Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , xroflx9 каза:

..и охраната не ни тараши.Що? Щото и те са наши! Поздравете се с този хит!

 

DJENA - TARASHI / Джена - Тараши, 2018

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Vancho каза:

Вярно ли е инфото, че Галена няма на пее на концерта?

Че кога пък е ПЯЛА, че да пее сега?

преди 7 часа , mitak_94 каза:

В днешно време трудно се намират читави майстори.😂

https://www.youtube.com/watch?v=O_8NbqFK6Yc

Липсват тези стари мелодични песни.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Гледахте ли сторито на Преса? В магазин в Дубай звучи Изтрезняваш ли.

Поръчала си я е, много ясно.  Или е казала, че е певица и са й намерили тая песен. Все тая. Знаем ги тия номера. 

  • Like 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Че кога пък е ПЯЛА, че да пее сега?

Липсват тези стари мелодични песни.

https://www.youtube.com/results?search_query=деси+ах+да+ми+паднеш

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама сте интересни, Галена и Фики очевидно правят дует, за да си промотират тура в Америка, много ясно, боли ги фара и двамата че Пепа Крадения нос и Гномин, най-закъснялата комбинация в чалга евър. С поне една петилетка. Всичко останало са смехории. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Вчера са давали интервю с Константин в "На кафе".

Браво на тях. Ся ги кандърдисай да те командироват да земеш интервю от Рики Мартин!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Lelqtian каза:

Браво на тях. Ся ги кандърдисай да те командироват да земеш интервю от Рики Мартин!

Коцето каза в част от интервюто, че колкото да го дразни жена му и да иска да се разведе, не може да се раздели с тъща си, защото имал страхотна тъща. Много хубави думи каза за децата си.
И каза, че хората пишат за него ,че е пияница, наркоман. Давайте, вика пишете, по-лошо е,ако не се пише нищо и че не го вълнува какво пишат за него и по-добре да се усмихваме и да бъдем позитивни, че и той имал проблеми, но не искал да занимава хората с тях. Водещата спомена и за благотворителните му каузи, но той каза,че не иска да се знае. Каза, че плаче на филми с жена си, че Надя била по-строга с децата, и му ставало тъжно като види децата си да плачат и че синът му бил много сладък, а Коце трябвало да се държи мъжки пред него като го види тъжен и после Коце отивал в другата стая и плачел. 
И сега ще му пиша, че са му давали интервюто в "На кафе". 
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:
Коцето каза в част от интервюто, че колкото да го дразни жена му и да иска да се разведе, не може да се раздели с тъща си, защото имал страхотна тъща. Много хубави думи каза за децата си.
И каза, че хората пишат за него ,че е пияница, наркоман. Давайте, вика пишете, по-лошо е,ако не се пише нищо и че не го вълнува какво пишат за него и по-добре да се усмихваме и да бъдем позитивни, че и той имал проблеми, но не искал да занимава хората с тях. Водещата спомена и за благотворителните му каузи, но той каза,че не иска да се знае. Каза, че плаче на филми с жена си, че Надя била по-строга с децата, и му ставало тъжно като види децата си да плачат и че синът му бил много сладък, а Коце трябвало да се държи мъжки пред него като го види тъжен и после Коце отивал в другата стая и плачел. 
И сега ще му пиша, че са му давали интервюто в "На кафе". 
 

 

Прав е междудругото, по-добре да пишат глупости за него, отколкото хич. В тоя ред на мисли, лъвицата Елза също се е присетила, че още е жив. https://lifeonline.bg/bg/koceto_se_okazva_kiose

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:
Коцето каза в част от интервюто, че колкото да го дразни жена му и да иска да се разведе, не може да се раздели с тъща си, защото имал страхотна тъща. Много хубави думи каза за децата си.
И каза, че хората пишат за него ,че е пияница, наркоман. Давайте, вика пишете, по-лошо е,ако не се пише нищо и че не го вълнува какво пишат за него и по-добре да се усмихваме и да бъдем позитивни, че и той имал проблеми, но не искал да занимава хората с тях. Водещата спомена и за благотворителните му каузи, но той каза,че не иска да се знае. Каза, че плаче на филми с жена си, че Надя била по-строга с децата, и му ставало тъжно като види децата си да плачат и че синът му бил много сладък, а Коце трябвало да се държи мъжки пред него като го види тъжен и после Коце отивал в другата стая и плачел. 
И сега ще му пиша, че са му давали интервюто в "На кафе". 
 

