Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Песента на Лидия няма много гледания, защото хората направо си я превъртат за да я чуят пак, без да рефрешват. Лично аз се усещам на няколко пъти, че го оправя, след като ми липсва още един припев в края. Натискайте F5 при всяко ново слушане!

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Буквално е хубава. Нещо, с което Г*лена не може да се похвали. Само с тонове фотошоп и професионални фотосесии става вече  

За предишния ти пост — смехотворен е. Нито съм сравнявал гледанията на Ариа на тези с Галена нито половината от нещата които си "оповергала". Лека нощ 😘 

Без фотошоп и филтър

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Точно пък феновете на Андреа2 тоест Галенови да коментират външния вид на Преса е смехотворно.

 

Screenshot_20200222-025433_Chrome.jpg

Тук просто кофти светлина като мемето на Андреа

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Beat. каза:

Песента на Лидия няма много гледания, защото хората направо си я превъртат за да я чуят пак, без да рефрешват. Лично аз се усещам на няколко пъти, че го оправя, след като ми липсва още един припев в края. Натискайте F5 при всяко ново слушане!

 

И това е фактор. Но според мен песента все пак си върви доста прилично. За почти седмица още не е паднала под 100k дневни. Успехът й клони да е като при онези песни, развиващи се постепенно във времето, което е по-добрия вариант, отколкото да избухне първите дни и после никой да не я помни.

Има го обаче и този момент, че може би все повече хора ще се отказват да гледат клипа заради нацисткия елемент. В началото може и да е предизвикал скандален интерес, но все пак си е нещо неприятно. Аз самия, макар и привърженик на самата изпълнителка, вече клоня натам. Затова още си чакам Spotify.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

10 дена номер 1 в трендинга в youtube и най-слушаната и гледана песен в момента. Това никой не го е правил досега. Задмина всеки Коце 2764.png❤️ 

🔝🔝🔝🔝

😎💥🎶🔝🔝😎💥🎶

Трябва да благодари на Меди

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Значи е редно да докладваме клипа на Не-Чипса и да видим какво ще направят ютубето по върпоса. 

 

Сега ще я докладвам от 10+ профила, щом феновете й имат смелост да докладват най-забавната страница.

  • Like 1
  • Love 2
  • Sad 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста basic му бяха нещата както и на останалите чалга страници като Mazni chalga memetа и тн. Имат и попадения,но повечето им неща са meh. Ние тук си правим далеч по-готини мемета.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Gerganafen каза:

Открийте разликите?! :D 

 

Когато Лидия изглежда повече като Преслава отколко самата "тунингована" Петя:

Добре де, само не разбрах коя е Лидия? Да не е тая дето бута моркова в мутрата на Пепа Коня? 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Недейте така с русата Преси, де :( Не мога да заспя без да погледам как се кълчи във видеото. Не е виновна, че феновете й са big kukus.

Да бе, сигурно сама е пришила SS емблемата към костюма за клипа. 

Но всъщност си прав. С нацистката символика не успя да получи необходимия отзвук за да и се чуе заглавието, ма ако ютуб се вземат в ръце и свалят клипа, може да вземе да и влезе името из заглавията някъде. 

По-добре да не го докладваме, едвам ме нави. Тая не заслужава да има няква известност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Да бе, сигурно сама е пришила SS емблемата към костюма за клипа. 

Но всъщност си прав. С нацистката символика не успя да получи необходимия отзвук за да и се чуе заглавието, ма ако ютуб се вземат в ръце и свалят клипа, може да вземе да и влезе името из заглавията някъде. 

По-добре да не го докладваме, едвам ме нави. Тая не заслужава да има няква известност. 

Имам предвид, че вероятно знае за символиката в клипа й, но едва ли се е занимавала тя да докладва някаква страница. Ако наистина цели скандал с този клип, всякакви бъзици и мемета са й добре дошли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Имам предвид, че вероятно знае за символиката в клипа й, но едва ли се е занимавала тя да докладва някаква страница. Ако наистина цели скандал с този клип, всякакви бъзици и мемета са й добре дошли.

Нацистката емблема е буквално първото нещо, което виждаш в клипа, включително преди нейната мутра със все още оригиналния си нос. Не беше ли и в тъмбнейла, преди да се усети, че тва вече е твърде минаващо сякви граници? Ако не целта не е била скандал, защо изобщо е в клипа, като основната част от действието се развива в няква детска ала соц версия на Студио 54? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...