Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Отговорих съвсем ясно. Съжалявам, ако простият ми изказ ти се струва "словесен онанизъм", но когато задаваш сериозно толкова реторичен (явно не и за теб) въпрос, няма как да ти отговоря по друг начин.

  • Like 3
  • Dislike 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, omline каза:

Отговорих съвсем ясно. Съжалявам, ако простият ми изказ ти се струва "словесен онанизъм", но когато задаваш сериозно толкова реторичен (явно не и за теб) въпрос, няма как да ти отговоря по друг начин.

Не задавам реторични въпроси. 

  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Gerganafen каза:

Ама наистина си Чудо! Как може да не знаеш коя е Сияна Сиси???

 

Тази мома я гледам във почти всеки един ваш пост, един ден реших да пусна цитирана песен, няма такова бездарно и неадекватно лелче. :D

  • Haha 2
  • Wow 2
  • Angry 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, ChudoTy каза:

Тази мома я гледам във почти всеки един ваш пост, един ден реших да пусна цитирана песен, няма такова бездарно и неадекватно лелче. :D

Това е ПРИМАТА НА МОДЕРНИЯ ФОЛК! :) 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Рита Ора и Тейлър Суифт преговарят с Клеа за дует. 

Няма да ги огрее, най-много да се вдъхнови за чалга кавър на някой хит на Тейлър, който ще озаглави "Ритам 'ора"! Тия двете не заслужават да се подвизават редом до нея в едно видео!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, SG каза:

Мария Илиева си е качила на стори как Деси Слава пее След 1000 жени. :D

Те от време оно показват голяма симпатия една към друга. Не е изключен варианта да спретнат една поп бозица след време. 😀

В канала на Алфа качиха бекстейдж видео от снимачната площадка на “Излижи ме”.

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Амброжка. каза:

Те от време оно показват голяма симпатия една към друга. Не е изключен варианта да спретнат една поп бозица след време. 😀

 

Те си показват, но аз честно да ти кажа не очаквах някое от големите поп имена все още да уважава Десислава след тоталната й чалга продажност откакто е в Пайнер и особено в последните 2-3 години. Камо ли да си качва клипче на нейна комерс песен. :D

Бозицата ще е добре дошла. Няма да е зле отново да чуем нещо поп от Дес, тъй като навярно няма Мария Илиева да пее чалга. Но кой знае всъщност някъде Деската би повлякла колежките си, щом даже Галена научи да си спасява годината с кючеци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...