Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Blueberry каза:

Сега приемам залози Преслава първо на Лидия, или първо на Теофиков ще скочи за дует, за да им налази аудиторията? Лидия повече й се мазни, но пък Теофиков предизвиква в пъти по-голям интерес.

Защо не трио? :D И тубата ще забие...

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Beat. каза:

Защо не трио? :D И тубата ще забие...

Ох, ако песента е добра, това би било сензация... и тримата продуценти ще търкат доволно ръчички.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм че Теофиков и Лидия от новите предизвикват фурор, но не и с това че и Галин се завърна покрай тях. Успя да наложи Лидия, но всеки щеше да я направи топ име, просто си е талантлива. След това флопна с АЗИС и сега предизвика само първоначален интерес заради ПРЕСЛАВА. Той затова и не пуска самостоятелни, миналата година има 3 флопа/средни хитчета. Без самостоятелен хит е от Ме густа която беше с живот 2/3 месеца. Последният самостоятелен задържащ мегахит - Парата ако хвана, демек от 2015.😀🙃 Емили горе-долу е същата работа. 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Beat. каза:

Те заедно с още клипове си се събират 100k харесвания, но друго си е като са само от един и то официалния. 

Подозирам, че тази година ще се постараят да направят и едно турне с всичките по-нови звезди. Последното им беше пак заради новите тогава - Галин и Фики. Да не забравяме и юбилея за 30 години Пайнер.

Абе турне надали ще има. От километри си личи, че Митака вече не прави абсолютно нищо за компанията, защото е дал 'властта' над новите звезди на други, както навремето с Про. А той само прибира приходите. Няма да се бръкне нито за турне, нито за нови награди, а навярно на даден етап ще спре и концерта за РД. Звездите ще си ги оценяваме като звезди в стила на 90-те.

преди 11 минути, Blueberry каза:

Нали знаете какво означават тези лайкове, освен добра песен? Успех сред по-голям кръг от хора (т.е. многото гледания не е задължително да са много replays) и най-вече успех сред младите, които са по-ангажирани да харесват и коментират. :give_rose:

Сега приемам залози Преслава първо на Лидия, или първо на Теофиков ще скочи за дует, за да им налази аудиторията? Лидия повече й се мазни, но пък Теофиков предизвиква в пъти по-голям интерес.

Не искам Лидия да се поддава на досегашните лидерки. Трябва тя сама да си стане лидерка със самостоятелни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Съгласен съм че Теофиков и Лидия от новите предизвикват фурор, но не и с това че и Галин се завърна покрай тях. Успя да наложи Лидия, но всеки щеше да я направи топ име, просто си е талантлива. След това флопна с АЗИС и сега предизвика само първоначален интерес заради ПРЕСЛАВА. Той затова и не пуска самостоятелни, миналата година има 3 флопа/средни хитчета. Без самостоятелен хит е от Ме густа която беше с живот 2/3 месеца. Последният самостоятелен задържащ мегахит - Парата ако хвана, демек от 2015.😀🙃 Емили горе-долу е същата работа. 

Колко задържали се мегахитове имаме в последното десетилетие? Галин си е стабилен топ 10 в последните години и с всичките му флопове. Като гледам в момента влага повече усилия в работата си като продуцент, отколкото в лична кариера, така че е напълно нормално да не е на върха. И все пак е категоричен топ 3 на мъжете и за 2019.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита и най-вече Лидия само си пропиляват таланта в лейбъла на потъващия кораб Галин и претоплените манджи,които им предлага. Там е за такива утайки като Диона,от които нищо не става.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Съгласен съм че Теофиков и Лидия от новите предизвикват фурор, но не и с това че и Галин се завърна покрай тях. Успя да наложи Лидия, но всеки щеше да я направи топ име, просто си е талантлива. След това флопна с АЗИС и сега предизвика само първоначален интерес заради ПРЕСЛАВА. Той затова и не пуска самостоятелни, миналата година има 3 флопа/средни хитчета. Без самостоятел хит е от Ме густа която беше с живот 2/3 месеца. Последният му самостоятел задържащ мегахит му е Парата ако хвана, демек от 2015.😀🙃 Емили горе-долу е същата работа. 

Галин отдавна си е казал, че не мисли да се занимава с пеене винаги, а иска да си изгради стабилен бизнес. Както виждаме вече му се получава- ако продължи да налага трите Алфи и да издига нови пеенето може да му е само за удоволствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Колко задържали се мегахитове имаме в последното десетилетие? Галин си е стабилен топ 10 в последните години и с всичките му флопове. Като гледам в момента влага повече усилия в работата си като продуцент, отколкото в лична кариера, така че е напълно нормално да не е на върха. И все пак е категоричен топ 3 на мъжете и за 2019.

