Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Проблемът е, че при Преслава не е и за пръв път - помним изцепката с "обувки да видиш". Там ако оправданието е незнание, тук какво трябва да е?

А Кити сама си търси съжаление и обижда, никой не й се навира пръв да я подиграва.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

О и да не забравяме хилядите подигравки,които е отнесла тук Андреа,така че въобще не ми се правете на много морални. Както казва Танчето- моралните в манастира.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На всеки би му станало странно и вероятно смешно за 1-2 секунди, но след това един нормален състрадателен човек би се осъзнал и би му станало кофти. Колко време й е отнело докато снима, напише и публикува. Няма мисъл при нея явно. Представете си, че тоя човек някога е ходил на участия на Петя, тая която не е имала пералня и не е знаела откъде се пуска компютъра. Ужас.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме дразнят чалгарките като се излагат по този начин. Андреа с снимките, Преслава се гаври с бездомни, Галена се беше направила на недостъпна в инста, някои се излагат с песни итн.. Направо те карат да се замислиш с какъв акъл си губил време водейки спорове за тъпите им песни.

Иначе @xroflx9, всеки който е коментирал Андреа и другите е имал повод. Пък и тя е публична личност. Бездомника к'во е направил на Преса? Хубаво смей са, ма защо да го качваш в страницата си, ма?

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, xroflx9 каза:

Като цяло не ми се спори с хора,които проповядват фалшив морал.

Тук е моментът да попитам, понеже и аз станах жертва на такова обвинение, има ли морал, който не е фалшив според вас? И ако може да ми го дефинирате?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Преса кога го е качила това ? Аз я следвам в инста и съм пропуснал. В страницата пише, че го е постнала преди 2 дни. Тогава не беше ли вече в Тайланд ? Освен това предполагам, че доста от форума я следват. Как досега не се е коментирало?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

А Преса кога го е качила това ? Аз я следвам в инста и съм пропуснал. В страницата пише, че го е постнала преди 2 дни. Тогава не беше ли вече в Тайланд ? Освен това предполагам, че доста от форума я следват. Как досега не се е коментирало?

Не знам дали е точно преди два дни, но го беше качила с сигурност. Коментирах го с нейни фенове, даже мисля че и в форума го бяха качили, но се подмина с 1-2 коментара. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

О и да не забравяме хилядите подигравки,които е отнесла тук Андреа,така че въобще не ми се правете на много морални. Както казва Танчето- моралните в манастира.

Ние не сме публични личности и подигравките ни са към всички, но дори и тях не правим публично, а в някакво затворено общество. Тъпа изцепка от страна на обичана изпълнцителка, станала популярна с това, че е била близка до обикновените нормални хора. Предполагам това е резултата когато се обградиш с хора като Павел и Цецо... 

  • Like 6
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Много ме дразнят чалгарките като се излагат по този начин. Андреа с снимките, Преслава се гаври с бездомни, Галена се беше направила на недостъпна в инста, някои се излагат с песни итн.. Направо те карат да се замислиш с какъв акъл си губил време водейки спорове за тъпите им песни.

Иначе @xroflx9, всеки който е коментирал Андреа и другите е имал повод. Пък и тя е публична личност. Бездомника к'во е направил на Преса? Хубаво смей са, ма защо да го качваш в страницата си, ма?

Какво значение има дали е публична личност или не? Аз говоря за обекта на подигравки,а не за това дали е публична личност или не.  Всички сме хора и дали подигравките ги отнася Андра или този циганин с умствено заболяване е едно и също.

Иначе аз го видях това стори,но не сметнах за необходимо да го поствам тук и без това Преса е предостатъчно плюта в Рамания.

преди 8 минути, omline каза:

Тук е моментът да попитам, понеже и аз станах жертва на такова обвинение, има ли морал, който не е фалшив според вас? И ако може да ми го дефинирате?

Когато си честен пред себе си. Аз си признавам,че съм се подигравал на подобни хора и затова не смятам,че е станало нещо кой знае какво. Псевдоморал е в тази тема да възмущаваш от постъпката на Преса,а в други теми да се подиграваш на Кити,за която е ясно и явно че също има умствено заболяване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Ние не сме публични личности и подигравките ни са към всички, но дори и тях не правим публично, а в някакво затворено общество. Тъпа изцепка от страна на обичана изпълнцителка, станала популярна с това, че е била близка до обикновените нормални хора. Предполагам това е резултата когато се обградиш с хора като Павел и Цецо... 

