Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз казах, че Паниката е флоп, сравнявайки я с Дарби. Имаше фенове на Галена, които страшно се изхвърляха преди да се появи песента, намеквайки, че Преслава ще бъде издухана и видиш ли Галче ще ни покаже, какво е хит. Е, не стана. 

Ще видим как ще се движи Паниката след като Галена пусне дуета с Фики. Защото Пиян продължава да държи позиции, въпреки албума и 5-те нови песни.

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Не знам дали видя, но писах гледанията и за последния месец във връзка със съмнението ти, че вече не трупала гледания. 1,5 мил. не е никак зле. В момента толкояа трупат нови песни за по месец. 

Видях. Даже след това проверих и седмичната класация на popnable за последните две седмици и видях че "Я се успокой" е скочила от 60к на 110к, което в проценти е много. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Видях. Даже след това проверих и седмичната класация на popnable за последните две седмици и видях че "Я се успокой" е скочила от 60к на 110к, което в проценти е много. 

Я се успокой е единственото близко до хит на Емануела за 2019. Стигна до там, че блатото Илиян да я вади от блатото😁

Колко е направила Добре ли си за последния месец от вс клипчета? Вероятно не по мално от 2 млн? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, VulkoIsTheBest каза:

Тя всъщност все още ли има повече от "Пиян"? :D Помня, че лятото официално завърши с "Кома" като най-гледана песен. Спокойно можем да заключим, че Преси пропусна първото място и този път, ако искаме да сме долни мастии, каквито ежедневно ни подтикват да бъдем.

Ами 10.7М от три клипчета. На Пиян са около 10.4 от две.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Vancho каза:

Аз казах, че Паниката е флоп, сравнявайки я с Дарби. Имаше фенове на Галена, които страшно се изхвърляха преди да се появи песента, намеквайки, че Преслава ще бъде издухана и видиш ли Галче ще ни покаже, какво е хит. Е, не стана. 

Ще видим как ще се движи Паниката след като Галена пусне дуета с Фики. Защото Пиян продължава да държи позиции, въпреки албума и 5-те нови песни.

Не, не каза това. Баш си каза, че Паника е флоп. Коментарът ти го има по-назад, можем да го потърсим, ако настояваш.

Феновете на Галена, дето са се изхвърляли, са били под въздействието на емоция и са хайпвали. Сигурно дори не са били чули песента към онзи момент.

Галче десетки пъти ни е показвала какво е и хит, и мегахит. Не е като тази песен да е била make or break.

"Паника" вече издържа дълго като успешна песен, не е нужно да се задържа до другото лято, за да доказва, каквото и да било. А факта, че "Пиян" надживя новите песни на Преслава показва, че те (новите) са mehh. Хората предпочитат старата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Danger. и чушка веднъж-два пъти са се питали - В Паника ли сме, а-у? и тук го направиха на световен въпрос. Песента не била станала хита на лятото. OMG какъв проблем! Само доказвате колко яко ви бъркат много неща свързани с Галена, включително и незначителни изказвания на нейни фенове от преди 4 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

 

Колко е направила Добре ли си за последния месец от вс клипчета? Вероятно не по мално от 2 млн? 

Честно казано не знам.😂

Последно съм ги засичал преди 12 дни и е направила 485К, което е средно 40К на ден. 

Иначе Емануела си е мега зле. Тази година е пуснала 4 песни и всичките общо имат по-малко гледания от "Добре ли си".

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

Не, не каза това. Баш си каза, че Паника е флоп. Коментарът ти го има по-назад, можем да го потърсим, ако настояваш.

Феновете на Галена, дето са се изхвърляли, са били под въздействието на емоция и са хайпвали. Сигурно дори не са били чули песента към онзи момент.

Галче десетки пъти ни е показвала какво е и хит, и мегахит. Не е като тази песен да е била make or break.

"Паника" вече издържа дълго като успешна песен, не е нужно да се задържа до другото лято, за да доказва, каквото и да било. А факта, че "Пиян" надживя новите песни на Преслава показва, че те (новите) са mehh. Хората предпочитат старата.

Ама чакай малко, когато излезеш с гръмки очаквания за големи резултати, а те не се осъществят, това не е ли неуспех? 

Както и сега за дуета с Фики отново имаме заявка, че щял да бъде хита на годината. Предстои да видим дали ще се оправдаят. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Vancho каза:

Ама чакай малко, когато излезеш с гръмки очаквания за големи резултати, а те не се осъществят, това не е ли неуспех? 

Както и сега за дуета с Фики отново имаме заявка, че щял да бъде хита на годината. Предстои да видим дали ще се оправдаят. 

Тя годината свърши вече, че да е хита на годината. 

