на която да се кеври и мята като обезумяла❤️

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Внимавай да не станеш на муле за дрога. Не приемай и не предавай никакви пратки и най-вече не поглъщай презервативи, напълнени с наркотици. Опасно е за здравето.

Само глупости наизуст писани.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , VulkoIsTheBest каза:

Оле, тоя кудуп не знае къде се намира!! Ти луд ли сии, тая са я разсипали.

Тва бабА ти Лили Иванова, бе! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Тва бабА ти Лили Иванова, бе! 

Не! Лили плаща на скъпи хирурзи. Затова си прилича на себе си, това е некъф мангасар от махалата. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

Не! Лили плаща на скъпи хирурзи. Затова си прилича на себе си, това е некъф мангасар от махалата. 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

Не! Лили плаща на скъпи хирурзи. Затова си прилича на себе си, това е некъф мангасар от махалата. 

Да бе, дори една Рашия е като мис Свят сравнена с извънземното от тия снимки. Пепа що още не е осъдила пластичния си хирург? Или е просто е било на бартер/аванта и затова сега ни тормози с визия. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lelqtian каза:

Да бе, дори една Рашия е като мис Свят сравнена с извънземното от тия снимки. Пепа що още не е осъдила пластичния си хирург? Или е просто е било на бартер/аванта и затова сега ни тормози с визия. 

Не може всяка да е 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Stela каза:

То и "Изтрезняваш ли" имаше добри гледания първия месец, а сега мина и замина. Ще видим колко ще остане. 

Почти сигурен съм, че 13-те милиона не ги направи само през първия месец. Защо с това "задържане" се опитвате да омаловажите по-успешните песни? Това, че ще я престигне някоя песен с много по-малко гледания за 2-3 години според мен не е никакъв фактор.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

Почти сигурен съм, че 13-те милиона не ги направи само през първия месец. Защо с това "задържане" се опитвате да омаловажите по-успешните песни? Това, че ще я престигне някоя песен с много по-малко гледания за 2-3 години според мен не е никакъв фактор.

Задържането е фактор в успеха на една песен, доста важен фактор. Примерно от 2018 видяхме, че най-трайно успешните песни са "Името ти" и "Феноменален". Нали постоянно се оплакваме от краткия живот на хитовете, всичко било сезонно, нищо не оставяло трайна следа. Еми ето, че има песни, които успяват да разчупят това статукво.

На Преслава "Мъжете кърти" гръмна силно в началото, но дълго време не се приемаше на нивото на рекордните гледания. В най-горещия сезон песента също нямаше кой знае какви реакции. По гледания също издъхна. Поредна сезонна еднодневка.

"Пиян" видимо е по-устойчив хит и съм сигурен, че ще мине "Изтрезняваш ли", въпреки че в началото не избухна с рекорди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Kriminal каза:

Почти сигурен съм, че 13-те милиона не ги направи само през първия месец. Защо с това "задържане" се опитвате да омаловажите по-успешните песни? Това, че ще я престигне някоя песен с много по-малко гледания за 2-3 години според мен не е никакъв фактор.

Толкова бързо е изветряла, че за 8 месеца има над 14,5 милиона. Моро му за година и половина събра толкова преди време, а тук се опитваше да се изкара като хита на годината:D

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...