Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кралица едновременно на разврата и на фолклора! Само тя го може! Ммм да, Яничка е топа. Ммм да, Алфите в коша.  :D 

На тая страница още няма постнат хита на годината, да поправим тая грешка. И да им изгорят дънните платки на всички, които слушат Диона повече от Ферарито дано. Може ли оная бездарница да е първа с 40к преднина?!?!??

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Мисля че е Illuzion.

Май да. Мерси много за клипчето. Коце много се зарадва. Сега иска да си го качи в сторито ама не знае как. Аз му обясних дано успее да си го свали и качи. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Май да. Мерси много за клипчето. Коце много се зарадва. Сега иска да си го качи в сторито ама не знае как. Аз му обясних дано успее да си го свали и качи. 

Като натиснеш на трите точки от дясно излиза download. 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Ужас,флопнала е.😥 Преди 2-3 години ми изглеждаше на непоклатима от трона си,а сега прави гледания като на треторазядна чалгарка.

 

С нищо не е по-зле и от топ имена в чалгата като Анелия, Деси, Джена, Емануела, Емилия и последните им проекти.

  • Like 1
  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

С нищо не е по-зле и от топ имена в чалгата като Анелия, Деси, Джена, Емануела, Емилия и последните им проекти.

Престанете с тази Счетоводителка!!!! Много ме кефи как си беше повярвала,че е много вървежна,а сега реди флоп до флоп.

Иначе се моля Преса първа да направи дует с Гера,защото ако Галин я изпревари няма да го преживея.🤯

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, xroflx9 каза:

Ужас,флопнала е.😥 Преди 2-3 години ми изглеждаше на непоклатима от трона си,а сега прави гледания като на треторазядна чалгарка.

 

коментарите :roll1::roll1::roll1::roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, xroflx9 каза:

Престанете с тази Счетоводителка!!!! Много ме кефи как си беше повярвала,че е много вървежна,а сега реди флоп до флоп.

Иначе се моля Преса първа да направи дует с Гера,защото ако Галин я изпревари няма да го преживея.🤯

Недей сега и ти така бе душа. Тя 20 години го чакаше тоя звезден миг милата. Виж, че преди това пя всичко накуп - не виждам, микс от мъж да си, нежни устни и стаята, не знам си какво и се оказа , че няма пукнат хит. Винаги е била средна работа по прием до нулева, слагаха я за пълнеж по турнетата. Най - накрая и тя видя хит на годината, нека да си повярва малко. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, WindWalkerMonk каза:

Недей сега и ти така бе душа. Тя 20 години го чакаше тоя звезден миг милата. Виж, че преди това пя всичко накуп - не виждам, микс от мъж да си, нежни устни и стаята, не знам си какво и се оказа , че няма пукнат хит. Винаги е била средна работа по прием до нулева, слагаха я за пълнеж по турнетата. Най - накрая и тя видя хит на годината, нека да си повярва малко. 

Повече от половината изброени песни не ги знам.😕 Това мъж да си не е ли една чикия на Ивана в която се пее "..радвай се че не е гей.."

Link to comment
Сподели в други сайтове

@mitak_94   Джен няма ли да ни зарадва с нещо ново скоро? Четна година сме,а тогава й върви. Поне един мегахит очаквам от нея тази година. Писна ми от разни Счетоводителки,Медита,Сцепени вежди и подобни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...