Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 20 минути, Slavi каза:

Наистина намирам за излишно реакциите по участия да се приемат като нещо кой знае какво... Видяхме, че и на Десита и Лидия дори е така по участия и им се пеят песните в реда на нещата е. Не е впечатляващо. 

А що не се пеят на концерти тия песни тогава, като било нормално да се пеят!? Нали уж на концерти ходят най-запалените чалгари, пък нещо не пеят? Излиза, че в дискотеките, където доста хора попадат случайно, покрай свои приятели, хората знаят всички песни на всички певци от-до! Ми хубаво! Моля някой да ми качи клипче как се разбиват тълпи под звуците на последния хит на Магда, който и да е той!

Мераци само, уви!

преди 1 час , Lelqtian каза:

За какви флопове говорим, щом се пее с пълно гърло на тях? За сметка на това разни клонинги, набедени за хитове вече цяла година още не сме видели няква избухвация на тях. 

Имаше и клипче на Предател, на която се дереше всичко живо, но песента не била хит, не. Чакам аз дране на хит на Соня Немска!

Да дърпат, бе!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

По твоята логика Зоопарк е по голям хит от Феноменален, а точно ти си една от потребителките, които не веднъж са изказвали съмнение в успеха и. 

Просто няма фенове на Анелия и Джена които всеки ден да набиват в постове какви мега хитове са техните песни и тук Преса и Галош обират аплодисментите. 

По себе си ли съдиш? Ти принизяваш Емануела, те Анелия и Джена - квит сте! Реално първите две са топ и имат хиляди фенове, а третата е в подножието на топа - също с много такива. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой какво го боли,но определено се усеща огромен дискомфорт в Галена тийм. Не спряхте да си измисляте начини,по които да изкарате Галена лидер. Първо бяха гледания /нищо че това отдавна не е актуален метод понеже тази и миналата година има поне 5 топ хита с под 10 милиона/,но виждайки че нямате шанс срещу Азис започнахте да искате реакции от клубове, сякаш някой нормален вместо да се забавлява ще прави клипчета за Рамания.

Опитите да унижите Преслава пък са безброй. Като започнем с опитите да изкарате "Изтрезняваш ли" с купени гледания,въпреки че песента постави рекорди и в стрийминг услугите,новият й нос,който вече се коментира само тук и накрая с  "Пиян" където се мъчихте да я изкарате крадена от световен хит. Сякаш Ганев е толкова глупав да се изложи пред топ име като Преса.

Та,кой какво го боли?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Кво-кво, Емануела ли ще се слуша пак днеска? Пак ли бе. Я пускайте тука.

 

Да се успокоят, бе! Пийте, ебете се, купете си нещо ново, кротнете се! 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

 

@Stela

@Willy

Само забележете две изказвания на един и същи човек за едно и също нещо. От първия до втория коментар разликата е час-два.

Не се прави на ударен. Много добре знаеш,че чалга гърми предимно от дискотеки. Престани да извърташ хорските думи.😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Да се успокоят, бе! Пийте, ебете се, купете си нещо ново, кротнете се! 

 

Напиййй се, ясновидстваааай, уморен от всички, супер ербап и пиян. Have a little sweet window into your mind. Жокер: сърбия, момичетo, на което викали Лепа Брена. It's not the only thing. хихихихи

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Slavi каза:

По твоята логика Зоопарк е по голям хит от Феноменален, а точно ти си една от потребителките, които не веднъж са изказвали съмнение в успеха и. 

 

:1000(29):

Чакай малко, "Зоопарк излезе през март 2018 и има 20 милиона, а "Феноменален" през ноември и има 18. Можеш и сам да сметнеш колко месеца е разликата от премиерите на двете, а в гледанията само 2 милиона. Сравнението ти е безумно. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какви повече гледания е правила "Яко ми е"? Това бяха откъслячни изолирани дни не повече от 4-5, в които Джена правеше по 1-2К повече на ден. В месечните класации, а и като цяло за сезона Феноменаленн беше лидерът.

Е аз точно затова казах, че е било за кратко. Не си спомням точно колко беше разликата, но погледнато днес се вижда коя песен е въртяла повече и още върти. "Феноменален" още се пуска и по дискотеките и все още се кефят хората, другата не съм я чувала. Още миналата година беше ясно, че "Яко ми е" ще замине по-бързо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, VulkoIsTheBest каза:

Кво-кво, Емануела ли ще се слуша пак днеска? Пак ли бе. Я пускайте тука.

 

Аз съм днес на вълна Хабиби, парти лайкс итс 2006 аген. 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От всичките feat-ове и дуети които Ана направи, с безизвестни и известни в последните 3 години, само това си струваше. Брутал!

 

  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Аз съм днес на вълна Хабиби, парти лайкс итс 2006 аген. 

