Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ети ги днес тези, които си ги мериха с Глория едно време и се опитваха да я катурнат с големите си вимета от трона, ама не. Тази в дадени моменти й беше като клонинг.

А Глория остава... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

А Глория остава... :3fdb8960598fa63e:

 

07:47... И ето.... :1000(29)::1000(29):

Глория седи отстрани до камерата и подава реплики, че тази все забравя. Като свършва заснемането й дава една боза и праща с дисагите обратно на село.

- Ама, Глория, чакай малко, нямаше ли да се видим бе, чеде?

- Там коя беше ти, не-не, аз само за снимките те извиках. Хайде!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ети ги днес тези, които си ги мериха с Глория едно време и се опитваха да я катурнат с големите си вимета от трона, ама не. Тази в дадени моменти й беше като клонинг.

Ама виж я само с каква вувузела се разпява. Като я гледам от клонинг на Глория се е превърнала в клонинг на Хагрид от Хари Потрес.:roll1:Едно време имаше такова самочувствие, че чак възпя себе си в песни - "Апетитна хапка" и "Хубава". Към днешна дата обаче най-много и приляга текста на "Просякиня" - "На просякиня ли приличам, с какво презрение заслужих". Който се е**** с Фатме не вижда нищо хубаво!

  • Like 1
  • Haha 5

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

07:47... И ето.... :1000(29)::1000(29):

Глория седи отстрани до камерата и подава реплики, че тази все забравя. Като свършва заснемането й дава една боза и праща с дисагите обратно на село.

- Ама, Глория, чакай малко, нямаше ли да се видим бе, чеде?

- Там коя беше ти, не-не, аз само за снимките те извиках. Хайде!

И докато стои отстрани тропа нервно с крак, намества си косата (нищо, че в момента не я снимат) и прави физиономии.. Ех! :heart:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

@Амброжка. на коя страница пише за Жоро Илиев? 

Нищо не пише за Жоро Илиев, но на много места споменава за свои много влиятелни познати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Stela каза:

@Амброжка. на коя страница пише за Жоро Илиев? 

322 стр. - Не съм имала интимни отношения с Жоро Илиев :1000(29):

преди 9 минути, -A. каза:

Ако трябва да подредите ГИКД по симпатии и любими тракове, как би бил вашия топ 4?

1.Д

2.Д

3.Д

4.Д

  • Like 1
  • Haha 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калудова за едно денонощие направи 60% от гледанията на последната песен на Глора, която излезе преди месец. Pls ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Глория, обаче е информирана, че се коментира, че няма хитове. И като гледам хич не и дреме. Знае си нейното...Било коментирано от залязли колеги.. оле, ще падна! :roll1:

20191227_210911.jpg.46af7ec3e87bc7f8ce9019a7365cc04a.jpg

Смешница. Това, което пуска в последните години, и песни не могат да се нарекат, камо ли различни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

КДИГ🤗🥰

Ивана

Глория/Камелия

Десислава

 

Мисля, че в очите на масовия слушател на чалгата Десислава наистина е на последно място. Когато другите 3 мачкаха по турнета и концерти Деса никаква я нямаше. Ако беше останала в Пайнер дали нещата щяха да се развият по друг начин ?

  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Амброжка. каза:

1.Д

2.Д

3.Д

4.Д

Истината! :D

Моята подредба:

1.Деси Слава

2.Камелия

3.Ивана

4.Глория

Реално погледнато такава би им била подредбата и при една цялостна равносметка за кариерите им, с върховете, спадовете и начините, по които са се доказвали. С това условие, че в последните 2-3 години Камс също дръпна доста и отново стана достойна за първото място, докато Десислава ражда и спи... Сладката ни неадекватна Спяща красавица (който е чел оригинала на приказката ще ме разбере)!:kicking:

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Калудова за едно денонощие направи 60% от гледанията на последната песен на Глора, която излезе преди месец. Pls …

Гло вече няма абсолютно никакво извинение за тоталния си срив. Вижда се повече от ясно, че проблемът е в нея, а не в жанра, каквито са били оправданията неведнъж. В последните години старата генерация започна да се надига отново- Камелия с два тотални хита, Десислава със сумати малки и големи хитове и дори флоповете й стигат 4-5 милиона, Ивана с доста одобрени последни 3-4 песни. Даже някои, които до скоро си бяха останали в 90-те като Сашо Роман и Максим се завърнаха, а такива като Азис и Тони Стораро пък не са се спирали.

Само Глория се цепи от колектива! Яд ме е за нея! Цял ден се обсъжда колко голяма е била преди 100 години, а днес само тя не привлича никакъв интерес с продукцията си!

