Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 51 минути, VulkoIsTheBest каза:

2019

ХИТ на пролетта:

Галин и Лидия "Няма да ми мине" (с евентуална възможност Галена и Китич да ги изпреварят)

ХИТ на лятото:

Тони и Константин - "Кома"

ХИТ на есента:

Роксана "Спомени"

----

Кукуу :clap:

Хит на годината?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, xroflx9 каза:

С коментари като горните не се чудете защо 90% от форума плюе Галена.😀 Сигурно даже Галя щеше да я е срам от вас ако ви четеше.

Защо да я е срам? Някакви лъжи ли има написани в постовете? 

Плюенето по Галена не е нито от миналата година, нито от тази за да го свързваш с нашето поведение. Породено е от това, че феновете й не искат да приемат очевидни неща и Галена не им е удобна. Виж, плюенето по Преслава е друго нещо и в голям процент отнася негативи точно заради феновете си. Да не говорим, че част от плюещите Галена дори не са фенове на Преслава и познай защо го правят. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Защо да я е срам? Някакви лъжи ли има написани в постовете? 

Плюенето по Галена не е нито от миналата година, нито от тази за да го свързваш с нашето поведение. Породено е от това, че феновете й не искат да приемат очевидни неща и Галена не им е удобна. Виж, плюенето по Преслава е друго нещо и в голям процент отнася негативи точно заради феновете си. Да не говорим, че част от плюещите Галена дори не са фенове на Преслава и познай защо го правят. 

Защото са ваши дружки как защо?😂  Разбира се,че плюенето на Галена не е от миналата година,но от тогава нещата са извън контрол. Неслучайно само вие двамата я защитавате понеже останалите Галенови знаят че хейта по нея е заради вас.

Абсурдно е просто да се твърди,че "Кома" е хитът на лятото понеже имала най-много гледания. Крайно време е да разберете,че сме 2019 и че влиянието на ютюб намалява и вече най-много гледания=най-голям хит невинаги е вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Beat. каза:

Тази тема защо е затворена? Винаги могат да се вписват новите неща, които предстоят.

Тук от много постове се позагубват.

Възстанових я.

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, mitak_94 каза:

Жалко, че Райне заби така с гледанията.🙄

Според мен е заради прекалено равната мелодия, която е само туп-са туп-са и омръзва бързо. Дано със следващата е по-добре, но след флоп-а "Една на милион", тази сега си е добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

ХИТ на лятото:

Тони и Константин - "Кома"

Не "Кома", а "Пиян" беше песента която месеци наред почти не слизаше от топ 3 на българската класация на Apple Music, съревновавайки се с някои от най-големите световни хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Fast каза:

Не "Кома", а "Пиян" беше песента която месеци наред почти не слизаше от топ 3 на българската класация на Apple Music, съревновавайки се с някои от най-големите световни хитове.

Глупаво е да се обясняваш, когато е видно, че всеки знае, че Пиян е в топ 3 на най успешните парчета за годината. Гледанията и в ютуб са подплатени с топ резултати във всички платформи, ротация в клубовете, а скоро ще се пее акапелно на концерт от публика, както всяка година се случва. 

Който каквото и да каже, това няма да се промени. А и не е ли кеф да се пише само за Пресли в скандалите. Ако всички постове за нея се преместят в темата и, само за таИ година, досега да е с 3-4изписани теми. Дори и това, че се пише за нея основно е показател, че е най успешната и няма друго за какво да се пише. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Глупаво е да се обясняваш, когато е видно, че всеки знае, че Пиян е в топ 3 на най успешните парчета за годината. Гледанията и в ютуб са подплатени с топ резултати във всички платформи, ротация в клубовете, а скоро ще се пее акапелно на концерт от публика, както всяка година се случва. 

Който каквото и да каже, това няма да се промени. А и не е ли кеф да се пише само за Пресли в скандалите. Ако всички постове за нея се преместят в темата и, само за таИ година, досега да е с 3-4изписани теми. Дори и това, че се пише за нея основно е показател, че е най успешната и няма друго за какво да се пише. 

Точно ти поде кампания да изкараш Кома хит на лятото. Всички се смяха първоначално. Защо сега недоволстваш? 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Никога не съм казвал, че единствената ми радост са гледанията на Галена. Това е долна лъжа от долен човек, който одеве се доказа и като малоумен. Докладвай си поста за лъжи и обсъждане на личен живот, тъй като аз такова нещо не съм казал.

А сега, като се замисля, дори и да беше вярно - по-добре радостта на човек да са гледанията на любимката му, отколкото смисълът на съществуването му е да дразни феновете й. Хахахха. ЗЛЕ, ЗЛЕ, ЗЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Като цяло изпитвам гнус, когато се наложи да обменям комуникация с теб или болния. Интелекуално ти си много ниска топка, а той духовно е една чернилка. Искам и двамата да знаете, че всичко лошо, което ви се случи в живота е от мен. И точно в тези моменти искам да си представяте злорадата ми усмивка, как седя и потривам ръце, низши създания.

