Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 18 минути, xroflx9 каза:

Когато си честен пред себе си. Аз си признавам,че съм се подигравал на подобни хора и затова не смятам,че е станало нещо кой знае какво. Псевдоморал е в тази тема да възмущаваш от постъпката на Преса,а в други теми да се подиграваш на Кити,за която е ясно и явно че също има умствено заболяване.

Коато си публична личност нямаш право на тази свобода, с която се ползват непубличните - не и откъм подобно отношение в публично пространство (пак от морална гледна точка). Това, което прави подлярска постъпката й, е трибуната, от която го прави, не толкова самата подигравка -  и не е лицемерно да бъде отбелязано - точно обратното. Най-лицемерното нещо е да бъде махнато с ръка "Нали всички го правим!".

  • Like 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Какво се изненадвате, че Преслава е кофти човек? Това е изпълнителката, която с години мачка с манипулации кариерите на десетки нови и стари колеги, за да може накрая в Рамания някой да каже, че е Х брой години номер 1 и е феномен.

Този човек мисля, че съм го виждал и въобще не е смешна картинката. Ето ви я любимката на народа.

Каква милост да очакваш от певачката, бъркаща си в гърлото след среща с фен :D

Бесен късмет и върла селска амбиция = Преслава

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Коато си публична личност нямаш право на тази свобода, с която се ползват непубличните - не и откъм подобно отношение в публично пространство (пак от морална гледна точка). Това, което прави подлярска постъпката й, е трибуната, от която го прави, не толкова самата подигравка -  и не е лицемерно да бъде отбелязано - точно обратното. Най-лицемерното нещо е да бъде махната с ръка "Нали всички го правим!".

Не деля хората на публични личности и други. Както казах еднакво тъпо е подигравки да отнасят и Андреа,и такива като този.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък Андреа...

Човекът, който е снимала Преслава си има реални проблеми. Тези на Андреа какви са - че има комплекси от теглото си? Кое от двете е по-удачно за бъзици, защото аз мисля че е второто?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Не деля хората на публични личности и други. Както казах еднакво тъпо е подигравки да отнасят и Андреа,и такива като този.

Преса като е толкова ербап, що не качи стори със снимка на Андра и да й се подиграва? 

  • Like 1
  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Каква милост да очакваш от певачката, бъркаща си в гърлото след среща с фен :D

Бесен късмет и върла селска амбиция = Преслава

А като се сети човек, че навремето и тя не е била много по-богата от този човек и поради липсата на пералня може да е ходила да си пере дрехите в тогавашната версия на мол...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Не деля хората на публични личности и други. Както казах еднакво тъпо е подигравки да отнасят и Андреа,и такива като този.

Никой не говори за делене на хората - но ако ти сече пипето, ще разбереш, че между това да ти се подиграе някой на улицата и да ти се подиграе някой с публика 300к определено има разлика.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

Сега пък Андреа...

Човекът, който е снимала Преслава си има реални проблеми. Тези на Андреа какви са - че има комплекси от теглото си? Кое от двете е по-удачно за бъзици, защото аз мисля че е второто?

Андреа също има психологични проблеми. Някаква шизофрения очевидно.

преди 1 минута, asylum каза:

Преса като е толкова ербап, що не качи стори със снимка на Андра и да й се подиграва? 

Защото и двете са кучки и са приятелки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Андреа също има психологични проблеми. Някаква шизофрения очевидно.

Защото и двете са кучки и са приятелки.

Ама АНдреа не е падала дотам...

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как го изкарвате все едно ако не беше Преслава да "прецаква" Галена щеше да е номер 1. Ми жал ми е че трябва да ви спукам шарения балон но нямаше да е. Нито има глас нито талант за да стане любимката на целия народ, на младите и на старите. Facts. 

  • Like 1
  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Как го изкарвате все едно ако не беше Преслава да "прецаква" Галена щеше да е номер 1. Ми жал ми е че трябва да ви спукам шарения балон но нямаше да е. Нито има глас нито талант за да стане любимката на целия народ, на младите и на старите. Facts. 