преди 1 минута, -A. каза:

Ивана

Глория/Камелия

Десислава

 

Мисля, че в очите на масовия слушател на чалгата Десислава наистина е на последно място. Когато другите 3 мачкаха по турнета и концерти Деса никаква я нямаше. Ако беше останала в Пайнер дали нещата щяха да се развият по друг начин ?

Ако говориш за днешния масов слушател на чалгата борбата е категорично между Десислава и Камелия и за това спор няма. Съвременния чалга таргет (разбирай тези под 25-30) изобщо не отразява Глория, а Ивана поддържа някакво прилично ниво, но също не прави хитове. А по отношение на останали във времето евъргрийни пак Гло е най-зле, а другите три поддържат прилично ниво.

Като цяло си е доста трудно да говорим сега, но предполагам, че до 10-15 години ще си проличи категорично коя ще остане като най-голямата. Не искам да си представям Глория и Ивана къде ще са тогава, но пък Камелия има шанса да се е доказала като Топа. За Десислава не знам какво да си мисля вече, при нея както винаги всичко зависи от фазите й, а и тогава тя самата може вече да е преминала към фолклора.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Kaто ротация и популярност на стари песни Камелия е голяма колкото другите три взети заедно. Като ако го сумирам ще е така:

Камелия (100%) = Деси Слава (60%) + Ивана (25%) + Глория (15%). 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, -A. каза:

Ивана

Глория/Камелия

Десислава

 

Мисля, че в очите на масовия слушател на чалгата Десислава наистина е на последно място. Когато другите 3 мачкаха по турнета и концерти Деса никаква я нямаше. Ако беше останала в Пайнер дали нещата щяха да се развият по друг начин ?

Да, щеше да е още 2-3 години Певица на годината. Може би песните за Ивана щяха да са в нейната дискография. Може би песните за Преси щяха да са за Ивана. А Преслава щеше да е №1 през 2008 с песните на Галена. :D А Галена все още щеше да е във ваната. Може би Десислава щеше все още да е с Вафлата.  

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Ако погледнем изпълнителите след 2000 година

Само Анелия е актуална и е в Топ 5 все още.

 

 

И на каква цена? Изгуби се тотално като образ, заплю всичките си стари хитове, преди 2 години може би поста ти щеше да е 100% верен, но от тогава насам изпростя тотално. 

 

П. П. Не знам Алисия кога е излязла, но и тя е някъде от този период. 

преди 26 минути, Senhor каза:

Смешница. Това, което пуска в последните години, и песни не могат да се нарекат, камо ли различни.

При Глория винаги е имало голямо разминаване между това което говори и това, което прави. Колко пъти е казвала че ще се разчупи и ще направи различни неща и след една седмица се появява нова денс бозичка. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Амброжка. каза:

322 стр. - Не съм имала интимни отношения с Жоро Илиев :1000(29):

Скука... То беше ясно, че няма да си признае, дори да е имала отношения с него. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, meleto каза:

Ако погледнем изпълнителите след 2000 година

Само Анелия е актуална и е в Топ 5 все още.

 

 

Да, особено в момента е много актуална. Пуска по 10 песни и нито една не успя да стане хит. Какъв топ 5? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Да, особено в момента е много актуална. Пуска по 10 песни и нито една не успя да стане хит. Какъв топ 5? 

Всички я бяхме отписали, но...

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, fearless` каза:

И на каква цена? Изгуби се тотално като образ, заплю всичките си стари хитове, преди 2 години може би поста ти щеше да е 100% верен, но от тогава насам изпростя тотално. 

 

П. П. Не знам Алисия кога е излязла, но и тя е някъде от този период. 

При Глория винаги е имало голямо разминаване между това което говори и това, което прави. Колко пъти е казвала че ще се разчупи и ще направи различни неща и след една седмица се появява нова денс бозичка. 

Алисия е от 2001, но нещата й потръгнаха след 2004. 

 

Това й беше първият хит. Преди това само средно популярни песни вадеше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Калудова за едно денонощие направи 60% от гледанията на последната песен на Глора, която излезе преди месец. Pls ...

Глория с изложи с последната си песен и клип. Особено в текста. Още вчера мислех да напиша прогнозата си, че Ивана ще изяде Глория откъм гледания, но реших да не ги сравнявам.

Глория пусна тази боза с несвързан текст като пилотна песен на албум и в период, в който издава автобиографична книга. Нищо не е както трябва и както го е правела преди.

300 пъти по-добре да беше снимала "Очите не лъжат", която ще надмине и баладата. А някакъв си 1 месец преди тези случки пусна 1 песен след едногодишно затишие - не виждам никаква логика и последователност и е отчайващо това.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

Ако трябва да подредите ГИКД по симпатии и любими тракове, как би бил вашия топ 4?

К, Г, Д, И

----------

Ариа кърти със зловещ кадър и психопатски поглед в края на клипа с Алисия.  

aria.gif

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...