Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Cally-Pressyfan' каза:

"Пиян изпрати ми цветя" направи 10 милиона гледания два месеца и половина преди края на годината.

@plambata Ще коментираш ли поредната си провалена теория? Първо каза, че нямало да направи 10 милиона до края на годината, после омекна казвайки че точно на Нова година щяла да е на ръба на 10-тия милион. Както върви тогава ще е на ръба на 13-тия или 14-тия ;)

''Пиян'' от други две клипчета има 600 хиляди. Отдавна мина 10-те милиона. 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, -A. каза:

''Пиян'' от други две клипчета има 600 хиляди. Отдавна мина 10-те милиона. 

Успя ли да си направиш устата, както Преси на кадъра от подписа ми? Аз за жалост - не успях. :(

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

1. Аре, дърпай

2. Я се успокой

3. Като теб - но ми е омръзнала и не я слушам отдавна

С Гледай ме на снимка ми се случи същото. А Нотариално заверен я открих 9-10 месеца след премиерата й и в момента все още ми е любима, даже я имам на телефона си, а почти нямам чалги :D Тя да ми 4. 

Без чувства и Скъпото се плаща са класа! Еднакво ме радват.

И Съкровище ме кефи, в дискотека звучи супер! - номер 6

Направи така също не е за подценяване - 7

8 - Предател

 

Емануела ли е, всичко ми харесва. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, -A. каза:

''Пиян'' от други две клипчета има 600 хиляди. Отдавна мина 10-те милиона. 

 

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Успя ли да си направиш устата, както Преси на кадъра от подписа ми? Аз за жалост - не успях. :(

Забавни сте. Начи като брояха на Шефката, минаваше само официално клипче, но понеже вече говорим за Пепа човек, обезателно броим и фенските клипчета. Аре дърпайте. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Успя ли да си направиш устата, както Преси на кадъра от подписа ми? Аз за жалост - не успях. :(

Не, все пак не съм си оперирал носа.

Току що, Lelqtian каза:

 

Забавни сте. Начи като брояха на Шефката, минаваше само официално клипче, но понеже вече говорим за Пепа човек, обезателно броим и фенските клипчета. Аре дърпайте. 

 

А защо да не се броят ? Значи на ''Паника'', ''Добре ли си'', дуетите на Емилия и Денис може да се броят а на ''Пиян'' не ?  

Супер хит от Емануела. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Не, все пак не съм си оперирал носа.

А защо да не се броят ? Значи на ''Паника'', ''Добре ли си'', дуетите на Емилия и Денис може да се броят а на ''Пиян'' не ?  

Супер хит от Емануела. 

Аз не броя каквото и да е, просто посочвам фалша и двойния стандарт в броенето. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Аз не броя каквото и да е, просто посочвам фалша и двойния стандарт в броенето. 

Ами тогава защо почваш дискусия щом не броиш ?

Ти сам го каза от ''Шефката'' насам се броят фен клипчетата защото нито Галена нито Стораро са нещо повече от другите. Не видях никой да казва нещо преди няколко дни като един потребител (не помня кой) изтъкна фен клипчетата на ''Паника''. Т'ва е двоен стандарт. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Аз не броя каквото и да е, просто посочвам фалша и двойния стандарт в броенето. 

Нищо не посочваш. Търсиш повод да се заядеш.

Аз не съм броил нищо извън официалния клип на "Пиян", който направи 10 милиона. @-A. Допълни, че ако броим фен клипове ги е направила отдавна. В крайна сметка - с или без тях, вече си има 10 милиона. Не можем да кажем същото за някои други които сумират пет-шест клипа, за да достигнат подобни цифри.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, -A. каза:

Ами тогава защо почваш дискусия щом не броиш ?

Ти сам го каза от ''Шефката'' насам се броят фен клипчетата защото нито Галена нито Стораро са нещо повече от другите. Не видях никой да казва нещо преди няколко дни като един потребител (не помня кой) изтъкна фен клипчетата на ''Паника''. Т'ва е двоен стандарт. ;)

 

преди 16 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Нищо не посочваш. Търсиш повод да се заядеш.

