Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мария: Правя секс за пари и съм поласкана

От години е публична тайна, че поп фолк певицата Мария си избира богати спонсори, които угаждат на всеки неин каприз. Тя най-накрая реши да проговори и да си признае в интервю, че е правила секс срещу заплащане. Нещо повече, Мария възнамерява да последва примера на колежката си Глория и да напише автобиографична книга. Но за разлика от примата на фолка, тя нямало да говори за песните си, а за интимния си свят, който бил повече от пикантен. Наскоро попитаха Мария дали е получавала неприлични предложения, а тя шокира всички с отговора си: "Разбира се. Също така съм се възползвала от тях. Не се срамувам от това, че някой ми е отправял неприлично предложение, дори се чувствам поласкана за високата оценка, която мъжете ми дават по този начин". Признанията на Мария стигат доста по-далеч с откровението, че държи мъжът до нея да е финансово стабилен и да може ѝ угажда и сбъдва всяка нейна мечта, пише "Уикенд". "И в природата е така - животните от женски пол търсят най-силния от своята порода", споделя тя. Миньончето разказа също, че изкараните пари от музика влага в образованието на дъщеря си Марая. Много любовници са ѝ подарявали автомобили и апартаменти, но само докато са заедно. След това си ги прибирали. Мария признава, че е имала най-готините и успели мъже в живота си, но не назовава точна бройка. "Всеки по свой собствен начин ми е дал 100% любов и опора. Всеки е допринесъл за това, което съм аз към момента", допълва тя. Отскоро има нов мъж в живота си, но не издава нищо повече за него.

Прочети повече на: http://hotnews.bg/n/mariya-pravya-seks-za-pari-i-sum-polaskana.138201.html

:ba:

  • Haha 3
  • Wow 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам за двойния пост, но искам поста за Мими да е самостоятелен <3 

Из коментарите на Диона - "Къде си"

Емил Миланов
Отвсякъде в Алфа звучи Галин 🤣
 
JIVKO MUSIC
Нормално, все пак той е продуцента а и собственика на Алфа
 
Tedi Aleksandrova. fen
@JIVKO MUSIC Да, но Митко Пайнер ако тръгне да се обажда във всяка песен 🙄😂😂😂
 
 
 
Искам да го чуя това!! Coming soon Andrea x Kamelia x Mitko The Payner - Otnovo zaedno, 2020 
  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Beat. каза:

Емилия взима чужди песни, други й взимат заглавията на песните... 😁

 

Е не! Първо Рики й открадна "Акула", сега Коя? - "Тръгвай си". Другата седмица да няма "Очаквайте скоро - Алексса - "В София дойде".

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.01.2020 г. от 18:20, Donatella каза:

Вижте имам си IPHONE 11 PRO MAX

Screenshot_20200126-181946_Instagram.jpg

На тая снимка в основата все едно няма нос. Толкова е изтънен, че е хлътнал чак. Баш като онова извънземно безносото дето го бяхте пуснали тук. И писала "да си направя ЕДНО селфи", а качила ТРИ... :roll1:

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

На тая снимка в основата все едно няма нос. Толкова е изтънен, че е хлътнал чак. Баш като онова извънземно безносото дето го бяхте пуснали тук. И писала "да си направя ЕДНО селфи", а качила ТРИ... :roll1:

Пак добре, че са само три, че аз като тръгна за едно и ги докарвам докъм шейсет и седем в една и съща поза.

Счети обаче е гениална да кавърдиса песен на 17 години - ми те младежите, които тепърва прохождат сега по дискотеките масово няма да я знаят и ще си мислят, че е нова. Едно време я имахме за една от най-тъпите, а тя ще се окаже по-хитра ДОРИ и от Преслава.

  • Like 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Оф,дори не съм я слушал тая новата песен на Емилия,а първия им дует със Стораро много ме кефеше и го надувах по гръцките плажове.😤

Отиваш си и как да те върна? Знам пусто е без тебе тук? И дори света да обърна няма да срещна друг? Не я знаеш?

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , WindWalkerMonk каза:

Най - голямата е, дори аз мислех, че се посра, но сгреших. Певица на 2019 съвсем заслужено - 3 тотални хита (Феноменален, Добре ли си, Ламборгини). Отделно клип и песен със супер послание - Сърце. И топ 5 на хитовете на лятото - Паника. След нея са Емилия с най - големите два хита на годината - Акула/Тръгвай си. И Преслава с хита на лятото "Пиян" и няколко попялярни песнички. 

Искам @Гальо да коментира, не разбиха ли Галош и Фики отново ? Няма нужда да купуват гледания, а и разцепиха Преса и Галин, дето Галинка се смееше и хейтеше ламбото в началото. 

Кога и къде се е подигравал с ламбото? Ако е така, дано да не види хит скоро... Доста взе да ме ядосва - дуети с Преслава, а сега и това... 

  • Like 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Кога и къде се е подигравал с ламбото? Ако е така, дано да не види хит скоро... Доста взе да ме ядосва - дуети с Преслава, а сега и това... 

Не скоро, никога да не види! 

  • Like 1
  • Angry 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Кога и къде се е подигравал с ламбото? Ако е така, дано да не види хит скоро... Доста взе да ме ядосва - дуети с Преслава, а сега и това... 

Е нали не очакваш Галин в тоя живот да каже нещо хубаво за Фики след всичко, което му бе причинено :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Blueberry каза:

Пак добре, че са само три, че аз като тръгна за едно и ги докарвам докъм шейсет и седем в една и съща поза.

Счети обаче е гениална да кавърдиса песен на 17 години - ми те младежите, които тепърва прохождат сега по дискотеките масово няма да я знаят и ще си мислят, че е нова. Едно време я имахме за една от най-тъпите, а тя ще се окаже по-хитра ДОРИ и от Преслава.

И аз по толкова правя и накрая едва си избирам 1-2, другите ги трия. 😁 

Тя ако ще да направи и 303, но да не пише, че е направила 1, а да качва 3. Нещо й се загуби сметката, или по-скоро мисълта. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Е нали не очакваш Галин в тоя живот да каже нещо хубаво за Фики след всичко, което му бе причинено :D 

Поне може от възпитание да си замълчи. Пък и Галена нищо не му е направила. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Donatella каза:

ЩЕ МИ ГЛАСУВАТЕ ЗА НЯКВИ ДИНОЗАВИ КАТО САШКА ВАСЕВА МУМИЯ МЪРСНА

 

сериозно ви питам. ЗАЩО НЕ ГЛАСУВАХТЕ ЗА 'АЗИС ВСЕКИ ПЪТ ' ??

:roll1::roll1::roll1:

Падам!!!! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...