Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

От 22.12.2019 г. от 22:37, Амброжка. каза:

Когато осъзнаете, че безплодните ви усилия да сте най-хитови за годината са поразени от секси хита на Мая Нури:

 

9375826B-2A3E-4CF0-B524-74B3A6656F92.jpeg

Оле на някои от тях как им отива да плачат, чак да ти е кеф и по-честичко да искаш да им се случва. Вижте Кали. Направо да й обрулиш един тукат, да надуе гайдата още по-яко. - Ъъъъъ, мамо, що не ми върви, ма? Що ги раждам по 30, а после все ме оставят, нали съм умна?

Василка пък като пребит наркоман!

Деса най-класно плаче. Отново нежност и красота демонстрира.

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Оле на някои от тях как им отива да плачат, чак да ти е кеф и по-честичко да искаш да им се случва. Вижте Кали. Направо да й обрулиш един тукат, да надуе гайдата още по-яко. - Ъъъъъ, мамо, що не ми върви, ма? Що ги раждам по 30, а после все ме оставят, нали съм умна?

Василка пък като пребит наркоман!

Деса най-класно плаче. Отново нежност и красота демонстрира.

 

 

Истинските звезди реват грозно!

kim-k-crying-jpg-1507413088.jpg?crop=1.00xw:1.00xh;0,0&resize=480:*

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Olay каза:

Вкусотии в чинии са имали поне 30 други чалгаджийки. Това не им е първата корица изобщо. Какво се сравняват двете корици, не разбирам.

Брат, ти забележи до къде стигнаха - да се хвалят с корици на "Вкусотии в чинии". :lol: Едно време красяха корици на елитни, лачени списания, когато все oщe те се употребяваха и имаха голяма тежест. Имаше дълги години, в които определени вървежни таблоиди ги игнорира само после, за да клекнат и те пред чалгарската мощ в даден момент. Сега я кретаме на готвраски издания за лелички с големи дупета. Емилия може да е споделила някоя рецепта за сърмички по Джексънски - original.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Това го видях вчера или онзи ден. Не мисля, че  е случайно. Много е яко. :D Според мен нарочно са се изгаврили, за да има шоу и да се говори за клуба. Едва ли има човек, врящ и кипящ в тези среди, който да не знае коя е Галена и коя Преслава.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum един познат, руснак, който се интересува от -станската култура и музика ми е написал текста на Якудне/Екдуне:

Уни ке митарсе аз ун
Бедахеш бар дасте хазу
Медуни ман о ун ошик аз дил о чун
Уни ки аз ишки ту сухт
Ама галбашро напорух
Медуни ман о ун ошик аз дил о чун

Припев:
Дус дорам дус дорам 
Еки екдуне бешавам
Хуш дорам хуш дорам
Гули гулдунат бешавам (х2)

Тура бар хеч кас недехам
Диле кадро пас надехам
Мидуни паро боле мани
То бо дунёе хавосам
Кумакам кон та хавосам
Такиегохи мани сарпанохи мани

Припев (х3)

 

едит: той е полуиранец, а таджишки и ирански са почти същи езици, само че таджишки се изписва на кирилица и е с различен акцент/диалект

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа е точно като Андреа обаче. И нея така й бъркаха името с АндреЯ. 😁

И е хитра - след като "Класа" й се получи, веднага се залепи за любимката на DJ-ите Алисия, за да се завърти още повече там.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Преслава в собствен канал, с песен без клип направи 150К първите 24 часа. Емилия 20К след два мега хита. И после ги сравняваме :D

 

От Емилия до Преслава има огромна разлика , както при хитовете така и при имената!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Beat. каза:

Ариа е точно като Андреа обаче. И нея така й бъркаха името с АндреЯ. 😁

И е хитра - след като "Класа" й се получи, веднага се залепи за любимката на DJ-ите Алисия, за да се завърти още повече там.

С пари всичко става.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, presi_fen! каза:

От Емилия до Преслава има огромна разлика , както при хитовете така и при имената!

Преси Джексъна само може да мечтае дуети като Акула и Тръгвай си. Емилия е по уважавана няма нито един скандал

  • Like 2
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Beat. каза:

Ариа е точно като Андреа обаче. И нея така й бъркаха името с АндреЯ. 😁

И е хитра - след като "Класа" й се получи, веднага се залепи за любимката на DJ-ите Алисия, за да се завърти още повече там.

Алисия :o

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Donatella каза:

Преси Джексъна само може да мечтае дуети като Акула и Тръгвай си. Емилия е по уважавана няма нито един скандал

Ако имаш предвид Емилия-счетоводителката, може би. Иначе певицата си е известна като крадлата на мъж на колежка, много преди Пресовите Бирми и носове.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, alisali1234 каза:

Преслава постигна целта си да я бъркат за Галена. Няма такава низост бе...

Стана ли ясно защо реално е отсъствала от рождения ден на телевизията-майка?

Не е низост, а проклятие. Такъв удар върху психиката и душата това същество не беше получавало до момента в земния си път.

Да се направиш на урод, да си обработваш снимките по половин час, за да стават за гледане, а междувременно в нета да лъсват такива, на които и смъртта е по-красива от теб. Абе всичко си дойде на мястото, дето има един лаф. ;)

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Gerganafen каза:

Ако имаш предвид Емилия-счетоводителката, може би. Иначе певицата си е известна като крадлата на мъж на колежка, много преди Пресовите Бирми и носове.

Абе остави децата да си мечтаят как Счеводителката нямала била скандали, ние и на майка и  путката си знаем различно, нали не ни е сестра все пак :D 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Простаци. Дано не им стъпи повече!

Аз не виждам що ти е проблем, не беше ли това целта на занятието  с новия нос? да може да мине за ефтино копие на Галена? Определено точно търсения и заслужен край за крадлата на чужди хитове. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...