 

Аз не мога. Ако ще е мангалка - да е долна урочасница с визия на маман, или нежна, неопетнена и красива като цвете.

Хабиба не е нито едно от двете. :D

Айде трупнете по гледане, че Дженовева има да догонва 4 милиона.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле Зоопарк 20М ли е минала?😂 

Обаче на концерта се прие като средно хитче, както и най-гледаната песен от 2017, в годината на излизане и миналата, както и 2016 с Пей сърце, но те май откриха с нея.

Да видим дали и тази година ще се повтори същото с най-гледаната - Няма да ми мине.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Оле Зоопарк 20М ли е минала?😂 

Обаче на концерта се прие като средно хитче, както и най-гледаната песен от 2017, в годината на излизане и миналата, както и 2016 с Пей сърце, но те май откриха с нея.

Да видим дали и тази година ще се повтори същото с най-гледаната - Няма да ми мине.

Кой е открил с нея? Холограми? :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

От всичките feat-ове и дуети които Ана направи, с безизвестни и известни в последните 3 години, само това си струваше. Брутал!

 

Анелия си е Анелия - само тя може да покани за дует никому неизвестна бездарница от народа и въпреки това да направи от песента да направи хит! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Оле Зоопарк 20М ли е минала?😂 

Обаче на концерта се прие като средно хитче, както и най-гледаната песен от 2017, в годината на излизане и миналата, както и 2016 с Пей сърце, но те май откриха с нея.

Да видим дали и тази година ще се повтори същото с най-гледаната - Няма да ми мине.

Все още са ми съмнителни тези гледания. Много пъти сме коментирали защо. Песента с 20 милиона към днешна дата е забравена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Анелия си е Анелия - само тя може да покани за дует никому неизвестна бездарница от народа и въпреки това да направи от песента да направи хит! 

Тя собствен хит не може да направи, ти искаш хит с бездарници. 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Кой е открил с нея? Холограми? :lol:

Пак е нещо.😂

 

преди 5 минути, Stela каза:

Все още са ми съмнителни тези гледания. Много пъти сме коментирали защо. Песента с 20 милиона към днешна дата е забравена. 

Ако съдим по гледанията не е напълно забравена. Примерно, за последната седмица в седмичната класация имаме Зоопарк на #114-то място, а Яко ми е и Да гори на #119 и #120.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Тя собствен хит не може да направи, ти искаш хит с бездарници. 😂

Понеже и двете песни на Анелия с Джулия са успешни, предлагам оттук нататък Анелия само да прави фийтове и дуети с Джула. Просто кариерата й вече да протича в тандем с нея. Дуетни албуми да има, да станат като българските Албано и Ромина Пауър.

Като питат Анелия "Защо?", да отговори - Винаги съм казвала, че всичко е сложно.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Аз не мога. Ако ще е мангалка - да е долна урочасница с визия на маман, или нежна, неопетнена и красива като цвете.

Хабиба не е нито едно от двете. :D

Айде трупнете по гледане, че Дженовева има да догонва 4 милиона.

 

Точно на тоя клип вече имаме една маман, Амет може да мине за нежна и неопетнена като цвете, точно тука не е дървена, явно се е засрамила от нямащата срам тогавашна Галя да си развява и тя задника ... Ма иначе има добри попадения, включително мегахитЯ от 2006 насам. 15 милиона! 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Пак е нещо.😂

 

Ако съдим по гледанията не е напълно забравена. Примерно, за последната седмица в седмичната класация имаме Зоопарк на #114-то място, а Яко ми е и Да гори на #119 и #120.

В коя класация е това? "Да гори" е извън топ 100? Викайте линейката! 😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Понеже и двете песни на Анелия с Джулия са успешни, предлагам оттук нататък Анелия само да прави фийтове и дуети с Джула. Просто кариерата й вече да протича в тандем с нея. Дуетни албуми да има, да станат като българските Албано и Ромина Пауър.

Като питат Анелия "Защо?", да отговори - Винаги съм казвала, че всичко е сложно.

С Коя? да правела дуети? Сигурен съм че Ана може да хване дори още по-произволни никому неизвестни бедни хорица от улицата и да направи не-по малко успешна песньовка. Поне ша ги покажат по Планетата, не че някой гледа, ама ша ги покажат. Един вид благотворителност. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , mitak_94 каза:

Да, извадих си очите 3 седмици. 😅 Благодаря за оценката!

Можеше и без ТВ версиите да минем, но не искаха да завъртят видата по Планета.

Поздравления за видеата! 

Слави купил телевизия "Стара Загора". Вече ще е 7/8TV. Успя все пак да си подсигури ефир. Какви очаквания имате? Дали чалгарките ще излязат на светло, виждайки по-често национален ефир? 

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...