Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Значи тази вечер изтича половината от есента.

Предположения коя е най-гледаната попфолк песен от 1-ви септември до днес?

Преслава - и то не някоя от новите й песни, а летния й хит. "Пиян" е направил над 3 милиона само от официалното клипче. Такава суша в тая чалга, че засега хитът на лятото е и хитът на есента.

На второ място...... Паника с 2.9 млн. на базата на клипчетата в попнейбъл. Флоп била, някой каза днес... :3fdb8960598fa63e:

На трето Преслава с "Не те забравям" - 2.83 млн.

Вижда се, че Роксана ще ги отвее, но на средата на есента положението е такова.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джени още не се е разписала с хит. Ще е голям кеф точно тя да изкара най-яката песен за есента.🥰

Рокси иначе им разказа играта. Еваларка!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

Джени още не се е разписала с хит. Ще е голям кеф точно тя да изкара най-яката песен за есента.🥰

Рокси иначе им разказа играта. Еваларка!

Песента на Рокса е топ. Чак да го е яд човек, че я пее тази мангасарка.. 

Иначе всички се молим за Джен и палим свещички пред иконата и преди лягане. Тя редува мегахит с по слаб такъв, така че е време да ги разбие! 👻

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

Песента на Рокса е топ. Чак да го е яд човек, че я пее тази мангасарка.. 

Иначе всички се молим за Джен и палим свещички пред иконата и преди лягане. Тя редува мегахит с по слаб такъв, така че е време да ги разбие! 👻

Е са, кво като е мангасарка. :D Важното е, че песента е добра. 

Сега е моментът Джени да взриви, няма кой да и се опре и без това.😂 Евентуално Преслава и Галин...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Давай да се караме - харесва ми, почвай и чашите изпотроши! Но леглото с теб ще счупя след това! Даже неприятностите, приятни са ми знай, ела и опъни ми нервите докрай. Целувките ти после, сладки са ми най.

 

 

Отново я въртят пак по Фен ТВ доста. :P

От седмица я върнаха пак. Тъкмо си мислих тогава, че не я въртят вече и точно тогава я пуснаха. И днес 2 пъти са я пускали. Даже и Коце знае и ми е харесал като я пуснаха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , asylum каза:

Поръчала си я е, много ясно.  Или е казала, че е певица и са й намерили тая песен. Все тая. Знаем ги тия номера. 

Е, точно тя едва ли би си поръчала каквото и да е.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DarkChild каза:

Е, точно тя едва ли би си поръчала каквото и да е.

Е, едва ли някой там я знае, камо ли се интересува от български певачки. Много е вероятно продавачката да е била българка. Тя и Мара се фукаше, че нейна песен звучала в клуб там - о, каква случайност, и Мара била в тоя клуб! 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , VulkoIsTheBest каза:

Значи тази вечер изтича половината от есента.

 

Как бре, есента не започва ли на 22 септември? И продължава до 22 декември :D

Не може да минем без

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пиян изпрати ми цветя" направи 10 милиона гледания два месеца и половина преди края на годината.

@plambata Ще коментираш ли поредната си провалена теория? Първо каза, че нямало да направи 10 милиона до края на годината, после омекна казвайки че точно на Нова година щяла да е на ръба на 10-тия милион. Както върви тогава ще е на ръба на 13-тия или 14-тия ;)

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Как бре, есента не започва ли на 22 септември? И продължава до 22 декември :D

Не може да минем без

 

Нали всеки сезон има 3 месеца. Летните месеци ги броя юни, юли и август. След това есен.

Някак си до 22-ри декември до го водим есен не ми седи добре. Понякога още в средата на ноември е кучия студ и сняг.

Или пък до 22-ри март до го водим зима? То вече има цъфнали дръвчета, да не говорим че тогава се пускам по бикини. Но това е отделен въпрос. :D

Да, и аз се надявам нашия Кавал да е поне в ТОП 3 на хитовете, заслужава, зарибява, изкушава!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Нали всеки сезон има 3 месеца. Летните месеци ги броя юни, юли и август. След това есен.

Някак си до 22-ри декември до го водим есен не ми седи добре. Понякога още в средата на ноември е кучия студ и сняг.

Или пък до 22-ри март до го водим зима? То вече има цъфнали дръвчета, да не говорим че тогава се пускам по бикини. Но това е отделен въпрос. :D

Да, и аз се надявам нашия Кавал да е поне в ТОП 3 на хитовете, заслужава, зарибява, изкушава!

Еми, декември, януари, февруари - не стигат ли 3 месеца клинч? :D

Аз съм роден на 22 март, води се пролет, па често вали сняг :D

Кавал си е в Топ 3, надявам се да заеме челната позиция. В Планета, де, иначе короната е върху Клеевата глава! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Еми, декември, януари, февруари - не стигат ли 3 месеца клинч? :D

Аз съм роден на 22 март, води се пролет, па често вали сняг :D

Кавал си е в Топ 3, надявам се да заеме челната позиция. В Планета, де, иначе короната е върху Клеевата глава! 

Стигат, но 22-ри декември е края на месеца. 8 дни не е цял месец. Това ми е мисълта. Ся няма да правим проблемации за някакви си 22 дни.

