Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, xroflx9 каза:

До лятото бях,но вече не. Пак й се кефя на песните и бих я защитавал тук ако се наложи,но определено вече ми е по-безразлична.

Преориентирал си се към Джена? 🤗

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , VulkoIsTheBest каза:

@retr0 Дай мнение за на Рокси хитя.

Аз първия път, като чух началните акорди си викам "Оо, Роксо, ние искаме резачки, ти тука ще увиваш...". Изслушах я докрай и си мисля - Абее, има нещо грабващо. После обаче видях в каква лавина се превръща песента и й дадох още шанс. Много истински текст и зарибява самата мелодия. Доволен съм определено.

Не харесвам Роксана по принцип, обаче когато някой изкара успешно парче и качествено, много се кефя да го стимулирам. Ще й правя муски за все по-голям успех, трябват ни и изненади в този живот, не може само двете едни и същи.

Предпочитам на онази дето и роднините й сигурно не им е интересно да чуят какво е пуснала - Юнона. Много здраво парче изкара тя! Иначе на ромската перла песента определено е зарибяваща, но Роксана не ми е по вкуса, тя автоматично сваля нивото на проекта драстично. Ако я беше изпяла кралица Джен тая песен щях да плача в продължение на седмици пред джама ми по нощтница с кутия сладолед. 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Beat. каза:

Преориентирал си се към Джена? 🤗

 

Естествено. Джени е новата форумна любимка заради този шедьовър:

А пък и винаги ми е била в топ 3 на любимите чалгаджийки.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, retr0 каза:

Ако я беше изпяла кралица Джен тая песен щях да плача в продължение на седмици пред джама ми по нощтница с кутия сладолед. 

Така ли си слушал този хит?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Beat. каза:

Ето ви Емрах и Тони Стораро:

https://streamable.com/z51sc

https://streamable.com/btbc2

@Stela @xroflx9

Звучи ми тъпо честно казано. Това "тате, тате" и "сине, сине" не ме кефи. Май ще е опит за копие на "Кажи ми като мъж". Текста има същата идея, поне от това което чух. Все пак ще изчакам да я чуя цялата. 

В сторито си от снощи от 33, влогърката Йоана Петрова е качила клипче с "Просто шоу". Още се пуска очевидно. Има и на "Добре ли си". 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Не забравяй, че марката "Стораро" наеб*ха Преслава.

Взеисвестно е че има кофти вкус за мъже, но това не я прави по-малко кадърна или успешна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Взеисвестно е че има кофти вкус за мъже, но това не я прави по-малко кадърна или успешна.

Никъде не съм споменал за кадърноста и успеха й.

Как си я представяше с дете от Фики?

Тя нали беше бременна и абортира, а сестра й беше се похвалила

Щеше ли да гласуваш за ДПС и подкрепяш племето "Стораро"?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, pechenko каза:

Никъде не съм споменал за кадърноста и успеха й.

Как си я представяше с дете от Фики?

Тя нали беше бременна и абортира, а сестра й беше се похвалила

Щеше ли да гласуваш за ДПС и подкрепяш племето "Стораро"?

Мога само да благодаря на съдбата, че не се е случило. С огромен зор приех съществуването на "С теб или с никой", какво остава за дете от него.

ДПС изобщо имат или избиратели, които не са продали гласа си? На Евроизборите водеха с най-малко преференции от всички партии. Но това е друга тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Wild_Style каза:

Пийте си хапчетата моля! Преслава лидерка?! WTF?! Тя милата без нос остана ама лидерка била 🤣🤣

Разбира се,че Преслава е лидера за 2019,така че ти пий твоите и лягай.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Емрах и баща му звучи добре песента, мен ме кефи, ама то и оригинала си е готин. Едно време и Андреа му направи кавър - “Искам, искам”. Дори беше оставила вокала в началото на Адриан Минуне който пее “Тате, тате”. Неадекватно, но присъщо за една поп-фолк икона тогава! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy

Кой от фамилията Стораро ти е любимец. Очевидно не е Емрах:laughing:

 

Аз не мисля, че е изтрита поради авторски права. Щяха да ги оправят преди да я пуснат. Тони Стораро не веднъж е патил... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Slavi каза:

@Willy

Кой от фамилията Стораро ти е любимец. Очевидно не е Емрах:laughing:

 

Аз не мисля, че е изтрита поради авторски права. Щяха да ги оправят преди да я пуснат. Тони Стораро не веднъж е патил... 

Емрах е много противен. Още помня как преди 3/4 години пишеше коментари против другите изпълнители. Даже не вярвам и че има талант докато не го чуя на живо. За Тони ми е все тая. Последните години предимно харесвам песните му с Алисия, Галена, Емилия(Питбул) и баладата с Цура. Фики от друга страна има страшни песни. Не го харесвам като човек, но всички негови песни са ме кефили в даден момент.

Много любима!

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Само това ли успя да измислиш?

Искаш да кажеш, че не вярно ли? Каква лидерка е с тия смешни абонати на канала в тубата? Коя лидерка, вместо да си клипира собствените песни от новия албум ги изръшква набърже с безумни лайв версии и спешно пуска закъснял с две петилетки дует, за да не вземем да и сварим житото?

Изобщо, дърпай и толкоз. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Lelqtian каза:

Искаш да кажеш, че не вярно ли? Каква лидерка е с тия смешни абонати на канала в тубата? Коя лидерка, вместо да си клипира собствените песни от новия албум ги изръшква набърже с безумни лайв версии и спешно пуска закъснял с две петилетки дует, за да не вземем да и сварим житото?

Изобщо, дърпай и толкоз. 

 

Пишман лидерката на духането и дърпането прави 2 милиона гледания за 1 месец в канала на Планета. Мерси .. ;) Преса ги направи със слайдшоу в малкия си канал, пък нека да не е лидерка.

Мачкам всичките .... ❤️ 

 

  • Like 4
  • Dislike 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, mitak_94 каза:

Роксана е истинската лидерка в момента! Направи 2 млн. за по-малко от 2 седмици.🥰

Абсолютно.

Когато мангалка смачка чипоносите лирик видеа на уж лидерката. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...