Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Преси, също ако ни четеш, ти мисли, посяти от Fast ли изпълняваш? Не си ли се замисляла, че за това си на тоя хал?

Да е най-голямата певица в попфолка ли? :D

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, foxy_vd каза:

Добър вечер! :3:

Емилия и Джена още ли са в Пайнер?  :1000(23):

Митко Пайнера не го ебе, както стана ясно. И двете кучки са с флопве без фирмата, а понякога и със. Пайнера предстои да се снима гол за Плейбой. Щял да пуска статуси: "Много ми е луд".

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз само искам да попитам Емилия за Преслава ли се взе с тия нейните псевдо премиери в личен канал? Тотална излагация! Емилия първо не знае как се управлява канал тубата, както е видно...

Простакеса от Гълъбово предлагам да не пробва сама, дори Галена и Преслава не си го помислят напълно, та вечната Втора цигулка ли? Даже имаше един базик, че е Емилия пее за себе си в песента. Вечно на изчаквателна позиция след първите на деня. И все я потупваха по гърбавото рамо "Нищо, миличка, догодина пак ще пробваш, догодина пак ще сме зад теб - чичо ти Митьо и аз - Мария Димитрова. Няма миличка, недей, не бива...." :roll1:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария Димитрова в личен разговор с Емилия:

- Селянке, ако още веднъж те покажат по телевизията как псуваш, ще бачкаш 6 месеца без хонорар - глоба за излагане на фирмата.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

И двете са във фирмата. Емилия май е сключила договорка ала Ивана и Глория. 

Емилия си пуска собствен канал, не е на концерта, има пълен игнор от фирмата медийно и ще подписва с тях някакъв нов договор, който няма как да е по-добър от сегашният и? Никак не ми се връзва това в едно изречение. Търсех нещо за мърлата Андреа, която бе сърдита на целия свят преди 20 дена, но намирам само целувки с чичо Митко. За дъртия знам, че така потушава геноцид срещу фирмата, ама тая има ли акъл да му се върже и то при положение, че Кубрат чака дете от най-новата си кувра, която не се казва Андреа?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Емилия си пуска собствен канал, не е на концерта, има пълен игнор от фирмата медийно и ще подписва с тях някакъв нов договор, който няма как да е по-добър от сегашният и? Никак не ми се връзва това в едно изречение. Търсех нещо за мърлата Андреа, която бе сърдита на целия свят преди 20 дена, но намирам само целувки с чичо Митко. За дъртия знам, че така потушава геноцид срещу фирмата, ама тая има ли акъл да му се върже и то при положение, че Кубрат чака дете от най-новата си кувра, която не се казва Андреа?

Анаа, верекешимзуво ли ве брат? Анааа Кубрат: "Кюфтето Андреа не можеше да ми роди, беше я хванал саклет на пут*ката"

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, foxy_vd каза:

Емилия си пуска собствен канал, не е на концерта, има пълен игнор от фирмата медийно и ще подписва с тях някакъв нов договор, който няма как да е по-добър от сегашният и? Никак не ми се връзва това в едно изречение. Търсех нещо за мърлата Андреа, която бе сърдита на целия свят преди 20 дена, но намирам само целувки с чичо Митко. За дъртия знам, че така потушава геноцид срещу фирмата, ама тая има ли акъл да му се върже и то при положение, че Кубрат чака дете от най-новата си кувра, която не се казва Андреа?

Пайнер е в описанието на клипа и й, ротират клипа по ТВ, не е трита от списъка с хонорари. Вероятността да е подписала по-добра договорка е много голяма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Denis каза:

Нямам време.

Тея новите чалгарки са ужасни. Как въобще се приемат на сериозно? Особено Лидия - трагедия. 

Още не си влязъл и вече ми лазиш по нервите! Лидия е бъдеща икона.

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Още не си влязъл и вече ми лазиш по нервите! Лидия е бъдеща икона.

Лидия вече е икона - за жалост или щастие...е въпросът.

Но забележете как Fast посреща Денис със сърцераздирателна песен на Джена - Ти, ало, ти! Песен лайквана от не един и двама в тази държава.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Denis

Ти тотално откачи. Малката е хейтвана навсякъде. От тук тръгна мисля, че. След това и по фейсбук страниците.

Тя е най-неуспешния продукт от новите на Пайнер. Даже Джулия беше по-яка и по-успешна. Малката е смешна.

  • Like 1
  • Confused 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

@Denis

Ти тотално откачи. Малката е хейтвана навсякъде. От тук тръгна мисля, че. След това и по фейсбук страниците.

Тя е най-неуспешния продукт от новите на Пайнер. Даже Джулия беше по-яка и по-успешна. Малката е смешна.

Нямам представа какво мнение са изградили хората за тях, но на Галин и трите "певици" са ми отвратителни. 

А мен и Джулия ме радва. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Шоуто на Малката на концерта в Пловдив трябваше да бъде: Малката в ролята на боксова круша, над която културисти си изливат гнева. :roll1:

И Пайнер да коментират: "Тя нали е малка, то ще й мине бързо. Те младите какво ли не правят за пари?"

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Fast каза:

Пайнер е в описанието на клипа и й, ротират клипа по ТВ, не е трита от списъка с хонорари. Вероятността да е подписала по-добра договорка е много голяма.

Пайнер ротираше до последно и Константин, Нелина, Андра, Есил Дюран.... и поне още 50 изпълнители през годините, но ги триеше за един следобед, като с гумичка. Но тогава бяха времена, в които от Пайнер зависеше почти всичко в чалгата, което въобще не е така днес.

Не разбрах обаче какво споделиха всички, които не бяха на концерта и каква е причината за това наказание, като изключим "уважителните" причини на Преслава. Никъде нищо не намирам за тази брутална гавра на Пайнер с почти всички свои активни към момента звезди. Нали, щото легенди като Глория и Ивана отдавна са занулени от тази фирма и единственото което чуваме за тях е за букетите цветя от Пайнер по повод някоя тяхна годишнина.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...