Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Абсолютно.

Когато мангалка смачка чипоносите лирик видеа на уж лидерката. :D

Еееее, не ми обиждай видеата, моля!😡😡😡

😅

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

Еееее, не ми обиждай видеата, моля!😡😡😡

😅

Твои ли са? 😮

Ако трябва да ги окачествявам като техническа изработка, бих казал, че са добри.

Даже по-добре тях човек да си пусне, отколкото лайв версиите, в които видяхме кадри, дето човек да настръхне.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Твои ли са? 😮

Ако трябва да ги окачествявам като техническа изработка, бих казал, че са добри.

Даже по-добре тях човек да си пусне, отколкото лайв версиите, в които видяхме кадри, дето човек да настръхне.

Да, извадих си очите 3 седмици. 😅 Благодаря за оценката!

Можеше и без ТВ версиите да минем, но не искаха да завъртят видата по Планета.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Познайте кой е участвал в писането на гениалния текст на Камелия - самата Камелия! С менее, с тебее, оп-са

https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/kamelija-iskrena-lichna-i-provokativna-opitvam-se-da-zhiveja-otvorena-kam-vsichko-koeto-mi-se-sluchva.html

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Емрах е много противен. Още помня как преди 3/4 години пишеше коментари против другите изпълнители. Даже не вярвам и че има талант докато не го чуя на живо. За Тони ми е все тая. Последните години предимно харесвам песните му с Алисия, Галена, Емилия(Питбул) и баладата с Цура. Фики от друга страна има страшни песни. Не го харесвам като човек, но всички негови песни са ме кефили в даден момент.

Много любима!

 

Не го знам това преди 4 години какви ги е вършил. Разкажи😆

Фики ми е по противен на мен, но старите му песни наистина бяха много яки.

Но за мен номер 1 си е мечо Стораро. Буквално съм израснал с неговите хитове. Имал е много малко спадове през годините. Кючеците му не ги слушам, но има и много балади, умерени и по бързи, които са класика в жанра. 

 

 

Някой помни ли Канал 8. Преди още да има Планета и Фен. И помня, че излъчваха всички изпълнители. Нямаше го онова разделение, което после Пайнер създаде! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Преси с новия нос е станала по активна в социалните мрежи. Всеки ден има материал, за да се наслаждаваме на красотата и изяществото и. 

 

Смешно е някои да се хващат за абонатите в канала и в Планета. Въпрос на месеци е и там да бъде номер 1, подобно във всички други платформи. Преди да качи лирик видеата си нямаше и 10 ка абонати, така че за месец и половина има над 25ка абонати. 

Факта, че се обсъжда нон стоп е комплимент. В БГ от край време е тенденция по най големите звезди да се хвърля помия. Това е знак, че си успял и си забелязан. 

А защо вече няколко пъти галеновите се правят на разсеяни и не коментират това, че за да догонии Преслсва, Галена залага на кючеци или дуети. А Преслава го постига сам самичка. Дори от най незапеваемата песен прави тотален хит. Особено Пиян е доста нестандартна като структура. 2 различни куплета и 2 различни припева. Голям риск общо взето. Всяка друга би флопнала с подобна трудносмилаема песен. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Cally-Pressyfan' каза:

Пишман лидерката на духането и дърпането прави 2 милиона гледания за 1 месец в канала на Планета. Мерси .. ;) Преса ги направи със слайдшоу в малкия си канал, пък нека да не е лидерка.

Мачкам всичките .... ❤️ 

 

Мда, когато любимката с окапалия нос може да изпъкне само ако се сравняват с други. Тя собствени качества явно няма тая - докато беше двойник на Ивана, ся открадна носа на Майкъл Джексън, песента на забравих му името и ето - пак е на черешата. 

https://www.vbox7.com/play:f0542001

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Яд ме е на Ася. Може много повече отколкото дава. Не попада на автори и песни... 

Дано спре с дуетите че бездарните и дразнещите й дуетни партньори ме отказват да ги слушам често. Запалената къща ме беше зарибила ама онясолтарийски не мога да го слушам как пищи

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, mitak_94 каза:

Надяваме ли се в нея да е хитът на есента, а защо не и на годината? 😈

Разбира се! Миналата година и се получи защо не и тази? Тук "Феноменален" се изкарва по-голям хит,защото се запази повече във времето като че ли,но миналия декември "Яко ми е" гърмеше много по-здраво от песента на пластмасовата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, xroflx9 каза:

Разбира се! Миналата година и се получи защо не и тази? 

Пиле, смея се под звуците на Феноменален, Да гори, Грешка беше, Името ти и Въртележката.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Пиле, смея се под звуците на Феноменален, Да гори, Грешка беше, Името ти и Въртележката.

Говорим за хитове от зимата гугутке,а не за есенни такива. На 4 от 5 пикът им беше през есента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Говорим за хитове от зимата гугутке,а не за есенни такива. На 4 от 5 пикът им беше през есента.

Цитирал си казаното "Надявам се в нея да е хитът на есента...." с "Разбира се! Миналата година и се получи..."

Зимата бяха равни с Феноменален, даже до май/април.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Ивета Костова ще излезе днес.

Емрах и Тони трябва да качат до понеделник.

Теди Александрова, Амет и Илиян - тези дни.

Преслава и Галин също.

Почва се бълването на премиери. :1000(6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Цитирал си казаното "Надявам се в нея да е хитът на есента...." с "Разбира се! Миналата година и се получи..."

Зимата бяха равни с Феноменален, даже до май/април.

"Яко ми е" излезе късна есен и веднага си стана голям хит,а зимата просто достигна пика си. Къде е драмата? Бяха равни по гледания,но по реакции в клубове "Яко ми е" водеше с една идея повече и това не е само мое мнение.

Между другото не знам защо в този форум към миналогодишните есенни хитове  не се прибавят  "Мило мое" и "52 леа разходи"

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Бяха равни по гледания,но по реакции в клубове "Яко ми е" водеше с една идея повече и това не е само мое мнение.

Декември 2018:

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...