Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , VulkoIsTheBest каза:

Тото сладур като визия, а Лъчо? Лъчо искаш ли да ти точи лиги на възглавницата? Все Тото бе, все Тото харесват хората. А Лъчко милия все го кара на чекии. :viannen_45:

На чекии да беше, по-добре щеше да е...

Чичо Лъчо (Лъчезар Евтимов)

Аз харесвам Лъчо повече от Тото. 

 

Новата песен на Анелия е пълен ужас, чак мен ме е яд как се сгромоляса, дето не я понасям.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

На чекии да беше, по-добре щеше да е...

Чичо Лъчо (Лъчезар Евтимов)

Аз харесвам Лъчо повече от Тото. 

 

Новата песен на Анелия е пълен ужас, чак мен ме е яд как се сгромоляса, дето не я понасям.

Ми свържи се с него, ти си къде-къде пред този бобър. :D

btw на тая снимка е готин. В клиповете много ги цъкли тия очи, сякаш все е предрусал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Леле, тази как се дере на "Като птица" тук. Въпреки това публиката полудяваааа.

 

Ужасно фалшиво... потрес е. Най-хубавото изпълнение от тези формати е на Деница.

https://www.vbox7.com/play:a0b3ca6d

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

Ужасно фалшиво... потрес е. Най-хубавото изпълнение от тези формати е на Деница.

https://www.vbox7.com/play:a0b3ca6d

Да, да... историята помни друго. Как с едно изпълнение печелиш шоуто.

https://www.vbox7.com/play:3b63ce51

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Да, да... историята помни друго. Как с едно изпълнение печелиш шоуто.

https://www.vbox7.com/play:3b63ce51

Къде, Къде по- яки изпълнения има на чалги. Кво ми го хвалите тоя сопол, не знам

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Какво Сърце те гони. Клипове на годината до този момент бяха Акула и Тръгвай си. 

Забравих ги тези двата, да. Но лично за мен Сърце беше най-доброто за годината преди Гъзарка. Чак ме избива на смях като напиша името... :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

2019 - най-слабата година за доста от топ имената... Джена, Анелия, Фики.. Деси и Емануела откакто са в пайнер...Яница откакто е топ име..

Треторазядните миналите години имаха по някой среден хит и интересни проекти, а сега никакви ги няма.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не харесвам Азис всячески, но да се казва, че той купува гледания и да се омаловажават успехите му не е правилно. Това е човека, който излиза първи в главата на всички щом чуят рефрена ПОП ФОЛК. Мачкал е с кючеци, мачкал е и със съвсем друг тип звучене, което при други никога не би се забелязало даже. А той прави цифри, за които всички в Пайнер (а и не само) могат да мечтаят.. Абсолютният крал на фолка и не виждам кой може да го промени изобщо.

Ето тая песен е такава, която не омръзва и винаги можеш да си я пуснеш и да друснеш едно кючече на масата и не минава дискотека/купон, без нея (а и още доста други от него)

 

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Willy каза:

2019 - най-слабата година за доста от топ имената... Джена, Анелия, Фики.. Деси и Емануела откакто са в пайнер...Яница откакто е топ име..

Треторазядните миналите години имаха по някой среден хит и интересни проекти, а сега никакви ги няма.

Яница никога не е била топ име в бг. И други от б групата са имали мега хитове, но това не ги е направило топ име. 

Яница като име все още не е масово разпознаваема. Нито представлвява интерес за жълтите медии и направо може да вдигне парти ако види жълта статия за себе си, тъй като рядко и се случва. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Яница никога не е била топ име в бг. И други от б групата са имали мега хитове, но това не ги е направило топ име. 

Яница като име все още не е масово разпознаваема. Нито представлвява интерес за жълтите медии и направо може да вдигне парти ако види жълта статия за себе си, тъй като рядко и се случва. 

Не е решила,не е влязла на хората фостата. Винаги може да си измисли простотии като тия, с които пробиха други. Евала, че не й пука.

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Не е решила,не е влязла на хората фостата. Винаги може да си измисли простотии като тия, с които пробиха други. Евала, че не й пука.

Да бе... Малко лампиони си навря между краката. 

 

Яница е попадала на хитови песни, но е далеч от топ име и няма потенциал за такова. 

Дори силни песни изпяти от нея не пожънаха успеха, който биха пожънали при други. 

 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Да бе... Малко лампиони си навря между краката. 

 

Яница е попадала на хитови песни, но е далеч от топ име и няма потенциал за такова. 

Дори силни песни изпяти от нея не пожънаха успеха, който биха пожънали при други. 

 

Кой ти гледа клипове? Не е имала скандални връзки, не се е карала с колежки, не и търсила евтина слава.

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Брей, как уцели. 

Чета ти мислите, но всъщност ти май вече сподели на няколко пътиэиз форума. Четем те!

  • Like 1
  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...