Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , asylum каза:

Тя и в читалището в Кнежа не направи! И албум щеше да представя на този грандиозен концерт! 

 

Да дърпа тая лъжлива мангасарка!

 

Мангасаряна е. Водолей, но от обяснителните лаладжийски тьотки. Все пак де, за мангалче бива като изказ и опит за умотворене. И най-важното: отсрами жанра с голям хит. Ако не беше нейната песен, направо не знам... :(

Ще ми се Мани да бе на нейно място с такъв хит.

Което ме отвежда до втората ми мисъл - по отношение на това какво харесват хората. Май-май лековатите текстове са втръснали масово на населението. Не мислите ли?

Вижте Роксана с каква песен изскочи и има мегахит в сравнение с останалите попфолк парчета. Камелия също, колкото и да ме дразни малоумния текст, хората в началото й скочиха на песента, която е сериозна и със стойностно послание. Някаква жажда има за по-смислени неща в тази държава.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, VulkoIsTheBest каза:

Мангасаряна е. Водолей, но от обяснителните лаладжийски тьотки. Все пак де, за мангалче бива като изказ и опит за умотворене. И най-важното: отсрами жанра с голям хит. Ако не беше нейната песен, направо не знам... :(

Ще ми се Мани да бе на нейно място с такъв хит.

Което ме отвежда до втората ми мисъл - по отношение на това какво харесват хората. Май-май лековатите текстове са втръснали масово на населението. Не мислите ли?

Вижте Роксана с каква песен изскочи и има мегахит в сравнение с останалите попфолк парчета. Камелия също, колкото и да ме дразни малоумния текст, хората в началото й скочиха на песента, която е сериозна и със стойностно послание. Някаква жажда има за по-смислени неща в тази държава.

Роксана е Везни, бе .. :D 

Да започнем деня с хитовете на Даниелчето. ❤️

 

 

  • Haha 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, stereoto_ каза:

Като изключим, че прилича на изрод, от поредицата "Живите мъртви", това е най-добрата песен от албума!

 

 

Вчера я чух почти цялата някъде, не е лоша. Еле па за Урода! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, stereoto_ каза:

Като изключим, че прилича на изрод, от поредицата "Живите мъртви", това е най-добрата песен от албума!

 

 

Аз затова слушам/гледам песните от лирик видеата, че не мога да я трая в тези Тв версии.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Роксана е Везни, бе .. :D 

Да започнем деня с хитовете на Даниелчето. ❤️

 

 

Офф, да се ... в ...

По въздушна линия съм го объркал.

Кой беше Водолей бе? Освен Ивана, Димитър Бербатов, Баба Ванга, Стефка Костадинова, Христо Стоичков и @VulkoIsTheBest, кой друг бе? Или тия стигат? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, VulkoIsTheBest каза:

Офф, да се ... в ...

По въздушна линия съм го объркал.

Кой беше Водолей бе? Освен Ивана, Димитър Бербатов, Баба Ванга, Стефка Костадинова, Христо Стоичков и @VulkoIsTheBest, кой друг бе? Или тия стигат? :3fdb8960598fa63e:

Добрата фея ТОНИ ДАЧЕВА

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Добрата фея ТОНИ ДАЧЕВА

 

Андреа коза или разливачка на вода е?

Вчера случайно чух тая песен на Тоти Тяло и се заслушах, че нарежда Аре, дърпай 3 пъти! Емецето знае от кого да се вдъхновява!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандално е че "Я се успокой" прави повече гледания от официалните видеа на "Тръгвай си" и "Акула". Сигурен съм че вече не правят много и от фен видеата.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Скандално е че "Я се успокой" прави повече гледания от официалните видеа на "Тръгвай си" и "Акула". Сигурен съм че вече не правят много и от фен видеата.

Аз казах, че Емецето поднася хитовете на годината. Съревновава се със себе си. Надмина се с Аре, дърпай, но да не забравяме хитовото 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Gerganafen каза:

Коментирайте, че цели 3 кралици са родени около моята дата: Кама, Мара и Фараонка Немска!

Аз съм между Емилия и Борис Дали - бих ги застрелял и двамата. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Офф, да се ... в ...

По въздушна линия съм го объркал.

Кой беше Водолей бе? Освен Ивана, Димитър Бербатов, Баба Ванга, Стефка Костадинова, Христо Стоичков и @VulkoIsTheBest, кой друг бе? Или тия стигат? :3fdb8960598fa63e:

Аз също съм водолей!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Коментирайте, че цели 3 кралици са родени около моята дата: Кама, Мара и Фараонка Немска!

Трябва да си много горд. :1000(29):

Всъщност, ако им събереш интелекта на тези трите в едно, твоят пак е по-голям.

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом засвириш ти на моите струни, признавам твоята власт!

Майчето мачка с текстове!

 

  • Like 1
  • Love 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

popnable вече си е влязъл в ритъм, а челната петица на база отразеното в ТОП 100 за вчера е:

1. Анелия 176К

2. Роксана 146К

3. Пиян 53К

4. Галин и Десита 43K

5. Паника 42К

---

Не съм включил мазньоча на Гюнай и Стефани, сега му хвърлих едно ухо - това българин няма как да си го пусне.

Очаквам до ден-два Анелия да падне под Роксана. Иначе от премиерата на Рокса изминаха 10 дни и средно е правила по 180К на ден, което за момента е някакъв прецедент.

"Пиян" остава традиционно силна и видимо ще стане един от най-големите хитове за 2019.

Какво ново значимо се очаква идните дни? Кога излиза дуета на Преслава и Галин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Щом засвириш ти на моите струни, признавам твоята власт!

Майчето мачка с текстове!

 

преди 44 минути, VulkoIsTheBest каза:

popnable вече си е влязъл в ритъм, а челната петица на база отразеното в ТОП 100 за вчера е:

1. Анелия 176К

2. Роксана 146К

3. Пиян 53К

4. Галин и Десита 43K

5. Паника 42К

---

Не съм включил мазньоча на Гюнай и Стефани, сега му хвърлих едно ухо - това българин няма как да си го пусне.

Очаквам до ден-два Анелия да падне под Роксана. Иначе от премиерата на Рокса изминаха 10 дни и средно е правила по 180К на ден, което за момента е някакъв прецедент.

"Пиян" остава традиционно силна и видимо ще стане един от най-големите хитове за 2019.

Какво ново значимо се очаква идните дни? Кога излиза дуета на Преслава и Галин?

Аз слушам Стефка и Гюнай и ми звучи по-българско от Шефката, например :D Рокса ми е по-мангалска и не я слушам, въпреки че уж е за "бели хора" правена...

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Аз слушам Стефка и Гюнай и ми звучи по-българско от Шефката, например :D Рокса ми е по-мангалска и не я слушам, въпреки че уж е за "бели хора" правена...

Добрее, Стефка и Гюнай - хита на годината, специално за теб - на 4-то място са. Галин и Десита падат на 5-то, но аз най-нахално включвам третото оборотно клипче на Паника и Галчена пак остава в топ 5. :3fdb8960598fa63e:

 

ПС: Над Пловдив летят някакви изстребители и вертолети, твърде близо до блоковете, чак алармите на колите се задействат, тия ненормални ли са? На мен ми се разхлопа сърцето, какво остава за леля Кина от 8-мия етаж, има кръвно милата.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

@presi_fen!Не се смей.  Важното е,  че Коце е отразил и е съгласен с мен.  😉

Много ти се смея душичке на коментарите бъди жива и здрава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...