Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Beat. каза:

Песента на Ивета Костова ще излезе днес.

Емрах и Тони трябва да качат до понеделник.

Теди Александрова, Амет и Илиян - тези дни.

Преслава и Галин също.

Почва се бълването на премиери. :1000(6):

Емрах и Тони - в понеделник. 

Тази Ивета е много красива,но клипа ще е евтинджос от Скерлев... 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

"Яко ми е" излезе късна есен и веднага си стана голям хит,а зимата просто достигна пика си. Къде е драмата? Бяха равни по гледания,но по реакции в клубове "Яко ми е" водеше с една идея повече и това не е само мое мнение.

Между другото не знам защо в този форум към миналогодишните есенни хитове  не се прибавят  "Мило мое" и "52 леа разходи"

Въпреки, че Феноменален беше с повече гледания и моите наблюдения бяха, че Яко ми е е пи харесваната. Всички около мен пускаха песента. Дори и твзи, които не слушат иначе чалга. Подобно на Тръгвай си тази година. 

Септември месец я чух  и в Слънчака в микс с оригинала Както и горкото момиче. 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Пуснете си любима песен на Хабиби!

 

Беше номиниран за сюжет на годината плюс етнохит. Бих плакал на тази песен, ако можех.

Обаче олмуйор, йок,йок...

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

 Флопа Паника и снощи е смазал с прием.

 

Отново пръсна снощи. Всичко й се пя с цяло гърло. 
Иначе нали викат, че е дебела, какво стана сега? :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Дано спре с дуетите че бездарните и дразнещите й дуетни партньори ме отказват да ги слушам често. Запалената къща ме беше зарибила ама онясолтарийски не мога да го слушам как пищи

На мен ми е любимка, но от години няма песни, които да са ми много любими. Последно Добре ти беше май. В периода 2008 - 2012 нямаше равна. Беше дигнала левела на попфолка. 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Декември 2018:

 

Сам казваш,че не живееш в България защо толкова ожесточено спориш за неща,които няма как да знаеш? Това ли е новата мания на Галенови,чрез която се опитвате да наложите вашата като лидер? Клубни реакции? Разбира се че ще има такава реакция на нейно участие като "Феноменален" си беше голям хит. То вчера и на Андреа е била пълна дискотеката и са приели супер "Всичко ми взе",но това не прави тази песен някакъв хит. Пък и + това текстът на песента на Джена е изключително леснозапеваем и е нещо напълно нормално да получава по-силен отзвук в клубовете.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Mr. Greshen каза:

Емрах и Тони - в понеделник. 

Тази Ивета е много красива,но клипа ще е евтинджос от Скерлев... 

 

Дали Деса и е ударила едно рамо пред Пайнера, за да влезе във фирмата. Готина е, но я виждам с бъдещето на Крисиа Д. Много трудно се пробива в чалгата днес. Не се оценява таланта и стойностната музика, а само мангалщината. Дори и на топ имената им е трудно... Само Преса няма проблеми квото и да пусне. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Не сме 2008-ма.

Обърни се тогава към кокошарника, като си качат песните от 2008ма и преди в тубата, няма да ми трябват линкове от бокса. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Разбира се! Миналата година и се получи защо не и тази? Тук "Феноменален" се изкарва по-голям хит,защото се запази повече във времето като че ли,но миналия декември "Яко ми е" гърмеше много по-здраво от песента на пластмасовата.

"Феноменален" не се изкарва по-голям хит, тя си е. Имаше много малък период в който "Яко ми е" правеше повече гледания, но беше за кратко. И двете песни гърмяха по дискотеките, но при "Феноменален" приемите си бяха по-големи. Точно факта, че се запази във времето показва, че е по-голям хит . 

Към днешна дата:

"Феноменален" - 17 605 582 

"Яко ми е" - 13 816 192

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Danger. каза:

Отново пръсна снощи. Всичко й се пя с цяло гърло. 
Иначе нали викат, че е дебела, какво стана сега? :D 

За какви флопове говорим, щом се пее с пълно гърло на тях? За сметка на това разни клонинги, набедени за хитове вече цяла година още не сме видели няква избухвация на тях. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

"Феноменален" не се изкарва по-голям хит, тя си е. Имаше много малък период в който "Яко ми е" правеше повече гледания, но беше за кратко. И двете песни гърмяха по дискотеките, но при "Феноменален" приемите си бяха по-големи. Точно факта, че се запази във времето показва, че е по-голям хит . 

Към днешна дата:

"Феноменален" - 17 605 582 

"Яко ми е" - 13 816 192

 

Много добре знам,че песента на Галена има повече гледания от песента на Джена. Иначе следвайки тази логика излиза,че "Хулиган" е по-голям хит от "Яко ми е" понеже преди 2-3 дни чукна 14 милиона,но смятам,че на всички ни е ясно,че не е така.

Къде се губиш ти? Вчера се чудих къде изчезна и се появи вечерта.😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Много добре знам,че песента на Галена има повече гледания от песента на Джена. Иначе следвайки тази логика излиза,че "Хулиган" е по-голям хит от "Яко ми е" понеже преди 2-3 дни чукна 14 милиона,но смятам,че на всички ни е ясно,че не е така.

Къде се губиш ти? Вчера се чудих къде изчезна и се появи вечерта.😆

Еее, тук говорим за 4 милиона в полза на "Феноменален". Разликата между "Хулиган" и "Яко ми е" е 200К. Няма никаква логика. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Еее, тук говорим за 4 милиона в полза на "Феноменален". Разликата между "Хулиган" и "Яко ми е" е 200К. Няма никаква логика. 

