Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Willy каза:

Пускам един от фаворитите ми за 2013 и един от най-курвенските проекти правени в чалгата. Обожавам!

 

Тук направо ми уцели! Жесток проект си беше, ама мина и замина за съжаление. Много, много, много ми е любима тази песен! ❤️ Някъде около него обаче започна да се усеща спада при Андреа. 

  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Амброжка. каза:

Тук направо ми уцели! Жесток проект си беше, ама мина и замина за съжаление. Много, много, много ми е любима тази песен! ❤️ Някъде около него обаче започна да се усеща спада при Андреа. 

Не съм съгласен тук. "Няма да съм аз" беше първия и единствен хит на Андреа за 2013,а спада при нея се усети още с "Искам,искам".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, THE IIconic каза:

Честити 20 години на Кралицата! Да е здрава,усмихната и вечно обичана. Още 2х20

п.с.И Гергана и пожелава в Инстаграм. Много мило

Честит и втор самостоятелен концерт на Мария! :D 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Когато се прибереш в 5:00 ч. от дискотека лазейки, и на всичкото отгоре си се прекарала да обуеш тия кокили:

 

Виждам партитайм, лайвам! Искаме ли дует с Мая Нури? 

 

преди 12 часа , Danger. каза:

Доста неадекватна класация.

Естествено, че е неадекватна, това мога да ти го кажа и без да съм я гледал дори. 100% се фащам на бас как вътре не присъстват кралиците Клеа и Мая Нури! #самозабраненитетехитове 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Виждам партитайм, лайвам! Искаме ли дует с Мая Нури? 

 

Ще разбият с такъв дует! Даже може вече да е получила предложение от Мис Нури и затова да се подготвя с провокативни пози и визии!

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано качат скоро концерта на Марче - след като си е направила труда да извиси глас лайв, че и оркестър е домъкнала, 100% са го заснели! Някой от форума присъствал ли е? Надявам се да чуем доста стари хитове с бенда - след като наскоро смаза с акапела на "Твоят град", явно се е сетила, че има песни и отпреди Кости. Личи си кои са истинските кралици - тези с концертите! Е, и Преслава и Клеа - другите... Сори! :D (да напомня, че Гери също има концерт от 2007:3fdb8960598fa63e:)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, asylum каза:

Имам някакъв спомен, че я бяха спипали да бачка с туристическа виза :D

Бяха я насадили, че е бачкала, после адвокатите й оправиха нещата. Няма черен печат, но явно в случаи като нейния трябва някакъв допълнителен документ.

Щом остава в България очаквам да се компенсира на феновете зад Океана с мега трио Desi Slava ft. Clea & Maya Nuri - Cheren Pechat/Деси Слава ft. Клеа & Мая Нури - Черен печат, 2020

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ANGEL каза:

Фатме с черен печат за щатите. 

Кой би предполагал, че Гергана с клипчето й ще е най-обсъжданата тема около 20 годишнината на Марчелис :D

Когато думите са искрени, а не поза, хората го усещат ❤️ Дано двете ми любимки смажат с дует!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...