Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Kriminal каза:

Всичките категории от тука бяха яки 

 

Ааа бях я забравил тази тема на жестоката Блу. Още сега пускам и за 2019!!!

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Татяна на участие: “Първо ще пея мои песни, после ще попеем и хитове”

2014 си иска тоя лаф обратно ;) Понастоящем Тоти има хитове, но ня и участия 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ден 42: Номер 1 по гледания с официалното клипче. Близо 100к от 2 клипа. Има ли още някой да оспорва кой е хитът на зимата? Дано Галена ни изненада януари-февруари и с нещо силно и класно като "Сърце". Усещам как тази година ще се е нахъсала да мачка отново.

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Senhor каза:

Емилия и тя така в началото на 2019 беше готова с албума, заглавие, фотосесия имаше и още си го чакаме. :D

Струва ми се, че ще са по-сериозни от нея. :laughing:

-----

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Beat. каза:

Струва ми се, че ще са по-сериозни от нея. :laughing:

-----

 

Хоанга явно най-накрая си е изработила 1 клип, после пак минимум година статистка в чужди видеа.:lol:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен вчера си я пуснах за пръв път, днес вече си я пуснах поне 5 пъти! Какво значи "тегля майни", схванах само, че е няква bitchy фраза

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kriminal каза:

Тая песен вчера си я пуснах за пръв път, днес вече си я пуснах поне 5 пъти! Какво значи "тегля майни", схванах само, че е няква bitchy фраза

Праща по дяволите

Бий сопите

Разкарва досадници

  • Like 1
  • Thanks 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kriminal каза:

Тая песен вчера си я пуснах за пръв път, днес вече си я пуснах поне 5 пъти! Какво значи "тегля майни", схванах само, че е няква bitchy фраза

Псува на майка - казва на някого " Да ти ... майката" :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Праща по дяволите

Бий сопите

Разкарва досадници

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Псува на майка - казва на някого " Да ти ... майката" :D

Жестока! Благодаря ви❤️🤝

  • Like 1
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , plambata каза:

Ден 42: Номер 1 по гледания с официалното клипче. Близо 100к от 2 клипа. Има ли още някой да оспорва кой е хитът на зимата? Дано Галена ни изненада януари-февруари и с нещо силно и класно като "Сърце". Усещам как тази година ще се е нахъсала да мачка отново.

 

Така де. В пъти предпочитам подобни трайни хитове, вместо някои с 5-6М за месец и отиват в коша.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са никак ок тези снимки откъдето и да го погледнеш. Не е трудно да се досетиш, че човекът не е добре с акъла, иначе най-малкото щеше да отиде в тоалетната, където има и сапун. Да си гледат чалгата и да не се обаждат по никакви странични въпроси, че умственият им багаж (или липсата на такъв) лъсва.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Gerganafen каза:

Не са никак ок тези снимки откъдето и да го погледнеш. Не е трудно да се досетиш, че човекът не е добре с акъла, иначе най-малкото щеше да отиде в тоалетната, където има и сапун. Да си гледат чалгата и да не се обаждат по никакви странични въпроси, че умственият им багаж (или липсата на такъв) лъсва.

Това! После фаст да не се чуди що сички ги мразят.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пък и като се е писала "Influencer" в инста, това означава ли "аз се смея на бездомен човек, който не е наред с главата - смейте се и вие."

Не знам, според мен това не е окей. Разбирам че на повечето които биха го видяли ще им стане смешно на момент, но кому е нужно да го качва и да се подиграва, че и в акаунт с 500к последователи.

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата на расизма! Другите певици не са достатъчно смели за да публикуват такова стори!

  • Haha 3
  • Confused 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази страница не беше ли на Печенко? Много се забави с поредния си пост против Преслава.😁 Иначе всички сме се подигравали на такива хора,така че не намирам кой знае какво в това. Най-пресния пример за това е Кити, НЯМА човек тук,който да не си е правил ташак с нея,но сега разбира се ще се изпишат 10 страници с помия по Преса от псевдоморалисти.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Тази страница не беше ли на Печенко? Много се забави с поредния си пост против Преслава.😁 Иначе всички сме се подигравали на такива хора,така че не намирам кой знае какво в това. Най-пресния пример за това е Кити, НЯМА човек тук,който да не си е правил ташак с нея,но сега разбира се ще се изпишат 10 страници с помия по Преса от псевдоморалисти.

Абе нека се смее, ама тази публична изцепка я смъква на много ниско ниво. 

Примера с Кити е неуместен, защото тя често умишлено влиза в конфликти с потребителите, а тук човечеца не е проявил неуважение към хората... 

  • Like 6

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Тази страница не беше ли на Печенко? Много се забави с поредния си пост против Преслава.😁 Иначе всички сме се подигравали на такива хора,така че не намирам кой знае какво в това. Най-пресния пример за това е Кити, НЯМА човек тук,който да не си е правил ташак с нея,но сега разбира се ще се изпишат 10 страници с помия по Преса от псевдоморалисти.

Различно е. Кити тук агресира и дискримира потребители, освен това ние сме никой. Не го правим публично. Преслава е публична личност и отделно, тя го поства единствено с цел подигравка. Няма комуникация която да е провокирала това. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Абе нека се смее, ама тази публична изцепка я смъква на много ниско ниво. 

Примера с Кити е неуместен, защото тя често умишлено влиза в конфликти с потребителите, а тук човечеца не е проявил неуважение към хората... 

 

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Различно е. Кити тук агресира и дискримира потребители, освен това ние сме никой. Не го правим публично. Преслава е публична личност и отделно, тя го поства единствено с цел подигравка. Няма комуникация която да е провокирала това. 

Аз не виждам някакво унижение в някои от нейните теми,които си е направила като дневник,а само подигравки. За провокациите й в общи теми като тази не мога да говоря,не съм ги чел всичките.

Като цяло не ми се спори с хора,които проповядват фалшив морал. Не казвам,че постъпката на Преса е окей,но и не мисля че е направила нещо кой знае какво при положение,че всички сме го правили и правим.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не е "обикновен" човек, който може с приятели да се бъзика с когото иска, а публична личност, която уж трябва да се държи на ниво и да дава някакъв добър пример. Нали се води и "инфлуенсър". Имам чувството, че първо поства и после мисли, а определено трябва да е обратното.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...