Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

На мен те са ми много неприятни. Тото е сладур като визия, но е много гаден като човек. Относно концерта в Армеец, просто нацелиха правилния момент. Бях на върха, имаха чужди усмивки или каквото беше, което кажи/речи беше хита на годината. Отделно имаха поне още един топ 5 хит на годината и залата се пръсна доколкото разбрах. Гери също можеше дори по - лесно да го направи, според мен дори в момента може. 

И не само това, едно, че раздадоха сумати безплатни билети, друго, че имаше такива буквално за 2 лева

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

И не само това, едно, че раздадоха сумати безплатни билети, друго, че имаше такива буквално за 2 лева

Пайнерките и с безплатен вход пак не пълнят Арената.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Пайнерките и с безплатен вход пак не пълнят Арената.

И това е така, идеята ми е, че тази група летяха в небесата и мислеха, че са топ на България, като реално са нямали хит от този на Тото. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Starboy каза:

Ако съдим по тия клипове, значи и Шефе, шефе е тотален хит

 

Че тя си е тотален хит. Прави се умишлено затъмнение на продукцията ня Гери Никол от вирджиня и криско, които имат договори с радио станции, кока кола, телевизии и т.н. Нали трябва да се ротират такива като Тита и Дара, които ако са без лейбъли са загубена кауза... 

Гери Никол трябва да преосмисли самопродуцирането... Просто много и взема.

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Slavi каза:

И какво щеше да пее. Ела и си вземи и Направо ги убивам по 6 пъти ли... 

Според мен и сега би имала успешен концерт, но това, че е самостоятелна я лишава от радио ефир, турнетата на кокакола и още други екстри, на които Криско, Тита и Дара се радват. Ако Дара беше издала Дарби без продуценти ни радио ецир щеше да види, ни турне и вероятно щеше да се бори за милион в тубата. 

нейните си песни + Карди Би и още евъргрийни които я кефят и пак щеше да е успешен концерт. Не е нужно само нейни песни да пее, напротив, с бенд може да смаже като вземе най - доброто според нея от всякъде :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Starboy каза:

И не само това, едно, че раздадоха сумати безплатни билети, друго, че имаше такива буквално за 2 лева

А и те нали се бяха обявили против клубните участия в чалготеките. Не им било там мястото. 

Смешници пълни са. Не знаят къде се намират и те... 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Че тя си е тотален хит. Прави се умишлено затъмнение на продукцията ня Гери Никол от вирджиня и криско, които имат договори с радио станции, кока кола, телевизии и т.н. Нали трябва да се ротират такива като Тита и Дара, които ако са без лейбъли са загубена кауза... 

Гери Никол трябва да преосмисли самопродуцирането... Просто много и взема.

Тва в България е много гадно. Мутренски истории, Деса веднъж си беше сръбнала и какви истории разказа. Ами Кама, нали си беше направила собствен фейсбук и после го изтри след обаждане от Димитровград. Иначе в самото начало, Димитров беше звъннал на автори и композитори дето й пишат песни и им беше казал, че ако правят за Камелия, няма да правят за тези на Пайнер. После Кама отведнъж изтри личния си фейс и явно се договориха нещо. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

нейните си песни + Карди Би и още евъргрийни които я кефят и пак щеше да е успешен концерт. Не е нужно само нейни песни да пее, напротив, с бенд може да смаже като вземе най - доброто според нея от всякъде :) 

По принцип си прав, но липсата на реклама ще окаже ефект... В този бизнес колкото и да си успешен сам е почти невъзможно... Тя и сега с едни добри спонсори би напълнила арената според мен. Не е като да не е интересна и обсъждана. 

А и мисля, че само Криско е с повече от нейните участия в клубовете. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Андреа има около 10 нови песни записани. Просто не е решила коя да пусне. 