Ами тя сега с това за пореден път го доказа. Да не мислиш,че само тя му се е подигравала в мола?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

А Преса кога го е качила това ? Аз я следвам в инста и съм пропуснал. В страницата пише, че го е постнала преди 2 дни. Тогава не беше ли вече в Тайланд ? Освен това предполагам, че доста от форума я следват. Как досега не се е коментирало?

Мисля че сме го коментирали вече, но малко, защото е неинтересна, глупава тема

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, omline каза:

Тук е моментът да попитам, понеже и аз станах жертва на такова обвинение, има ли морал, който не е фалшив според вас? И ако може да ми го дефинирате?

Тук на почит сме аморалните, безскрупулните и безпърдонните. Затова Джена, Андреа и Преслава са любимите ни кралици. Но този път Пресли задмина по безчовечност дори и Джена към сестра си. Не, че ще повлияе отношението ми към нея, но я смятах за по хитра, а с тази постъпка доста простее... 

  • Like 1
  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все тая, Преса я мислих за умна, а то кво било. Но тва е, хората станахме жестоки. Истината е, че проблема на българина е, че е беден. И понеже е беден и прост, дори като се види с малко пари няма търпение да изостри чувството, че е над другите. При чалгата това си личи със всичка сила. Всяка демонстрира скъпи дрехи и дестинации, защото е била и е парцал. Просто се е продал/а по - скъпо. Нямаме творци в истинския смисъл на думата. Тъпи парчета сме си. 

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Тук на почит сме аморалните, безскрупулните и безпърдонните. Затова Джена, Андреа и Преслава са любимите ни кралици. Но този път Пресли задмина по безчовечност дори и Джена към сестра си. Не, че ще повлияе отношението ми към нея, но я смятах за по хитра, а с тази постъпка доста простее... 

Как ли ще се оправдае, или с какво ще замаже - бебешки пост отново? 

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Тук на почит сме аморалните, безскрупулните и безпърдонните. Затова Джена, Андреа и Преслава са любимите ни кралици. Но този път Пресли задмина по безчовечност дори и Джена към сестра си. Не, че ще повлияе отношението ми към нея, но я смятах за по хитра, а с тази постъпка доста простее... 

Така е абсолютно. Очаквам си парчето пица от Преси.❤❤❤❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Ами тя сега с това за пореден път го доказа. Да не мислиш,че само тя му се е подигравала в мола?

Предполагам хората в мола са гледали така човека:

Screenshot_20191230-214802_Chrome.jpg

 

Аз не се възмущавам толкова, за това, че се е присмяла, а за това, че е толкова глупава, че е качила подобно стори без изобщо да се замисли за последствията, че и с цялата си глупост, го е изтрила, което е прави буквално зависима от публичната реакция. Като Сторитата на Андреа към Пайнера... Първо ръси, после трие. Не одобрявам ето това поведение. Самата подигравка към човечеьа минава на заден план. 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Предполагам хората в мола са гледали така човека:

Screenshot_20191230-214802_Chrome.jpg

 

Аз не се възмущавам толкова, за това, че се е присмяла, а за това, че е толкова глупава, че е качила подобно стори без изобщо да се замисли за последствията, че и с цялата си глупост, го е изтрила, което е прави буквално зависима от публичната реакция. Като Сторитата на Андреа към Пайнера... Първо ръси, после трие. Не одобрявам ето това поведение. Самата подигравка към човечеьа минава на заден план. 

Често да ти кажа и аз да бях и аз щях да го кача,жал към хора и най-вече роми нямам,но за животните съм далеч по-състрадателен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Runevski каза:

Хайде, хайде, да не би да не сте обиждали и Рени заради килограми?

Аз лично нямам такъв спомен,но дори и да съм го правил вече явно си признах,че се подигравам на хората.💁‍♂️

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Често да ти кажа и аз да бях и аз щях да го кача,жал към хора и най-вече роми нямам,но за животните съм далеч по-състрадателен. 

Е, ти не се опитваш да се харесваш на всички над 15 години, че изведнъж да изплискаш легена и да си плюеш на лицемерния образ. Човешко е понякога да сме гадни и подигравателни, но после се засрамваме. АЗ не бих качил такова нещо, ако бях публична личност - хептен. Свършили са се опциите за сторита сякаш...

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се изненадвате, че Преслава е кофти човек? Това е изпълнителката, която с години мачка с манипулации кариерите на десетки нови и стари колеги, за да може накрая в Рамания някой да каже, че Х брой години е номер 1 и е феномен.

Този човек мисля, че съм го виждал и въобще не е смешна картинката. Ето ви я любимката на народа.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...