Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Stela каза:

Десислава си е оперирала носа преди година и половина. Това е един от най-известните лекари в Турция и преди 4 дни е качил снимката.

 

Тя заради това се беше покрила! Не е е проста за разлика от оня урод, дето нямаше търпение да се покаже! Ако не беше казала нямаше и да забележа!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

https://popnable.com/bulgaria/charts/top-100-songs/2020-01-22/insights

КАкво да видят очите ми - Меди, Денис Теофиков и ГАлена с най-много клипове в топ100.

 

А Клеа на 101 ли е ?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

https://popnable.com/bulgaria/charts/top-100-songs/2020-01-22/insights

КАкво да видят очите ми - Меди, Денис Теофиков и ГАлена с най-много клипове в топ100.

 

А с седмичната какво се случи? Последно ми излиза за 03.01 - 09.01

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

Тя заради това се беше покрила! Не е е проста за разлика от оня урод, дето нямаше търпение да се покаже! Ако не беше казала нямаше и да забележа!

То никой не беше забелязал. Не си спомням да се е коментирало изобщо. Просто не го е направила толкова видимо, няма голяма разлика и всичко е с мярка. Тя ако искаше да се шуми около това щеше да направи като Преслава.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Аз като ви казвам, че половината попфолк са с ринопластики. Жалко че се изля всичкия този излишен хейт към Преслава.

Завалията... Да я оплаче човек

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Fast каза:

Аз като ви казвам, че половината попфолк са с ринопластики. Жалко че се изля всичкия този излишен хейт към Преслава.

Е така и не разбрахте че не я хейтят заради това че си е направила операции, а заради това че не им харесва резултата от тях.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Е така и не разбрахте че не я хейтят заради това че си е направила операции, а заради това че не им харесва резултата от тях.

Повечето я хейтят точно заради това. Разни сдухани традиционалисти, които опонират на всичко 'изкуствено" . Все едно не са виждали жена с операция през живота си.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

А с седмичната какво се случи? Последно ми излиза за 03.01 - 09.01

Нямам идея. Изглежда не се е генерирала. За съжаление е много късно. Ако дадена класация не се появи до края на деня, ако няма сигнал... не се разглежда. Като гледам, от миналия петък до днес няма проблеми с другите държави.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
×
×
  • Create New...