Ако изхождаш от гледна точка на това Преса да не е на 1-во място за есента, те разбирам. То и без това "Пиян" не е песен от този сезон, нито "Паника", така че Мани влиза в чарта на есенните къртачки. Мани си е добре, но Камелия... :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VulkoIsTheBest каза:

Стигат, но 22-ри декември е края на месеца. 8 дни не е цял месец. Това ми е мисълта. Ся няма да правим проблемации за някакви си 22 дни.

Ако изхождаш от гледна точка на това Преса да не е на 1-во място за есента, те разбирам. То и без това "Пиян" не е песен от този сезон, нито "Паника", така че Мани влиза в чарта на есенните къртачки. Мани си е добре, но Камелия... :3fdb8960598fa63e:

Не се бях сетил за Преса, все ми е тая за нея. Мануто е непреходна, за нея сезони йок! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Не се бях сетил за Преса, все ми е тая за нея. Мануто е непреходна, за нея сезони йок! 

Кои са ти любимите песни на Мани, откакто е в Пайнер?

На мен:

1. Без чувства

2. Нотариално заверен

3. Аре, дърпай

А вчера случайно тръгна "Гледай ме на снимка", която първоначално ме беше разочаровала. Снощи обаче взе, че ми хареса. И гледам вече има почти 10 млн.

"Скъпото се плаща" също е много радваща песен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

Кои са ти любимите песни на Мани, откакто е в Пайнер?

На мен:

1. Без чувства

2. Нотариално заверен

3. Аре, дърпай

А вчера случайно тръгна "Гледай ме на снимка", която първоначално ме беше разочаровала. Снощи обаче взе, че ми хареса. И гледам вече има почти 10 млн.

"Скъпото се плаща" също е много радваща песен.

1. Аре, дърпай

2. Я се успокой

3. Като теб - но ми е омръзнала и не я слушам отдавна

С Гледай ме на снимка ми се случи същото. А Нотариално заверен я открих 9-10 месеца след премиерата й и в момента все още ми е любима, даже я имам на телефона си, а почти нямам чалги :D Тя да ми 4. 

Без чувства и Скъпото се плаща са класа! Еднакво ме радват.

И Съкровище ме кефи, в дискотека звучи супер! - номер 6

Направи така също не е за подценяване - 7

8 - Предател

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

1. Аре, дърпай

2. Я се успокой

3. Като теб - но ми е омръзнала и не я слушам отдавна

С Гледай ме на снимка ми се случи същото. А Нотариално заверен я открих 9-10 месеца след премиерата й и в момента все още ми е любима, даже я имам на телефона си, а почти нямам чалги :D Тя да ми 4. 

Без чувства и Скъпото се плаща са класа! Еднакво ме радват.

И Съкровище ме кефи, в дискотека звучи супер! - номер 6

Направи така също не е за подценяване - 7

 

На мен текстът от "Без чувства" ми се сбъдна. 2 години по-късно, но факт. ТОП серсемска пожелателна Емануела бе, жива и здрава да е. Може да е глупава, но не за всичко ти трябва акъл на биохимик в този живот.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

На мен текстът от "Без чувства" ми се сбъдна. 2 години по-късно, но факт. ТОП серсемска пожелателна Емануела бе, жива и здрава да е. Може да е глупава, но не за всичко ти трябва акъл на биохимик в този живот.

Има си усет жената, а и разнообразява откъм звучене. Е, няма да й отива копанарски кючек като тоя на Аня, дано и не опитва, но като цяло си е чук! Може да пусне някоя електрочалга за разкош догодина! Другите й песни не ме кефят, дуетът с Джордан не е лош, но ме мързи да го слушам.

Чакай да прочета текста на Без чувства, че не съм вниквал много в него. В Я се успокой най-много съм се заслушвал! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Има си усет жената, а и разнообразява откъм звучене. Е, няма да й отива копанарски кючек като тоя на Аня, дано и не опитва, но като цяло си е чук! Може да пусне някоя електрочалга за разкош догодина! Другите й песни не ме кефят, дуетът с Джордан не е лош, но ме мързи да го слушам.

Чакай да прочета текста на Без чувства, че не съм вниквал много в него. В Я се успокой най-много съм се заслушвал! 

"съжалил и пил - "Твой съм" да крещиш"

"в теб кълни се, че на мен държиш"

"да не можеш без мен да си щастлив"

"хоп, след мене и потоп"

"ще те имам пак"

"ей така да знам живота, че е справедлив"

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

"съжалил и пил - "Твой съм" да крещиш"

"в теб кълни се, че на мен държиш"

"да не можеш без мен да си щастлив"

"хоп, след мене и потоп"

"ще те имам пак"

"ей така да знам живота, че е справедлив"

 

Класа ми е друга любима песен в момента! Да направят истински дует двете класни мадами на Пайнер!

Чуден текст, прочетох го целия внимателно - това за справедливостта е топ фраза! Харесвам пожеланията, които Ману отправя с творчеството си!

Това е подценявано, а го пеят с пълно гърло по участията й!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...