Самия факт, че Галена залага на кючек и на дует говори колко е изплашена и комплексирана от успеха на Преслава. Самата тя далеч не е като Преслава да прави хитове и от по трудно запеваеми песни с по особена структура каквито са Не се изтриваш, Да гори или Пиян. Да, с комерсиален саунд са пак, но не са лесно смилсеми. Преслава като не успее да извади голям хит, продължава да прави самостоятелни парчета, а Галена или се чуди с кой да пее в дует или какъв кючек да направи. Интересно, че преди Шефката нямаше пукнат кючек сума и години. А след успеха на стораровата Шефка, и става ниша... Абе Преса добре и го наби 2019. Чак феновете и стенат... 🤣 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Vancho каза:

Ама чакай малко, когато излезеш с гръмки очаквания за големи резултати, а те не се осъществят, това не е ли неуспех? 

Както и сега за дуета с Фики отново имаме заявка, че щял да бъде хита на годината. Предстои да видим дали ще се оправдаят. 

Чий са тези очаквания, на един превъзбуден фен на 19 години? Галена нито е правила някаква заявка, нито е обещавала нещо. Пак казвам, че самия маниер на някои Пресови подбужда Галенови да бъдат резки, гадни, а в конректния случай заканващи се.

Това са просто фенски очаквания, нищо повече. Мечти, надежди любимката ти да е успешна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха. И световната звезда се оказва световно неизвестния Йоргос Ясемис, който в Гърция е масово непознат... 

 

А и това му е втори договор маи на клетия.. 🤣 

Screenshot_20191018_214855_com.android.chrome.jpg

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър вечер.

Наистина не разбирам защо е цялото това мърморене, че сме предположили, че "Паника" ще е голям хит. Защо не спирате да го натяквате всеки ден? Сякаш вие не правите същото с предстоящи песни на Преслава... Голям проблем, голямо чудо. Реално песента не е хита на лятото, но е в топа на малкото хитове за него. Никой от феновете на Галена не натрапва песента като някакъв мега голям хит, но вие не спирате да се застраховате, като натяквате как предположенията ни са се оказали грешни. По същия начин сега се точите за дуета с Галин, така беше и за песните от албума. Всеки има положителни очаквания за любимката си, дайте да се изгорим на кладата заради това. 

Новите песни на Преслава си изживяха живота. Ако не бяха, нямаше да бърза да пуска дуета с Галин. Тв версиите дето пусна са повече от потресаващи. Еднакви до неразпознаваемост. По-добре да не ги беше пускала, така само си разпиля гледанията. Много мързелива жена. 

Коментирахте ли снимката от Дубай на Преслава, на която е ударила страхотен фотошоп, та чак е променила морето? Или все още се коментират само обработените снимки на Галена?  😁 

"Кома" има почти 11 милиона от 3 клипа, които са с над 1 милион гледания. Останалите не ги засичам. Не ми е любима тази песен, но е в топа на лятото и все още се пуска по дискотеките. 

Никой ли няма дуета на Тони и Емрах? Става ли за слушане? Каква е драмата с изтрития клип? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Тя годината свърши вече, че да е хита на годината. 

Самия факт, че Галена залага на кючек и на дует говори колко е изплашена и комплексирана от успеха на Преслава. Самата тя далеч не е като Преслава да прави хитове и от по трудно запеваеми песни с по особена структура каквито са Не се изтриваш, Да гори или Пиян. Да, с комерсиален саунд са пак, но не са лесно смилсеми. Преслава като не успее да извади голям хит, продължава да прави самостоятелни парчета, а Галена или се чуди с кой да пее в дует или какъв кючек да направи. Интересно, че преди Шефката нямаше пукнат кючек сума и години. А след успеха на стораровата Шефка, и става ниша... Абе Преса добре и го наби 2019. Чак феновете и стенат... 🤣 

Едно е ясно за мен, Преслава започна това десетилетие като лидер в жанра. След това имаше няколко доста слаби години, в които Галена дръпна напред, постигна много и постави Преслава в позицията на догонваща. На моменти даже Преслава ми е изглеждала супер смешна и жалка на фона на Галена. 

От Не се изтриваш насам обаче,  Преслава се върна в играта, кариерата й преживя своя ренесанс и някак нещата се пренаредиха, защото в момента Галена е тази, която се опитва да догони Преслава. Та можем за обобщим, че Преслава завършва десетилетието като лидер... категорично. Толкова силен период от Не се изтриваш до албума, тя не е имала през това десетилетие. 