Да ги пусне в албум 😁

Беше обещала best преди, накрая се оказа плейлист в Spotify.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

По принцип си прав, но липсата на реклама ще окаже ефект... В този бизнес колкото и да си успешен сам е почти невъзможно... Тя и сега с едни добри спонсори би напълнила арената според мен. Не е като да не е интересна и обсъждана. 

А и мисля, че само Криско е с повече от нейните участия в клубовете. 

Ми да, няма да има проблем да я напълни или поне да докара 10к. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандау са перфектият пример за това какво се случва когато фенската ти маса е съставена предимно от 14-15 годишни. Същото го очаква и Теофиков след 1-2 години,а вие продължавайте да си мислите,че ще стане някаква звезда от него.

Иначе Скандау твърде много се опитваха да повторят успеха на "Чужди усмивки" както и поотделно направиха твърде много дуети с никому неизвестни певачки затова и забуксуваха.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Тва в България е много гадно. Мутренски истории, Деса веднъж си беше сръбнала и какви истории разказа. Ами Кама, нали си беше направила собствен фейсбук и после го изтри след обаждане от Димитровград. Иначе в самото начало, Димитров беше звъннал на автори и композитори дето й пишат песни и им беше казал, че ако правят за Камелия, няма да правят за тези на Пайнер. После Кама отведнъж изтри личния си фейс и явно се договориха нещо. 

Я разкажи какво е разказвала онази дебела алкохоличка, че ми е интересно. Но да, не е тайна, че Кама и Деса са патили след като преустановиха отношения с Пайнер. Деса е разказвала навремето, че чак на фризьори и гримьори  са забранявали да работят с нея. Името и бяха взели, НФ ограничиха да не и дават награди... Беше ужас... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Я разкажи какво е разказвала онази дебела алкохоличка, че ми е интересно. Но да, не е тайна, че Кама и Деса са патили след като преустановиха отношения с Пайнер. Деса е разказвала навремето, че чак на фризьори и гримьори  са забранявали да работят с нея. Името и бяха взели, НФ ограничиха да не и дават награди... Беше ужас... 

Ми пращал е икономическа полиция в дома й - наркотици (измислени), по време на клип идва данъчна комисия за некви измислени проверки и тя е WTF. После нали се разбират за кво/що, ма сети се колко нерви са това. С дни човек трябва да се занимава да намира документи. Абсурдно е... тя пак е имала пари да се оправя, сети се някой друг без финанси как се измъква... 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

"Капка по капка сълзите ме побъркват.." ще е с 10 милиона утре. Къде са хората,които твърдяха,че няма да ги направи до края на годината?😀

 

Хвана ги #ПАНИКА

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми пращал е икономическа полиция в дома й - наркотици (измислени), по време на клип идва данъчна комисия за некви измислени проверки и тя е WTF. После нали се разбират за кво/що, ма сети се колко нерви са това. С дни човек трябва да се занимава да намира документи. Абсурдно е... тя пак е имала пари да се оправя, сети се някой друг без финанси как се измъква... 

Хихихихи.

Така е, когато се имаш за чок хитра чипровска лисана, лещята в небесата. :3fdb8960598fa63e:

btw нещо ми подсказва, че този път няма да се налага да чакаме цяла година за новия й опит за хит.

Някой да я посъветва да направи трета част на "Името ти". Ма този път тя няма да се навие, нали.Хехе, що ли...

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Просто в чалгата купуват. Например изрода Преслава, или Галена имат по 13+ милиона, а песните им звучат основно в клубовете. Никъде не звучи нищо на тях - нито от някоя кола, нито през деня по баровете, нито по телевизиите. Дарби е толкова противна песен, но и умрелите са я чували, то не беше от коли, радиа, телевизии. Седнеш на обяд - чуеш я. Печеш си гъзо на морето - тя звучи, излишно е да казвам, че на турнето помете всичко. нереално е тя да има 5 милиона, а Паника/Пиян по 10 дето никой не ги слуша извън дискотеката. 

