Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

От 21.01.2020 г. от 21:50, VulkoIsTheBest каза:

И си беше хитец, бая къртеше.

Аз тогава тайно бях луд по Емилия, въпреки че беше Гърбуша от Нотердам и въпреки че осъзнавах, че се прави на Деси Слава. В смисъл пред хората викам - Тая па, тая! Вътрешно си я обичах.

Песента я бях забравил, ма съм я слушал и друг път. Виж за клип не знаех че има. Също, ако не беше в заглавието че са Мара и Счети, бях на път да питам тия двечките от коя картина на Владимир Димитров Майстора са ги свалили. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, WindWalkerMonk каза:

баба ти Кама ще го направи хитро, ще я смачка в някое интервю. Споко ще дойде и нейния ред. 

Ако изобщо й обърне внимание. Трябва да я попитат специално, за да я спомене. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, retr0 каза:

Помните ли как всички мислихме, че това ще е флоп, а то стана хита на зима 2019/2020? 
@Donatella high five bitch, този път маг Вили успя да си свърши работата! 

ОЩЕ ЕДИН НЕУСПЕШЕН ДУЕТ в КАРИЕРАТА НА ПРЕСИ-ДЖЕКСЪНА !! 

 

АХАХАХАХА КРАЛИЦА НА НЕУСПЕШНИТЕ ДУЕТИ

6,6 МЛН:roll1:

 

@Slavi

преди 17 часа , Willy каза:

Screenshot-20200122-215147-Facebook.jpg

Screenshot-20200122-215232-Facebook.jpg

 

Още една седмица и дует Добрич ще диша праха на Ламбото на официалното клипче.😄

 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Честит рожден на невероятната богиня и кралица! Нека това десетилетие бъде нейното и се завърне да мачка, както преди!

 

САМА,ДЕБЕЛА,ПОЗАБРАВЕНА

  • Haha 1
  • Sad 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

Ти па си много хубава.

Teмата не е за нея обаче, дори за теб не е трудно да го схванеш. Иначе честит рожден ден на Андреа, дано израсте като човек и да може да се завърне, но й да намери себе си по пътя. И дано наистина си е дала сметка защо се докара до тук. То всъщност това е най - важното, другото лесно ще си го върне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно слушах "Секс за ден", сетих се за тая песен, че отдавна не съм си я пускал, а тя и Р. Д. имала.... :D Ми Ч.Р.Д. и освен здраве и щастие, ДОКРАЙ да следва мечтите и целите си! Айде и аз да пусна любимата ми нейна песен тогава!

 

  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, xroflx9 каза:

Изпадна ли в шок когато го чу за първи път?😁

Аз чалга слушам от 2013, но 2010 имаше доста песни които пробиваха тук и тази не направи изключение. Беше ми една от любимите песни за периода, наред с Влез на Цура. 

Иска ми се Андреа да влезе в форма и да направят ново подобно видео, но не знам и какви са им отношенията. Вече май е Преси тим.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Аз чалга слушам от 2013, но 2010 имаше доста песни които пробиваха тук и тази не направи изключение. Беше ми една от любимите песни за периода, наред с Влез на Цура. 

Иска ми се Андреа да влезе в форма и да направят ново подобно видео, но не знам и какви са им отношенията. Вече май е Преси тим.

Но да включат и лесби целувката от тук

Тя Андреа май винаги е  била по-голяма приятелка с Преси. Преди явно е била по-неутрална и затова е направила дует с Галена.😁Въпреки че не се знае де,тя и с Азис май беше скарана,но сега са в добри отношения като гледам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Willy каза:

Пускам един от фаворитите ми за 2013 и един от най-курвенските проекти правени в чалгата. Обожавам!

 

И аз това щях да споделя, и пак ще го направя!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...