Аз не съм броил нищо извън официалния клип на "Пиян", който направи 10 милиона. @-A. Допълни, че ако броим фен клипове ги е направила отдавна. В крайна сметка - с или без тях, вече си има 10 милиона. Не можем да кажем същото за някои други които сумират пет-шест клипа, за да достигнат подобни цифри.

Мхм, нещо много подскочихте като ощипани госпожици ми се струва, нещата май не са толкоз розови, колкото ви се иска ... 

 

преди 2 минути, Fast каза:

 

 

И си дойдохме на приказката. Защо изпълнителка, с иначи милиарди гледания и редица измислени рекорди в кокошарския общ канал, крета с някви едва едва 35 хиляди абоната за една година? Защо, след като уж е номер ино, никой не я бръсне за слива, въпреки че като абсолютна патка си е качила целия "нов" албум там?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спри да обвиняваш алкохола, че в твоето легло ме търсиш гола, живееш с фалшивите стандарти, подарък имам - антидепресанти. Дори на майната ти да те пратя, ще ти хареса че така те клатя, безценна стока, никому ненужна, единствено утайките събужда.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер купуват по 50/100к на някои от премиерите си.

Яница - Шампионка за 24ч: 160к, 9к хар. 22к за  час.

Анелия - Гъзарка за 22ч: 214к, 8.8к хар. 21к за час.

😬

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До къде изпадна Анелия да е на ниво Яница (и при това Яни е със слаба песен, ако беше с хит като "Въртележката" щеше да има по-добри цифри).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

@-A. можем да кажем същото за някои други които сумират пет-шест клипа, за да достигнат подобни цифри.

На коя песен са тези 5-6 клипа, които еди-кой си сумира, че ми стана интересно?

Другото е, че и 20 клипа да сумират, проблем има само при теб (незнайно защо). Ако тези клипове имат стабилни гледания, да се правим, че не съществуват ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, mitak_94 каза:

@xroflx9, ще ходиш ли на Джени довечера?

6 години от този хит.

 

 

Уникална! Джена пак да започне с тежките метафорични текстове, че се лута в двете крайности - или велики метафори, или велики простотии ала "Аз съм си добре, но хората".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

 

Той за първи път виждал така някой от край до край да записва песен. Правете сметка как изпява по 100 пъти всяка фраза в студиото и се подбира най-добрата.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Пайнер купуват по 50/100к на някои от премиерите си.

Яница - Шампионка за 24ч: 160к, 9к хар. 22к за  час.

Анелия - Гъзарка за 22ч: 214к, 8.8к хар. 21к за час.

😬

Не се знае, да ти кажа...

Не виждам смисъл да се набутват с пари за такава смешна цифра от 200К. Нито е рекорд, нито ще впечатлят някой.

По-скоро вече е по-студено и хората прекарват повече време у тях, а на Яница песента излезна в по-топлите месеци. Другото е, че таргетът на двете песни е малко различен. Мангалите със сигурност са го изяли като топъл хляб кючека на Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy

"Шефката" за последните 3 месеца - 1.1 млн гледания. Не е баш "напълно забравена".

Поизветря, но си постигна целта.

Вече има 23.1 млн.

А идват и фирмените партита в края на годината. ;)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

@meleto

Какво се случва с popnable от седмица насам? Няма ден в който да засича за точно денонощие гледанията на песните.

Смяна на ядрото на бота. Досега дневните гледания се взимаха за 4 часа и почти се обезмисляше цялото упражнение. Особено с бързо растящия брой на песни на ден. Вече има над 220 хиляди песни.

След промяната, всички видеа се обработват за 20 минути. Все още в бета версия, но мисля, че работи. Тази нощ всичко е протекло по план. Следим и следващите дни. Би трябвало от тази нощ да са за 24 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...