 

Ти ме цитираш,а после аз съм дразнел вас?🤣 Спирай виното от 2 лева веднагически,че пак ставаш неадекватен.Всеки,който ме познава мисли,че съм изключително интелигентен за възрастта ми,та един Кондьо ли ще ми е критерии🤣

В поста ми няма нищо за личния ти живот,а само за неща,които ти си споделял тук.  Аз да не съм ти,че да нападам хората на лична основа.

Животът ми е във възход,а твоя преминава тук броейки гледания на чалгаджийки. Сега си представи моята усмивка когато си представя колко тъжен живот водиш.🤭 

 

Хайде отивай да правиш каквото прави вятъра

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Според мен е заради прекалено равната мелодия, която е само туп-са туп-са и омръзва бързо. Дано със следващата е по-добре, но след флоп-а "Една на милион", тази сега си е добре. 

Да, на мен също ми омръзна бързо. Иначе е хубава и ми харесва.😂 Добре че няма да забави следващата. Поне така каза в "Автограф".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, asylum каза:

Точно ти поде кампания да изкараш Кома хит на лятото. Всички се смяха първоначално. Защо сега недоволстваш? 

Ти съвсем превъртя. Трябва да ти спрат Луната и Емануела спешно от плейлиста. 

Кампания съм бил подел.. Факт е, че Кома е един от хитовете дори на годината. Смешно е, че когато се изброяват хитовете, той се пропуска. Но никога не съм твърдял, че е най големия хит или нещо подобно. 

Освен това имат еднакви гледания с Пиян, а имат повече от месец разлика. А и самите гледания не са единсвения фактор. Кома върви слабо по всички други платформи. 

А поста, който си цитирал дори не се споменава Кома. И не знам какви факсове получаваш... 🤣 

 

 

 @asylum

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Галин май са работили с Виктор Антонов -  режисьорът на "Тръгвай си", "Акула" и "Пиян" и "Изтрязняваш ли" от тази година. 

Коментирал е публикациите за песента и са му харесали.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Преслава и Галин май са работили с Виктор Антонов -  режисьорът на "Тръгвай си", "Акула" и "Пиян" от тази година. 

Коментирал е публикациите за песента и са му харесали.

Супер. Пиян е доста добър клип като за Преслава, а си личи че сега с новата визия вече обича да се снима и заиграва с камерата. Преслава тази година гърми с хитове, албум, че и яки клипове. 

  • Like 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.10.2019 г. от 21:08, Vancho каза:

Ама чакай малко, когато излезеш с гръмки очаквания за големи резултати, а те не се осъществят, това не е ли неуспех? 

Както и сега за дуета с Фики отново имаме заявка, че щял да бъде хита на годината. Предстои да видим дали ще се оправдаят. 

А помниш ли изказването, че Добре ли си щяло да бъде балкански хит:laughing:

 

Ако не беше Миле и в бг нямаше да бъде хит тази песен. Просто няма потенциала за такъв. 

Някои от феновете на ГаленА преди да пусне нова песен са много смелижв мечтите си. Иначе Галена няма потенциала да бъде нещо повече от средностатистическа чалгаджийка. Пробва със Серджо, Фейди, Аксент, мс Стоян и Миле Китич. Буквално едни от най големите звезди в Европа , а въпросните колаборации са сред най непопулярните песни на изброените звезди. 

Навремето много завидя на Андреа, която и без колаборации със звезди се превърна в успешно име извън предела на България. Не е тайна, че Кости прогресира като композитор и продуцент в Европа именно заради успеха с Андреа.

 

@VulkoIsTheBest, коментирай тези факти. О, забравих, че си на 🤭почивка

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, presi_fen! каза:

Вчера брат ми беше на участие на Миле Китич в Германия и интересното е , че не е пял дуета с Галена “Добре ли си” 😂😂

Освен в България няма къде другаде да я пее тази песен. Той има такъв набор от класики, че феновете му биха приели за обидно да ги занимава с Добре ли си

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Slavi каза:

Освен в България няма къде другаде да я пее тази песен. Той има такъв набор от класики, че феновете му биха приели за обидно да ги занимава с Добре ли си

Именно , много се смях като ми каза брат ми ,че не е пял дуета с Галя 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , mitak_94 каза:

Да, на мен също ми омръзна бързо. Иначе е хубава и ми харесва.😂 Добре че няма да забави следващата. Поне така каза в "Автограф".

Кефи ме, че се е надъхала да съчетава силни текстове с по-дискотечно звучене, за да гони все пак хит. Дано със следващата и се получи още по-добре!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

То само заради това няма никакъв успех в Сърбия. Страшно лицемерче е Миле, както и останалите сръбски изпълнители.😂 Като е в Бг се мазни и на Галена и на Сашка за някое друго концертче или участие в Калояновата. То според мен и не трябва много да я засяга. Води се престиж да имаш дует с легенда, пък и претендент за хит на годината е.

 

Screenshot-20191020-101058-Chrome.jpg

Така любимо ми е!😜

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...