Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 41 минути, WindWalkerMonk каза:

Клеа, айди ма, ни моа те чакам повичи. Пускай тази пиесен. 

Айди, айди, бати шьеф! 

преди 25 минути, WindWalkerMonk каза:

Или па да си апне. Човещинка си е, как да пее на празен стомах. Айде на празна глава не е проблем, ма къде си видел да мучи гладна свиня. 

Ма бързала е за следващо участие и е съчетала, да не губи време, а да захлеби... пардон - закюфтечи! 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария поне си отчете годишинината, другите кокошки никакво уважение не показаха към феновете си, в един клуб, но и с живо пеене, не като Мария, най-големите хитове, ей така за престиж поне.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Born to Die каза:

Мария поне си отчете годишинината, другите кокошки никакво уважение не показаха към феновете си, в един клуб, но и с живо пеене, не като Мария, най-големите хитове, ей така за престиж поне.

Може да ги е срам, че не могат да излязат от дискотеките...

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Born to Die каза:

Мария поне си отчете годишинината, другите кокошки никакво уважение не показаха към феновете си, в един клуб, но и с живо пеене, не като Мария, най-големите хитове, ей така за престиж поне.

Глорина ще праи концерт даже! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария явно ще качва изпълненията едно по едно, и дори са сложили корица с нея все едно е нова песен - велика!:notworthy:Лайв-ът на "Чувал ли си за такива" радва, песента си е страхотна.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече и официално!

Screenshot-20200131-132248-You-Tube.jpg

До края на 2020 година, Галена ще има само 4 клипирани песни с по-малко от 10М за периода 2013-19. (Истински щастлива, Да ти олекне, Изневериш ли ми и Дай ми любов)

Терминаторка!

  • Like 5
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Мария явно ще качва изпълненията едно по едно, и дори са сложили корица с нея все едно е нова песен - велика!:notworthy:Лайв-ът на "Чувал ли си за такива" радва, песента си е страхотна.

“Лайв”

посредствена буфосинхронистка, комбинирано с нагла лъжкиня

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля да правя концерт, но ще поканя само сладкишчетата от фолка. Ще има критерий визия и пакетен размер. Всеки с под 15 няма да бъде допуснат сори. Нещо като @zai4eto82 и трио БИК дето бяха луднали по нея. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Senhor каза:

“Лайв”

посредствена буфосинхронистка, комбинирано с нагла лъжкиня

Не съм уточнил дали имам предвид лайв студиен запис или лайв изпълнение в реално време:3fdb8960598fa63e:То е ясно, че с микрофон до пъпа едва ли излиза някакъв реален звук от устата й. :D На един сборен концерт пак беше скандализирала с псевдо "лайв" с оркестър.:notworthy:

koi??преди 1 ден

Ако някога се почувствате безполезни, си спомнете за талантливите момичета в това видео, които “пеят” докато тече лайф записът на Мария.

:roll1:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, omline каза:

Неделяна от бенда на Дани Милев е най-интересното нещо в това видео на Мара.

Чак си е оставила дупки и се обръща към оркестъра, все едно за да им прави знаци с цел да са в синхрон с нея. :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Slavi каза:

 

Това за по малко от месец е с 4 милиона... Както вървяха преди пайнетските песни... На кой е оригинала? Очаквам някой от топ имената да го заграбят. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария официално мина Андреа по плейбеци и лайв-записи. Как си знаех, че са го заснели и е предстояло обработване и качване. :lol:

И все пак сцената и заснемането от концерта й ми се струват много по-добри от тези на "18 години Планета". :mf_surrender:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...