Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 44 минути, VulkoIsTheBest каза:

Рено, мъ! Селянке! Кво ми пробутваш поздрави от 2013 година? Бюджет няма ли за ново клипче? Или смарфона падна в канала на ваната, в която се чипкаше чисто гола, но единият ти син Серафимчо нахлу вътре и ти изскимтя "охх" и изпусна телофона в канала. Ренооооо, простоооо. :roll1:

Серафимчо:

- Мамо, подиграват ми се, че искаш бебе, а си почти на 50.

- Кажи му на ония от Рамания, че ще го смела, като си дойде Испания!

Колко пъти трябва да ти се каже, че шегите ти са тъпи и не струват, Къцамуне:laughing:

Коледа е, кофти  да я прекараш в Рама...

 

  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Slavi каза:

Колко пъти трябва да ти се каже, че шегите ти са тъпи и не струват, Къцамуне:laughing:

Коледа е, кофти  да я прекараш в Рама...

 

Ти кофти си прекарваш живота, това е по-важното в случая. А на мен видимо ми е добре. Каква ирония. :1000(29):

И между другото не знам защо цитираш и се занимаваш с човек, който ти е неприятен. За около някой стотин хиляден път. Какво търсиш, какво искаш, злобна сврако?

Гледай си там проблемите и поялника не гледай в чужди паници. Сврака.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ти кофти си прекарваш живота, това е по-важното в случая. А на мен видимо ми е добре. Каква ирония. :1000(29):

И между другото не знам защо цитираш и се занимаваш с човек, който ти е неприятен. За около някой стотин хиляден път. Какво търсиш, какво искаш, злобна сврако?

Гледай си там проблемите и поялника не гледай в чужди паници. Сврака.

Не е ли видно. Искам да спомогна за 60 дневния ти холидей, а после и за 120 дневния. Обичам да пращам на почивки. Освен професия, ми е и хоби. 

Да беше се потрудил малко в едномесечното ти отсъствие за репертоара си. Дори на Къци шегите  са по сполучливи.

Весела Коледа и на теб

 

Топ текст:

Бай бай бай, мръсното куче ме лаййй. 

Бай бай бай, мръсно куче трааййй. 

 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

 Явно някой го е яд, че не само пак останал без форумна награда, а отгоре на всичко дори в почивка му отмъкна дори СКандалждия на форума :D А вече дори няма предаване, което да се вълнува от фалшивите ексурзии и заминаха и показванията по ТВто ... 

Не вървиш!

Весела Коледа! 😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , VulkoIsTheBest каза:

Рено, мъ! Селянке! Кво ми пробутваш поздрави от 2013 година? Бюджет няма ли за ново клипче? Или смарфона падна в канала на ваната, в която се чипкаше чисто гола, но единият ти син Серафимчо нахлу вътре и ти изскимтя "охх" и изпусна телофона в канала. Ренооооо, простоооо. :roll1:

Серафимчо:

- Мамо, подиграват ми се, че искаш бебе, а си почти на 50.

- Кажи му на ония от Рамания, че ще го смела, като си дойде Испания!

Не се изказвай неподготвен! Актуално клипче има, и то снимано в Сърбия! Хайде, по-сериозно 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2685715244846149&id=100002230994304

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Runevski каза:

Не се изказвай неподготвен! Актуално клипче има, и то снимано в Сърбия! Хайде, по-сериозно 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2685715244846149&id=100002230994304

Анааа ми за кво не пуснеш него, ами някакви от 2013 ретро клипчето пускаш? Рени тогава се гизди и живее в невидение какво я чака в следващите години. Че ще напълнее 24 кила и ще пее, че иска да я плодят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, VulkoIsTheBest каза:

Анааа ми за кво не пуснеш него, ами някакви от 2013 ретро клипчето пускаш? Рени тогава се гизди и живее в невидение какво я чака в следващите години. Че ще напълнее 24 кила и ще пее, че иска да я плодят.

Черпя те и с по-старо клипче! Ха, да видим сега 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Runevski каза:

Черпя те и с по-старо клипче! Ха, да видим сега 

 

О, ти ме черпииш. По принцип аз ги черпя. хихи :3fdb8960598fa63e:

Ами тука е по-скована и си личи, че е назубрено преди това, някакво дървено изглежда. Но е симпатяга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Месец след премиерата - 143к(+25К от фен клипче) и #1 ❤🎁

Screenshot-20191226-000235-Chrome.jpg

А някои хора ми се смяха на ето този коментар:

Еволюцията при мен:

Първо слушане: Ужасна мазнотия, Фики вие на умрело, няма да я слушам

Второ слушане: Частта на Галена е яка, бийтът  е топ, текстът е потрес

Трето слушане: Има нещо много зарибяващо в парчето, а клипът е жесток 

Четвърто слушане: Това е баси парцалът, баце, хитът на зимата 1000% 😁

 

Бърза справка в Popnable показва, че на 29-ти ден толбухинското дуо е имало 56к гледания на официалното клипче + 19к на фен клипа. Смятайте, драги мои. Галена с хита на зимата и през 2019!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , plambata каза:

 

Бърза справка в Popnable показва, че на 29-ти ден толбухинското дуо е имало 56к гледания на официалното клипче + 19к на фен клипа. Смятайте, драги мои. Галена с хита на зимата и през 2019!

Всъщност Ламбото е на 31-вия си ден, но пише 29 щото не беше 2 дни заради бъг. Така ни се пада на 31-вия ден е имала 48к+18К.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , VulkoIsTheBest каза:

Вижте я клоунката с какво облекло e в новия си клип. Егати неадекватното, човек!

ema.jpg

 

И аз така реагирах когато видях клипа. Тази жена се побърка тотално. Една нормална визия няма от много време... Явно няма кой да я свали на земята. Да не говорим, че ако не беше Теофиков щеше да е в десета глуха вече. На мен ми става жал за нея, но ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , VulkoIsTheBest каза:

:roll1:

Ама и Глория ги праска едни. Коя ли Емилия може да се има предвид във въпрос от чалга фен в Открит Микрофон?

Иначе - Глория издала биографична книгаааааа.

Някой чете ли я? Какво се случва, разкажете.

Няма да питам какво стана с биографичната книга на Камелия. Тя първо трябва да се научи да пише.

Камелия чака да пусне още 3-4 версии на "Името ти" за да издаде книгата заедно с макси сингъла. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...