Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 19 часа , meleto каза:

Така беше. Десислава напускаше и са знаели по-рано. Съответно е трябвало да я заместят. Впрочем, според мен са готвили Ивана и по-рано, защото печели Певица на 2001 от Нов Фолк. Освен това имаха и дует с Десислава. Стара традиция в Пайнер е двете фаворитки да правят дуети. Ивана и Десислава никога не са имали отношения.

Нещо е станало в 2002ра. Дали наистина Деса е имала връзка с Димитров или просто са се разбрали да редуват Певица на годината между Ивана и Десислава?

Имаше нещо. 

Глория беше по-силното име в 2003 година, но Ивана грабна малките. Оттогава се спекулира, че е отчислявала много повече на Пайнера, за да печели награди.

Факт е, че имаше истерия по нея до 2007ма. 

 

Тук доста глупости събра в един пост. 

Когато Ивана направи дует с Деса, Ивана не бе все още никаква фаворитка. В интервюта и на двете е ставало ясно, че този дует бе трамплин за Ивана и че Деса и е подала тогава ръка, а Ивана не е пестила благодарностите си. 

След дуета всъщност те са доста близки. Именно Ивана пя на сватбата на Деса и Галин.

 

Глория не е била по силно име в никакъв случай. Дори Убиец на любов, която нямаше клип бе тотален мегахит тогава. Освен това Ивана през 2003 наложи пеенето на живо като стандарт по концерти и публични изяви. Приноса и е огромен и само Деса щеше да и бъде конкуренция ако не бе напуснала Пайнер тогава. Договора на Деса беше изтекъл още през март април на 2003 заради което проектите и в онзи период не бяха и ротирани много в ефира на Планета. Помня че чаках с часове да пуснат Няма те до мен и 2 месеца пи късно стана ясно че има конфликт с Пайнера и че те са в притискали с новия договор, който тогава Ивана подписа, а Деса не, обидена от това, че не и заплащат като композитор и автор на някои от парчетара и. 

преди 15 часа , Амброжка. каза:

322 стр. - Не съм имала интимни отношения с Жоро Илиев :1000(29):

1.Д

2.Д

3.Д

4.Д

Много е жалка. Цяла БГ знае, че двете с Кали са му правили оралнс любов под масите във видни за онова време заведения. Десетки хора са присъствали на униженията, на които са били подлагани, а тя ще обяснява как нямали интимни отношения. Ами да, всъщност като я е оправял публично, няма как да се нарече интимно... Интимно е когато е между двама човека, а не пред мутренска публика... 

  • Like 2
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Starboy каза:

 

Спомням си,че Джен беше оплюта заради това че пее фолклор с "пошла" рокля.😥

 

преди 17 минути, mitak_94 каза:

Ох, Джен... за пореден път е забравила паролата на профила си, с който влиза в страницата си. Каза, че този път ще си напише имейла и паролата на стената в тях:

Джен: Трябва да си направя нов профил, но нямам време сега.

Аз: Ама защо?

Джен: НЕ МОГА ДА ВЛЯЗА В СТРАНИЦАТА, КАК ЗАЩО?

Жестока,мила,прекрасна-Просто Джен!

Не бива да я съдим,хората на изкуството са разпиляни и преносно и буквално.❤

преди 10 минути, mitak_94 каза:

Тази песен кърти с почти 300 хил. в страницата и, а я качих през май. Не знам дали е разбрала, че съм я качил. Сигурно ако види, ще я изтрие.😂

Значи това за сестра й е вярно :о Винаги съм си мислел,че е някаква жълта клюка.

 

преди 8 минути, Willy каза:

Толкова любима да ми е тази песен. Бруталнаа!! Музиката и отсвира са един път!

На мен също! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

 

Жестока,мила,прекрасна-Просто Джен!

Не бива да я съдим,хората на изкуството са разпиляни и преносно и буквално.❤

Значи това за сестра й е вярно :о Винаги съм си мислел,че е някаква жълта клюка.

 

А, не знам дали е вярно. 😂 Изхождам от клюките.😂

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Не й стигна, че наемаше хора да освиркват конкуренцията, че крадеше куп чужди награди, че променяха правилата специално заради нея или че наградите се закриха заради нея и мъжката й версия, или пък че започна да купува гледания като видя, че със статуетки вече няма да се получи... ами и ритуали и тъмни магии е правила.

Truly the Witch of pop-folk!