Mи то и Преслава не е вече. Младите чалга не слушат, още по - малко Преслава. В смисъл на целия народ е малко силна дума, аз като цяло не мисля, че някой с всичкия си би имал любимки от чалга певиците. Според мен ги консумират на кило. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Ама АНдреа не е падала дотам...

До кое? Да се подиграва на хората? Преди 2-3 месеца го беше направила с някаква жена,която я е обидила под някоя нейна снимка.

преди 7 минути, omline каза:

Никой не говори за делене на хората - но ако ти сече пипето, ще разбереш, че между това да ти се подиграе някой на улицата и да ти се подиграе някой с публика 300к определено има разлика.

От публикациите в Рамания разбирам,че Преса почти веднага е махнала това стори щом почти никой не го е видял тук,да не мислиш,че всичките й последователи са го видяли? Видяли са го толкова хора колкото има на една средностатистическа софийска улица,така че ако някой не го беше качил в тази страница надали изобщо някой тук щеше да го забележи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Андреа също има психологични проблеми. Някаква шизофрения очевидно.

Ами нека ходи да се лекува, преди Преси да я е щракнала някъде и качила на стори.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Mи то и Преслава не е вече. Младите чалга не слушат, още по - малко Преслава. В смисъл на целия народ е малко силна дума, аз като цяло не мисля, че някой с всичкия си би имал любимки от чалга певиците. Според мен ги консумират на кило. 

Как не слушат чалга? Гледанията откъде са? Посетителите в клубовете да не би да са баби и дедове

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Как не слушат чалга? Гледанията откъде са? Посетителите в клубовете да не би да са баби и дедове

За тях е втората част от поста. И това не са баш младите, по - скоро част от тях и основния таргет е 25/30. Аз под младите разбирам 12-22 и там Преслава не е фактор. Поне не масов. А за тези в клубовете, гаранция ти давам, че не им дреме кой пее, стига песента да е хит. В смисъл те са толкова лесни за консумация, че нямат звезден ореол. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

От публикациите тук разбирам,че Преса почти веднага е махнала това стори щом почти никой не го е видял,да не мислиш,че всичките й последователи са го видяли? Видяли са го толкова хора колкото има на една средностатистическа софийска улица,така че ако някой не го беше качил в тази страница надали изобщо някой тук щеше да го забележи.

Коментираме ли го, коментираме го. Тия неща се мислят преди, а не след това. 15 години публичност и да не ти щраква, че това не е ок дори да го допускаш - има ли дума достатъчно описателна за това? Добричка работа.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Ами нека ходи да се лекува, преди Преси да я е щракнала някъде и качила на стори.

Е,споко,няма..засега си пишат сърчица под снимките.:3fdb8960598fa63e:

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

До кое? Да се подиграва на хората? Преди 2-3 месеца го беше направила с някаква жена,която я е обидила под някоя нейна снимка.

Е, това и Адриана и Райна го правят, но е в отговор на заяждания и обиди - не че е най-удачното решение, но поне ги касае. ТОя човек какво е направил на Пепа, че да трябва да бъде унижен публично?

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Е, това и Адриана и Райна го правят, но е в отговор на заяждания и обиди - не че е най-удачното решение, но поне ги касае. ТОя човек какво е направил на Пепа, че да трябва да бъде унижен публично?

Може да й е замирисал на некъпано.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Може да й замирисал на некъпано.

АМи да не ходи в молове, изобщо никъде да не си показва грозния нос, или липсата на такъв мамайдейба - дома да си кеси сал! 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Kriminal каза:

Как го изкарвате все едно ако не беше Преслава да "прецаква" Галена щеше да е номер 1. Ми жал ми е че трябва да ви спукам шарения балон но нямаше да е. Нито има глас нито талант за да стане любимката на целия народ, на младите и на старите. Facts. 

То нали само Галена е била прецаквана от Преслава...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...