 

 

Затова и казах,че поради някаква причина "Феноменален" остана повече във времето и е нормално да има по-големи гледания от песента на Джена,която вече даже я няма в ТОП 100 на попнейбъла.

Аз казвам,че "Яко ми е" се приемаше една идея по-добре в клубовете заради леснозапеваемия текст и готината,подходяща за избухване мелодия. Не подценявам успеха на песента на Галена,дишай дълбоко.😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Тази песен получи доста хейт, обаче мен много ме кефи. 

 

И мен. Реално отпреди ренесанса на Преса (от Не се изтриваш насам), това й беше една от най-силните песни това десетилетие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Сам казваш,че не живееш в България защо толкова ожесточено спориш за неща,които няма как да знаеш? Това ли е новата мания на Галенови,чрез която се опитвате да наложите вашата като лидер? Клубни реакции? Разбира се че ще има такава реакция на нейно участие като "Феноменален" си беше голям хит. То вчера и на Андреа е била пълна дискотеката и са приели супер "Всичко ми взе",но това не прави тази песен някакъв хит. Пък и + това текстът на песента на Джена е изключително леснозапеваем и е нещо напълно нормално да получава по-силен отзвук в клубовете.

Наистина намирам за излишно реакциите по участия да се приемат като нещо кой знае какво... Видяхме, че и на Десита и Лидия дори е така по участия и им се пеят песните в реда на нещата е. Не е впечатляващо. 

 

Тук се качват основно такива клипове на Галена и Преслава, което създава едно илюзорно впечатление, че са нещо велико, а дори песни с по малко милиони е същата работа и то на много по непопулярни имена. 

 

Освен това Галена и Преслава трупат повече гледания от всички други, но не рядко песни с по малко милиони са по големи хитове. Една Изтрезнаваш ли е с над 14 милиона. Това прави ли я пи голям хит от Яко ми е или Въртележката. Добре ли си също е с около 17 милиона, но товя не я прави по успешна от Тръгвай си или Пиян. Гледанията разбира се, че са основен показател, но някои просто си трупат повече от други. Песните и на Галенс и Преслава от периода. ДА ТЕ бях ранила и Да видя какво е са с повече гледания, но добре знаем кои са вечните. Галена и Преслава като по популярни и успешни винаги вървят една идея по добре като гледания. С редки изключения... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Willy каза:

Тази песен получи доста хейт, обаче мен много ме кефи. 

 

Тя тогава не вървеше добре като гледания, но в писледствие често се завръщаше в топ 100 и лека по лека натрупа... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Цитирал си казаното "Надявам се в нея да е хитът на есента...." с "Разбира се! Миналата година и се получи..."

Зимата бяха равни с Феноменален, даже до май/април.

Само една поправка. Никога не бяха напълно равни. Феноменалната песен винаги правеше една-две идеи повече гледания, а по-късно прати зъбатата на почивка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Еее, тук говорим за 4 милиона в полза на "Феноменален". Разликата между "Хулиган" и "Яко ми е" е 200К. Няма никаква логика. 

 

По твоята логика Зоопарк е по голям хит от Феноменален, а точно ти си една от потребителките, които не веднъж са изказвали съмнение в успеха и. 

Просто няма фенове на Анелия и Джена които всеки ден да набиват в постове какви мега хитове са техните песни и тук Преса и Галош обират аплодисментите. Общо взето всяка година има по 5-6 големи хита и е трудно да се определи обективно най големия. Не е като да мериш Хабиби с Пей сърце или В твоите очи, където няма и как да имаш съмнения коя е по големия хит. Едната е с тройно повече милиони и се знае в половин Европа. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

"Феноменален" не се изкарва по-голям хит, тя си е. Имаше много малък период в който "Яко ми е" правеше повече гледания, но беше за кратко. И двете песни гърмяха по дискотеките, но при "Феноменален" приемите си бяха по-големи. Точно факта, че се запази във времето показва, че е по-голям хит . 

Към днешна дата:

"Феноменален" - 17 605 582 

"Яко ми е" - 13 816 192

 

Какви повече гледания е правила "Яко ми е"? Това бяха откъслячни изолирани дни не повече от 4-5, в които Джена правеше по 1-2К повече на ден. В месечните класации, а и като цяло за сезона Феноменаленн беше лидерът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

Само една поправка. Никога не бяха напълно равни. Феноменалната песен винаги правеше една-две идеи повече гледания, а по-късно прати зъбатата на почивка.

Все тая, важното е че към днешна дата официално всички останали конкуренти от есен/зима 2018 са аут от топ 100 единствено Феноменален е в първата половина на класацията и Кама на #74.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Разбира се! Миналата година и се получи защо не и тази? Тук "Феноменален" се изкарва по-голям хит,защото се запази повече във времето като че ли,но миналия декември "Яко ми е" гърмеше много по-здраво от песента на пластмасовата.

 

преди 2 часа , xroflx9 каза:

"Яко ми е" излезе късна есен и веднага си стана голям хит,а зимата просто достигна пика си. Къде е драмата? Бяха равни по гледания,но по реакции в клубове "Яко ми е" водеше с една идея повече и това не е само мое мнение.

Между другото не знам защо в този форум към миналогодишните есенни хитове  не се прибавят  "Мило мое" и "52 леа разходи"

@Stela

@Willy

Само забележете две изказвания на един и същи човек за едно и също нещо. От първия до втория коментар разликата е час-два.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...