Ами аз, задавайки въпроса как е възможно, имах предвид, че ми намирисва на купени гледания. Сама си се убедила колко голям хит е Дарби.  Паника е едно нищо сравнено с нея. 

Иначе ще ме извиняваш, но на Преслава са й най-гледани песните от последните две години, когато тя очевидно за всички се върна в играта. Преди това се движеше между 5 - 14млн. Тя няма песни с по 20+ милиона. Галена е тази с фрапиращите цифри. Ако и двамата с теб стигаме до извода, че в чалгата се купуват гледания, то от кой е тръгнала тая практика?

Щото някак не ми се връзва дуетите на Галена и Фики, с изключение на Кой, да имат по 22-23млн, да са с нищожни лайкове и коментари, а в същото време да са по-гледани от песните на Скандау, Дара, Тита и от песните на Гери-никол( с изключение Ела и си Вземи и Направо ги убивам)

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се повтаря песента на Анелия. Кой ще го слуша това 5 минути?! Докато топ имената стартират с 50К+ за час, тя прави 20к и през 2019 не може да мине и 200к на песните си. Интереса към нея е страшно намалял, а феновете ги загуби отдавна. Но от друга страна има по-голям шанс от Емануела да се завърне, защото експериментира.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете към Андреа: Кога ще има нова попфолк песен? Ще пуснеш ли поне клипа към Как те искам?

Андреа: Айде НМЗ ако обичате! Amor Peligroso Remix 3 out now! Universal Love was #2 on New Zealand Radio in 2015!

  • Haha 6

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Сега се чудя дали аз не й обръщам внимание на недоносляка с бавна мисъл Дара, или просто живея в махала, в която хората също не я харесват.

Очевидно ти не й обръщаш внимание. Да беше отишъл на колата да се убедиш, какво е Дарби и въобще как се приема Дара.

Не знам по твоите градинки в Пловдив, какви песни на Галена звучат, но аз освен Феноменален, друго нейно не съм чул. Много е рядко някви деца да си пускат чалга по паркове и входове. 

Това го чувам страшно често. Най-големия хит на Диона. 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Vancho каза:

Ами аз, задавайки въпроса как е възможно, имах предвид, че ми намирисва на купени гледания. Сама си се убедила колко голям хит е Дарби.  Паника е едно нищо сравнено с нея. 

Иначе ще ме извиняваш, но на Преслава са й най-гледани песните от последните две години, когато тя очевидно за всички се върна в играта. Преди това се движеше между 5 - 14млн. Тя няма песни с по 20+ милиона. Галена е тази с фрапиращите цифри. Ако и двамата с теб стигаме до извода, че в чалгата се купуват гледания, то от кой е тръгнала тая практика?

Щото някак не ми се връзва дуетите на Галена и Фики, с изключение на Кой, да имат по 22-23млн, да са с нищожни лайкове и коментари, а в същото време да са по-гледани от песните на Скандау, Дара, Тита и от песните на Гери-никол( с изключение Ела и си Вземи и Направо ги убивам)

Е то е ясно. Галена, Преслава, Азис всички купуват. Никъде толкова не ги канят да пеят по националните телевизии, освен по Планета никъде не се въртят те. Радиата с чалга са с нищожна слушаемост, концертите им са празни. Сега клубовете в студентски и по морето са фраш, но то това им остана. 

И сравняваме с Криско/Дара/Гера/Тита дето се въртят по маса телевизии, имат турнета и концерти, доволна бройка участия, доволно телевизионно време, песните им се пеят по форматите и накрая цифрите са еднакви. Дори Преслава, която е лидер в чалгата е бая зад тях и е смешно да е с по - големи цифри. 

Некво фалшиво е, нали се сещаш. Изтрезняваш ли и не знам си кои още песни са с по 18+ милиона, а една Камелия дето буча две години по същите тези клубове, имаше по - добра реакция от песните на Преслава и галена е със 7. Има фрапиращи случаи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...