 

 

преди 59 минути, VulkoIsTheBest каза:

Чий са тези очаквания, на един превъзбуден фен на 19 години? Галена нито е правила някаква заявка, нито е обещавала нещо. Пак казвам, че самия маниер на някои Пресови подбужда Галенови да бъдат резки, гадни, а в конректния случай заканващи се.

Това са просто фенски очаквания, нищо повече. Мечти, надежди любимката ти да е успешна.

Абе не е точно така както го описваш. Във форума 24/7 се сипе хейт по Преслава. Несериозно е да оправдаваш "резките" прояви на галенови с маниера на пресови... даже по-скоро е обратното. Неспирните и и сочни храчки по адрес на Преслава, подбуждат нейните фенове да са по-остри и крайни към Галена. Защо не го погледнеш от този ъгъл без значение кой колко ти е близък?

"Фенските мечти и очаквания", както ги наричаш ти, си бяха точно хапливи изхвърляния носочени към феновете на Преслава. Слагайте памперси, тва онова... 

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Никой ли няма дуета на Тони и Емрах? Става ли за слушане? Каква е драмата с изтрития клип? 

Това му е оригинала. Припева вместо "Dade, dade" е "Тате, тате", изпято от Емрах. Друго не запомних.

Прилича ми на "Кажи ми като мъж" като идея. Мисля, че ще стане хит. Като я качат, де. 😁

Клипът - сниман в някакво училище и звукозаписно студио.

Не са си уредили правата вероятно и за това я изтриха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да недейте са сърдите, вие сте жертви, феновете на Галена са жертви, на Преслава феновете сме варвари! Паника е хитът на лятото, неоспорим ФАКТ! Галена не ползва фотошоп до такава степен че да не мяза на себе си! Всички ще са в #ПАНИКА след дуета на Фики и Галена!

Доволни?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Това му е оригинала. Припева вместо "Dade, dade" е "Тате, тате", изпято от Емрах. Друго не запомних.

Прилича ми на "Кажи ми като мъж" като идея. Мисля, че ще стане хит. Като я качат, де. 😁

Клипът - сниман в някакво училище и звукозаписно студио.

Не са си уредили правата вероятно и за това я изтриха.

Мачкай бе Андрео. Уж залязла и не знам какво,а пък кавърдисват песни,които тя отдавна е изпяла.

Иначе е ясно,че ще пробват да повторят успеха на "Кажи ми като мъж",но дано флопнат. Нямам търпение да я качат,за да я оплюя.:3fdb8960598fa63e:

@Stela Здравей мила. Днес се чудех къде се изгуби пак.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Beat. каза:

Това му е оригинала. Припева вместо "Dade, dade" е "Тате, тате", изпято от Емрах. Друго не запомних.

Прилича ми на "Кажи ми като мъж" като идея. Мисля, че ще стане хит. Като я качат, де. 😁

Клипът - сниман в някакво училище и звукозаписно студио.

Не са си уредили правата вероятно и за това я изтриха.

Тия са чопнали "Искам, искам" на Андреа, а сега и Тони и Емрах .. 😂

На румънците звучи много мангалски. 

Музиката май си беше на Андреа? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Мачкай бе Андрео. Уж залязла и не знам какво,а пък кавърдисват песни,които тя отдавна е изпяла.

Иначе е ясно,че ще пробват да повторят успеха на "Кажи ми като мъж",но дано флопнат. Нямам търпение да я качат,за да я оплюя.:3fdb8960598fa63e:

На Андреа е и по-променена, тяхната си беше 1:1 с оригинала 😂

Иначе и тя беше направила същото преди време 😄

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Тия са чопнали "Искам, искам" на Андреа, а сега и Тони и Емрах .. 😂

На румънците звучи много мангалски. 

Музиката май си беше на Андреа? 

Това си е оригинала, на Андреа е неин кавър, но по-променен. На Тони и Емрах е 1:1 с румънската.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

Това си е оригинала, на Андреа е неин кавър, но по-променен. На Тони и Емрах е 1:1 с румънската.

Сега видях, че в канала й пише, че музиката е нейна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Beat. каза:

На Андреа е и по-променена, тяхната си беше 1:1 с оригинала 😂

Иначе и тя беше направила същото преди време

 

Алергичен съм към Тони 100раро.🙄

Между другото ти фен на Андрю ли си?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Алергичен съм към Тони 100раро.🙄

Между другото ти фен на Андрю ли си?

Чак фен... до тук някъде бях. А ти?

 

преди 2 минути, Stela каза:

Аз не споря, но това значи, че е излъгала в канала си. 😁

Случва се 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

Чак фен... до тук някъде бях. А ти?

 

Случва се 😄

До лятото бях,но вече не. Пак й се кефя на песните и бих я защитавал тук ако се наложи,но определено вече ми е по-безразлична.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...