Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 26 минути, Olay каза:

И да, на 38 си леличка, особено за някой на 0-16 години.

Еле па ако се държиш кат Райна. 

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Ето го. Накрая когато я бият с розовата играчка крещя.🤣

https://www.vbox7.com/play:13966d4afa

Не знам за Галена,но съдбата ми го върна защото се подигравах на Емилия,че е счетоводителка. Сега аз цял ден уча по счетоводство и в главата са ми само счетоводни баланси,активи,пасиви и тн.😴

Пиши на Счети да ти помогне!

преди 4 часа , Blueberry каза:

Ваня не е безличница, тя я е написала тая яка песен. С А М А. Симпатична ми е на ниво Счети.

 

Ваня е 

 

 

Супер баджак и усмивка вади, много ме кефи! 

преди 5 часа , Willy каза:

Btw в момента един в Бъди звезда си поръча Ангелът на Цура и от Планета пуснаха Пиян. Жестоки манипулатори!

Аз веднъж гледах 15 минути, 2 пъти пуснаха Въртележката - единия път беше по желание на минувач, другия път май грешка стана и пак я пуснаха :D 

преди 25 минути, Гальо каза:

Според попнейбъл за вчера “Гъзарка” има 50К от двата клипа. После не била хит, доста добре си върви

 

Топ гъзарка, бе! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Параноя мачка с общо 3,850,000 гледания за месец. Голям хит си е и това е факт.

Още факти: Ангелът, Спомени и Гъзарка също са с по-голямо задържане от Така ни се пада.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Параноя мачка с общо 3,850,000 гледания за месец. Голям хит си е и това е факт.

Още факти: Ангелът, Спомени и Гъзарка също са с по-голямо задържане от Така ни се пада.

 

Ангелът за съжаление никакъв хит не стана. Страшна песен е, но според мен мина и замина

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предвиждам, че първият голям хит на 2020, ще е ренесанс за потънала в сянка песен от 2019, или:

#СлушайтеДенис #СправедливостЗаКатастрофа #ТаяПесенМеИзкараОтДепресията

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

И ти ли страдаш заедно с Китуция по Пепи?

По-скоро страдам, че трябва да работя, да си готвя, да чистя и няма кой да ме отменя в това :( за разлика от други хора (не казвам кого).

"Ангелът" също ме зариби. Гледах одеве снимки на Делян Пеевски и ме сърбят ръцете да се опитам да го направя по-слаб и поддържан, според мен можеше да е симпатичен. Дано детето прилича повече на Цветка.

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

По-скоро страдам, че трябва да работя, да си готвя, да чистя и няма кой да ме отменя в това :( за разлика от други хора (не казвам кого).

"Ангелът" също ме зариби. Гледах одеве снимки на Делян Пеевски и ме сърбят ръцете да се опитам да го направя по-слаб и поддържан, според мен можеше да е симпатичен. Дано детето прилича повече на Цветка.

Е,аз мога да върша всичко това ако в сряда ти отидеш на изпита ми по Счетоводство,че и на мен ми се плаче.💁‍♂️

Анелия да прави клип на това ще е голям хит.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Е,аз мога да върша всичко това ако в сряда ти отидеш на изпита ми по Счетоводство,че и на мен ми се плаче.💁‍♂️

 

Попитай @emilia.official за съвети.

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем случайно чух това "la sistem turbat.." ами ужасна какафония е. Не знам защо всички му се радват толкова. Партиите на циганина в песента стават и са единственото слушаемо нещо там.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, xroflx9 каза:

Съвсем случайно чух това "la sistem turbat.." ами ужасна какафония е. Не знам защо всички му се радват толкова. Партиите на циганина в песента стават и са единственото слушаемо нещо там.

Силата на Тик-ток.

Прочетете това интервю, велико е, за съжаление май е фейк, но все пак: http://podtepeto.com/noshchna-smiana/tsvetelina-ianeva-liubovnikt-plashcha-za-gardovete-mi/

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Силата на Тик-ток.

Прочетете това интервю, велико е, за съжаление май е фейк, но все пак: http://podtepeto.com/noshchna-smiana/tsvetelina-ianeva-liubovnikt-plashcha-za-gardovete-mi/

Пищя😂😂😂

"Къде ще прекараш Нова година и с кого? С Делян ли ще си?

– Със сестра ми и братовчедка ми смятаме да отидем на почивка в Гърция. За кой Делян става въпрос. Аз познавам много мъже с това име."

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Blueberry каза:

Силата на Тик-ток.

Прочетете това интервю, велико е, за съжаление май е фейк, но все пак: http://podtepeto.com/noshchna-smiana/tsvetelina-ianeva-liubovnikt-plashcha-za-gardovete-mi/

Оо,тя от там ли стана популярна?😁 Иначе съм намирал готини песнички в Тик ток.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това защо не се наложи. 

Впрочем, освен че Фики е с оскъден интелект, защо го хейтим. Не мина ли вълната от английската му песен? 

Пее си, артистичен е, определено е по-талантлив от Емрах по всеки критерий. А тази песен все пак се открои през 2019. Доста подценяван е. А колко участия има през 2019, някой да знае?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли някой помни английската песен. Ти сега ме подсети, че изобщо някога е излизала. След толкова колко хитове е пуснал...

Не е подценяван, работи си, кефят му се. Това че тук не се харесва, нищо не значи.

Емрах е лайно. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...