20191228_134633.jpg.3ee94b82d56ecdfa662343df8f91b174.jpg

Кога е купувала гледания само не знам :D

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, mitak_94 каза:

А, не знам дали е вярно. 😂 Изхождам от клюките.😂

Всеки,който си пада по садо мазо би искал да бъде сестра на Джен,за да бъде мачкан и унижаван.💕

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Всеки,който си пада по садо мазо би искал да бъде сестра на Джен,за да бъде мачкан и унижаван.💕

Сигурно си пада садо-мазо мръсница в леглото, връзва Наско за леглото и го дърпа с щипки за зърната. Затова са му настръхнали като сочни биберончета, както бе потвърдено и от @THE IIconic  Всичко се връзва!

  • Haha 7
  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Всеки,който си пада по садо мазо би искал да бъде сестра на Джен,за да бъде мачкан и унижаван.💕

Не мисля, че е способна на такива неща. Опазил Господ да ме сполети и мен това.😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, mitak_94 каза:

Не мисля, че е способна на такива неща. Опазил Господ да ме сполети и мен това.😂

Тихите води са най-дълбоки нали знаеш.🤣 Андреа,която има имидж на ковра преди години беше скандализирала,че не е много сексуална и липсата на секс по 6+ месеца когато Кубрат го няма изобщо не й пречат. Кой знае Джен каква скрита лимонка е при положение,че никога не е скандализирала на секс тематика.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Сигурно си пада садо-мазо мръсница в леглото, връзва Наско за леглото и го дърпа с щипки за зърната. Затова са му настръхнали като сочни биберончета, както бе потвърдено и от @THE IIconic  Всичко се връзва!

Вярно е! Много е пълнозърнест

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Вярно е! Много е пълнозърнест

Кои други известни личности са пълнозърнести? ❤️

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

 

12:59🤣🤣🤣

Иначе 14:33 говори за сестра й.

😂🤣🤣 "Между другото ако някой иска да влиза във Вип Брадър 2016, може да ми се обади, защото имам връзки вътре."🤣 Икона!

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, mitak_94 каза:

😂🤣🤣 "Между другото ако някой иска да влиза във Вип Брадър 2016, може да ми се обади, защото имам връзки вътре."🤣 Икона!

Screenshot-20191228-133109-No-Crop.jpg

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Гальо каза:

Кога е купувала гледания само не знам :D

Няколкостотин мои поста назад съм си казвал теорията, но не ми се отварят стари рани по празници. :D Така или иначе тази година реално си се върна на върха шаманката, с истински интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Slavi каза:

Тук доста глупости събра в един пост. 

Когато Ивана направи дует с Деса, Ивана не бе все още никаква фаворитка. В интервюта и на двете е ставало ясно, че този дует бе трамплин за Ивана и че Деса и е подала тогава ръка, а Ивана не е пестила благодарностите си. 

След дуета всъщност те са доста близки. Именно Ивана пя на сватбата на Деса и Галин

Глория не е била по силно име в никакъв случай. Дори Убиец на любов, която нямаше клип бе тотален мегахит тогава. Освен това Ивана през 2003 наложи пеенето на живо като стандарт по концерти и публични изяви. Приноса и е огромен и само Деса щеше да и бъде конкуренция ако не бе напуснала Пайнер тогава. Договора на Деса беше изтекъл още през март април на 2003 заради което проектите и в онзи период не бяха и ротирани много в ефира на Планета. Помня че чаках с часове да пуснат Няма те до мен и 2 месеца пи късно стана ясно че има конфликт с Пайнера и че те са в притискали с новия договор, който тогава Ивана подписа, а Деса не, обидена от това, че не и заплащат като композитор и автор на някои от парчетара и. 

Много е жалка. Цяла БГ знае, че двете с Кали са му правили оралнс любов под масите във видни за онова време заведения. Десетки хора са присъствали на униженията, на които са били подлагани, а тя ще обяснява как нямали интимни отношения. Ами да, всъщност като я е оправял публично, няма как да се нарече интимно... Интимно е когато е между двама човека, а не пред мутренска публика... 

(1) Ивана беше фаворитка. По онова време 100 патрона течеше отвсякъде. Ivana Live албумът пък беше супер иновация. Нещо невиждано до онзи момент. И да споменем Грешна нощ, която песен беше тотален хит. За мен никаква подадена ръка не е. Десислава не беше много по-напред от Ивана през 2000/2001. Бяха еднакво известни и търсени. Дори Десислава, въпреки че стартира през 1997-8, първите й успехи са от 2000 година. Така че винаги е изглеждало сякаш започват по едно време с Ивана.

През 2001 година Десислава замина в Америка. Същата година имаше само Завинаги като сезонен хит и караше на стари лаври от Мъжете всичко искат. За мен годината не беше нито на Десислава, нито на Ивана. Там си беше Глория с албума Илюзия, който беше и мултимедиен. Но решиха да засилят Ивана.

