Jump to content


НОВО!!11!!11! Колодрум на нищетата - първи, предврителен кръг


Препоръчани коментари

Те така, ново риалити, само в ефира на РамаТВ, победителя печели потубване по гърба. 

Приемаме вашите предложения кой, пак казвам кой, е редно да закрива поредното годишно мероприятие на Планета Кокошарник, след като разбрахме че поне  от най-големите им мисирки тая година бият отбой. Или Митьо ги е бил с вестник по фафличките,  за които са тормозили фризьорките си, докато пуснат метафоричния кокал и дадат шанс на някой друг да се изяви. 

По очевидни причини, Ема, Пепа и Галена няма да участват в това допитване. Поне на тоя етап. Впредвид очакванията - още ред певачки да потвърдят липсата си в пловдивската зала, или предстоящата цялостна отмяна на мероприятието, запазвам си правото да прескоча преброяването на гласове за отказалите се или изобщо, ако цирк-концерт не се състои. 

Та по същество, пуснете своите предложения тук, на редакционния имейл, както и по факс, пощенски гълъб и димни сигнали до края на седмицата, след което ще бъдат сведени до някъв разумен минимум - взимайки впредвид рамките на мероприятието - и ще има поне още един етап с анкета. 

Нека гласуването почне точно сега! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тамън писах, че Клеа е отказала... До последно се надявах. Сега видях и тази тема, която е напълно уместна.

Най-удачният вариант би бил Теда и Амет - с оркестър да забият не само своите, но и чужди кръшни хитове от последната десетилетка! 

Ако Дъртия поне веднъж се прояви като далновиден предприемач, би заложил на Рашия. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен най-актуалното ми въжделение е Анелия да закрива - най-вече щото има най-подходяща песен. Всичко води към теб, и без тва всички ще се отправят към клозетите вече след 5 часа мероприятие. Имат достатъчно време да спразарят с Токича и да и разреши изпяването. Ако не може и Гъзарка, пак, има нещо сходно в тематиката, не е чак толкоз директно, ма може да мине. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Lelqtian каза:

На мен най-актуалното ми въжделение е Анелия да закрива - най-вече щото има най-подходяща песен. Всичко води към теб, и без тва всички ще се отправят към клозетите вече след 5 часа мероприятие. Имат достатъчно време да спразарят с Токича и да и разреши изпяването. Ако не може и Гъзарка, пак, има нещо сходно в тематиката, не е чак толкоз директно, ма може да мине. 

 

Да открие със Зоопарк, по средата да излезе с Дай ми още и да закрие с Гъзарка. Перфектният концерт! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Beat. каза:

Не е ли редно да правим първо списък на участващите? 😁

Той толкова често се променя, включително спрямо официалния афиш, та не виждам голям смисъл. 

Неска никоя ли още не е пускала на инста как няма да участва, щото била много заета? Ели е рано, не са станали още ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kriminal каза:

Соня Немска

Хммм. Пародията е във вторник, впредвид че ще откара минумум до 12 часа, вече ша е сряда, Соня Германска има песен Сряда се приготви. Има някъв резон да закрива ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Ако Галин участва, редно е да закрива. Може в дует с Анелия, да, само в нея не се е отъркал.

Аз предлагам в дует с Коя? №34, тя и без тва е решила че е на позакъсняло фирмено парти за Хелоин и затва ще се появи като Пепа от Добрич. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Blueberry каза:

Ако Галин участва, редно е да закрива. Може в дует с Анелия, да, само в нея не се е отъркал.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

 

Ох майко мила, за пореден път тия дни се доказва, че Анелия е тотално забравена, дори тая песен супер много я харесвам, неговата част ми е любима, а миналата седмица я слушах няколко пъти!

Еми значи то не остана. Само Денис Теофиков, може Галчо да се въплъти на Емилия, надявайки се Башур после да му покаже големия си ку..автомобил, нали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...