 

Аз ако съм на Коцьо няма да те изтрая 2 минути. Директно блок. Не се ли усещаш, че почваш да прекаляваш. Не ти отива йа годините. Много си обсебваща

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Lelqtian каза:

Прав е междудругото, по-добре да пишат глупости за него, отколкото хич. В тоя ред на мисли, лъвицата Елза също се е присетила, че още е жив. https://lifeonline.bg/bg/koceto_se_okazva_kiose

Ами това е от интервюто с Коце в "На кафе" от вчера, оттам е написана статията, но още не са качили от На кафе интервюто. Аз добре, че върнах назад на Тв, че го гледах, иначе не знаех дори, че ще дават интервю с Коце. 

 

Коце ми писа, че иска интервюто да му пратя, но аз му казах, че още не са го качили. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:
Коцето каза в част от интервюто, че колкото да го дразни жена му и да иска да се разведе, не може да се раздели с тъща си, защото имал страхотна тъща.

 

Нещо ново не е ли казал? Това го повтаря във всяко интервю.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, mitak_94 каза:

Нещо ново не е ли казал? Това го повтаря във всяко интервю.

Че малко ли е. Видях му човешката страна. А и темата беше за отношенията с тъщата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, zai4eto82 каза:

Ами това е от интервюто с Коце в "На кафе" от вчера, оттам е написана статията, но още не са качили от На кафе интервюто. Аз добре, че върнах назад на Тв, че го гледах, иначе не знаех дори, че ще дават интервю с Коце. 

 

Коце ми писа, че иска интервюто да му пратя, но аз му казах, че още не са го качили. 

Ау, разочарован съм от лъвицата. Така нагло да си пресипва от на Гала кафето, ужас ужас ужас ... 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Slavi каза:

Деса е така още от 2017. Може би се възгордя от успеха през 2016. Може би килограмите я комплексират. Но последните 3 години тя пуска точно по 1 самостоятелна песен на година. И всяка нова песен и се възприема като завръщане. Доказано е в този жанр, че такива паузи съсипват. Особено толкова чести. На мен ми лъха на несигурност. А както се чувства човек, това и отразява в музиката си, а впоследствие и в успеха на това, което прави. Ако беше направила вторник беше на балада, нямаше да флопне така. Сама си е виновна, че омаскари песента. Иначе Глория или Ивана ако имат гледанията на Вторник беше ще се бият в гърдите, че имат хит. 

 

Ами Ивана има сходни или дори повече гледания от "Вторник беше" с голяма част от последните си песни - "Твое копие", "Ех любов", "Благодаря ти Господи", "Искам да съм голям".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно ми е как флоп като Паника има 6,3 млн гледания, а тоталния хит на Дара - Дарби - 5,6 млн ?

Двете песни излязоха горе-долу по едно и също време, като песента на Галена се появи седмица-две след Дарбито. 

Паниката е с повече гледания, а с по-малко харесвания и почти двойно по-малко коментари ... как става това?

 

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Странно ми е как флоп като Паника има 6,3 млн гледания, а тоталния хит на Дара - Дарби - 5,6 млн ?

Двете песни излязоха горе-долу по едно и също време, като песента на Галена се появи седмица-две след Дарбито. 

Паниката е с повече гледания, а с по-малко харесвания и почти двойно по-малко коментари ... как става това?

 

Галена е чалгарка и повече мангали отварят клипа с надеждата да чуят кючече! 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Ами Ивана има сходни или дори повече гледания от "Вторник беше" с голяма част от последните си песни - "Твое копие", "Ех любов", "Благодаря ти Господи", "Искам да съм голям".

Ивана е доста под Деса. За 2 години няма и 3 милиона на Твое копие. Деса на Вторник беше има за 5 месеца 3 и половина. Най успешното на Ванча върви по зле от най слабото на Деса. Още 2 години поне Деса може да флопва спокойно докато се срещнат с Ивана на дъното. Дуета на Ивана с Ванката е детска песничка, по стара е, Ивана има малко участие и въпреки това и тя е по зле от Вторник беше. Не случайно казах, че това, което е успех за Ванча, за Деса си е флоп. Другите песни на Ивана, които си споменал събират 3-4милиона за 3-4 години. Деса ги е събрала вече за 5 месеца. 

Че има спад при Деса е очевадно, но все пак има още път до дъното. Поне при нея спада не е такъв като този на Емануела. През 2 месеца пуска и не и се получава. Деса почти не издава, не се старае, не си дава зор и не се бори. Тя доказа 2016 че като иска, може. Ивана или Глория и по 6 парчета да издадат годишно, няма да успеят да се наредят в топ 3.

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай, стига измишльотини, че Емануела имала спад! Таратанци! 

Всички чалгарки, изключая галена, Преслава, Алисия, Анелия, Теда и Камелия си мечтаят да имат успехите на Ема - фенски, клубни и пр. Тъпите гледания си ги набутайте нейде, дърпайте!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...