Ивана наложи живото пеене едва през 2004 година (говорим на пайнерски концерти). Наградите на Нов фолк не се излъчваха на живо, така че не мога да кажа. През есента на 2003, тя продължаваше да е на плейбек. Говоря за онзи концерт, на който Гергана дебютира.

Убиец на любов е от зимата на 2002. Това с ротацията не е вярно. Няма те до мен излезе през август и я спукваха от въртене. Даже излезе в есенната им компилация и 2 седмици по-късно я преиздадоха без Няма те до мен и тогава стана ясно, че са се разделили.

Това с оралната любов на публични места :D Откъде пък намеси КАли? Тя започна да работи с Пайнера след 2009та. Преди това плюеше по Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Татко мечок Стораро, но там вече си ти.

FB_IMG_1576585454687.jpg

Абе да ти кажа не е пълнозърнест. Много са му малки и трудно се виждат на снимка дори. :D 

p.s. Джена в това клипче от Шоуто на Слави се е накичила като турска махараджа. Добре, че си изчисти стила от тюрбани, пера и брокати.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Абе да ти кажа не е пълнозърнест. Много са му малки и трудно се виждат на снимка дори. :D 

 

Викаш то от вълна не се види.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко ли скандално ще е предстоящият албум на Янева да се окаже дуетен с Андреа? Ще пръснат, както никой друг до сега.

И на двете последните им албуми са от 2012, сега си представете се завръщат с нов, дуетен - 2020.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Beat. каза:

Колко ли скандално ще е предстоящият албум на Янева да се окаже дуетен с Андреа? Ще пръснат, както никой друг до сега.

И на двете последните им албуми са от 2012, сега си представете се завръщат с нов, дуетен - 2020.

 

Какъв албум ще издава пък тая точно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Beat. каза:

Колко ли скандално ще е предстоящият албум на Янева да се окаже дуетен с Андреа? Ще пръснат, както никой друг до сега.

И на двете последните им албуми са от 2012, сега си представете се завръщат с нов, дуетен - 2020.

 

Нищо няма да пръснат, след като никой не се интересува от тези две скумрии.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

(1) Ивана беше фаворитка. По онова време 100 патрона течеше отвсякъде. Ivana Live албумът пък беше супер иновация. Нещо невиждано до онзи момент. И да споменем Грешна нощ, която песен беше тотален хит. За мен никаква подадена ръка не е. Десислава не беше много по-напред от Ивана през 2000/2001. Бяха еднакво известни и търсени. Дори Десислава, въпреки че стартира през 1997-8, първите й успехи са от 2000 година. Така че винаги е изглеждало сякаш започват по едно време с Ивана.

През 2001 година Десислава замина в Америка. Същата година имаше само Завинаги като сезонен хит и караше на стари лаври от Мъжете всичко искат. За мен годината не беше нито на Десислава, нито на Ивана. Там си беше Глория с албума Илюзия, който беше и мултимедиен. Но решиха да засилят Ивана.

Ивана наложи живото пеене едва през 2004 година (говорим на пайнерски концерти). Наградите на Нов фолк не се излъчваха на живо, така че не мога да кажа. През есента на 2003, тя продължаваше да е на плейбек. Говоря за онзи концерт, на който Гергана дебютира.

Убиец на любов е от зимата на 2002. Това с ротацията не е вярно. Няма те до мен излезе през август и я спукваха от въртене. Даже излезе в есенната им компилация и 2 седмици по-късно я преиздадоха без Няма те до мен и тогава стана ясно, че са се разделили.

Това с оралната любов на публични места :D Откъде пък намеси КАли? Тя започна да работи с Пайнера след 2009та. Преди това плюеше по Пайнер.

Kaто чете човек, ще каже, че Глория никога не е била нищо. Проблема е, че не е актуална от 15 години, не че не е била актуална тогава. В смисъл, ако Глория е такова дъно каквото я изкарват форумците тук как е слагала финала на всички концерти и турнета ? 

Защо е била канена навсякъде и как е поставяла рекорди по продажби, имала е златни албуми ? Как въобще е правила самостоятелни концерти по онова време  ? Откъде има тая фенска маса ако още 2000 година Глория не е била фактор ? В смисъл странно ми е, защото като се чете тук всяка година е имало поне 5 по - силни изпълнители от нея ако слушаме форума. 

То не са били Деси Слава, Камелия, Рени, Румяна, Петра, Стояна. Тоест Глория си е била нещо като Цветелина Янева, а Пайнер са си я слагали за финал без хитове и успехи така ли ? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...