Е то пък щото има конкуренция при мъжете. Коцете вече не е сериозен а Фики залезе. Галин тази година пусна 4 песни с 5 различни изпълнители така че имал е все пак време да работи и върху неговата кариера. Сега се докосва до популярноста на новите му имена, но и това ще мине.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро гледах някакъв епизод на "Маскираният певец" и след нечие изпълнение Мария Илиева каза " аз мисля,че това е артист изпълнителя Галин!!". Представете си какво унижение е това вместо певец да те нарекат артист изпълнител и да те принизят на ниво Марио или Балан,които се водят същите.😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Beat. каза:

От Alpha Music за сега знаем, че ще има:

- Галин и Диона

- Десита и Данна

Не ми се мисли до края на 2020 какво ще е. 

 

преди 10 минути, Beat. каза:

Предлагам:

ДАННА, ДЕСИТА и ДИОНА (трио Д / ДРИО)

А Лидия да си мачка отделно.

обаче Галин малко пренебрегва Дессита :(

Лидия има дует с Алисия ,Галин фт.Десислава

 

40 к харесвания:happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На ирония Лидия още няма нищо самостоятелно. За една годинанаправи дуети и feats с Галин, Емануела, Десита, Деси Слава, Алисия, Диона...

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да не продължат да залагат главно на дуети. По 1-2 на нов изпълнител бива, дава се тласък, но по-натам трудно може се гради голямо име само така. Конкретно Лидия мисля, че е готова да разбива и сама, но с подходящите песни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Donatella каза:

 

обаче Галин малко пренебрегва Дессита :(

Лидия има дует с Алисия ,Галин фт.Десислава

 

40 к харесвания:happyppl:

 

Лидия му е по-успешна, нормално да я бута повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

На ирония Лидия още няма нищо самостоятелно. За една годинанаправи дуети и feats с Галин, Емануела, Десита, Деси Слава, Алисия, Диона...

То пък все едно тази година ще направи нещо различно. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сериозно ли сте гласували за Пиян за ПЕСЕН на годината?????

Галена и Видеоклип?  И по какъв начин Тръгвай си е по-добър клип от Акула?

Все си мисля че в Акула е и Артистичното присъствие, а не в Тръгвай си.

Преслава - медийно присъствие? С носа ли?

Джена - Текстописец?

Ганев се е изчерпал? И затова е композитор на годината? Или Пиян и Изтрезняваш ли са негови? Дали не познах?

Пресовите сте страшно зомбирани и досадни. Издънка е това гласуване. Поне един път в годината можехте да сте обективни и да не гласувате с ирония.

 

  • Like 5
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тръгвай си" според мен не заслужаваше и номинация. Болка моя е в пъти по-красиво видео. "Напусни" на Емилия дето е с същите цветеве е по-яко. "Акула" също е с по-яко, но не заради диалозите, опазил Господ. Има си красиви кадри и яко заснемане. Явно се гласува за хитовоста на песента.

Преслава е певица на годината, да, но какъв идол е тя? Аз предлагъм да й връчим и балада за "Не идвай", да не остане и в тази категория без награда. За дискотечен съм подкрепил Най-боли ме. Не съм в Бг за да ходя по дискотеки, но съм гледал брутални избухвания на тая песен. И сега въпроса е, когато някои сме се постарали да гласуваме максимално обективно, защо не го направите и вие? Не е нужно да бутаме любимката навсякъде...

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

"Тръгвай си" според мен не заслужаваше и номинация. Болка моя е в пъти по-красиво видео. "Напусни" на Емилия дето е с същите цветеве е по-яко. "Акула" също е с по-яко, но не заради диалозите, опазил Господ. Има си красиви кадри и яко заснемане. Явно се гласува за хитовоста на песента.

Преслава е певица на годината, да, но какъв идол е тя? Аз предлагъм да й връчим и балада за "Не идвай", да не остане и в тази категория без награда. За дискотечен съм подкрепил Най-боли ме. Не съм в Бг за да ходя по дискотеки, но съм гледал брутални избухвания на тая песен. И сега въпроса е, когато някои сме се постарали да гласуваме максимално обективно, защо не го направите и вие? Не е нужно да бутаме любимката навсякъде...

горе-долу дори и Фаст гласувал обективно

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Donatella каза:

горе-долу дори и Фаст гласувал обективно

Фаст тази година е от най-обективните пресови. Похвално е!

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...