Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 14 часа , Амброжка. каза:

Мой, мой, мой, моооооооой! 🤍

 

Помня, че за този проект кралицата Андреа се беше изказала ласкаво и с позитиви. Както винаги с вкус за нещата.

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, meleto каза:

Не съм съгласен с теб. На Фики му се падна този образ. Той какво е виновен, че прилича на Тарзан? Веждите пак ли той си ги е залепил? За мен няма значение физически дали изглеждаш като този когото имитираш, а дали имитираш поведението и тн. Ако като бонус успяваш и външно да наподобиш - супер. Също така и вокалната интерпретация е важна, съгласен. Фики не беше блестящ, а победата му е по-скоро като морална подкрепа затова, че не претупа образа, колкото и невъзможен да беше. 

Това не беше подигравка с образа. Кое беше крайно? Нима Лопес не туърква и не танцува? Ами Фики направи същото. Нищо, че изглеждаше пародийно.

Крайното при Фики бе, че се получи апроприация. Пародия с женските извивки и движения. Това не е правилно, и трябва да се избягва от мъжете, на които им се падат женски образи, с риск имитацията им да не се получи на 100%. Можеха да наблегнат на гримът и изпълнението, но нали циркът е по-важен, и както винаги победи.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Beat. каза:

Помня, че за този проект кралицата Андреа се беше изказала ласкаво и с позитиви. Както винаги с вкус за нещата.

На всички ни е ясно, че г-ца Андреева има афинитет към качествените проекти!
Аз пък си спомням, че заради този проект Траяна се почувства недооценена и си би камшика от Пайнер. В едно интервю директно беше казала, че е обидена на Пайнер, че дори не е получила номинация за клип на годината на едни награди и оттогава и секна желанието да прави музика. :crybaby:

  • Sad 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Амброжка. каза:

На всички ни е ясно, че г-ца Андреева има афинитет към качествените проекти!
Аз пък си спомням, че заради този проект Траяна се почувства недооценена и си би камшика от Пайнер. В едно интервю директно беше казала, че е обидена на Пайнер, че дори не е получила номинация за клип на годината на едни награди и оттогава и секна желанието да прави музика. :crybaby:

Първият й сингъл беше страхотен, след това и тя както други се пусна по ***венската вълна зададена (отново) от Андреа.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Fast каза:

Крайното при Фики бе, че се получи апроприация. Пародия с женските извивки и движения. Това не е правилно, и трябва да се избягва от мъжете, на които им се падат женски образи, с риск имитацията им да не се получи на 100%. Можеха да наблегнат на гримът и изпълнението, но нали циркът е по-важен, и както винаги победи.

Няма как да пробват с изпълнението. Освен да фалцетничи, нищо друго няма как дори да наподоби женския глас на Лопес. Гримът не е от компетенцията на Фики. Затова казвам, че това което можеше го направи. Извивките и движенията. Разбирам че си го приел като сексуален садизъм от тв ефир, но ако изключиш тази лампа, може би ще вникнеш в същината на шоуто. Просто едни хора ги преобличат, за да приличат на някого. Резултатът понякога е комичен. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Beat. каза:

@Kitty честит празник!

 

Да, Андрюша не е бездарна. Виж това може да се каже за Камелия, която е всичко друго, но не и гласовита.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

“Хитовете на Планета Пайнер 18” – музикалната библия на 2019

https://www.emag.bg/hitovete-na-planeta-pajner-18-5cd-bonus-cd-3011106/pd/DDZSKBMBM/?X-Search-Id=5e73738cd503c6ecec1a&X-Product-Id=56082934&X-Search-Page=1&X-Search-Position=2&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view&fbclid=IwAR2xfbnY-F-9ImysONoYtw5BlRFE_baLuf9FmuvqJEus9pnfkGQwqQB20x0 

Чак пък БИБЛИЯ! :D Досетиха се пак да се дочешат през Март за такава компилация, която можеше да се пусне и Януари. БИБЛИЯ! :D :D   :D  

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

“Хитовете на Планета Пайнер 18” – музикалната библия на 2019

https://www.emag.bg/hitovete-na-planeta-pajner-18-5cd-bonus-cd-3011106/pd/DDZSKBMBM/?X-Search-Id=5e73738cd503c6ecec1a&X-Product-Id=56082934&X-Search-Page=1&X-Search-Position=2&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view&fbclid=IwAR2xfbnY-F-9ImysONoYtw5BlRFE_baLuf9FmuvqJEus9pnfkGQwqQB20x0 

Чак пък БИБЛИЯ! :D Досетиха се пак да се дочешат през Март за такава компилация, която можеше да се пусне и Януари. БИБЛИЯ! :D :D   :D  

Ей много набожен тоя фолк тая година! Аз отивам на иконите да се моля! 

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Амброжка. каза:

Аз да взема да си пробутам Фатмето с най-големия fail от чалга звезда в предаването, та белким се спрете за малко с хейта по Преслава. В интерес на истината чак мен /като един от най-големите и фенове/ ме е срам да ви натрапвам този резил, но.. :1000(29):

 

За сметка на това Шакира години по-късно реши да имитира Деси Слава и да направи представянето й актуално, като врътне подобен кючек пред многомилионна публика. :D

2:12

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Ей много набожен тоя фолк тая година! Аз отивам на иконите да се моля! 

 

Да бе.

Направо една Библия на поп-фолка да пуснат. Могат да включат Заклевам те - Преслава, Заклевам те - Мария, Моли се да не почна - Джена, Моля те - Емилия, Моля се - Борис Дали и там такива подобни. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Danger. каза:

Каква е шегата с Андреа в Капките, че не следя нещата? Нещо е избесняла в Инста. 😄

Показваха едни дупета с различна големина, на Гери Никол на нз още кой беше и на Андреа показаха едно най-малко, щото бил на фотошоп. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, retr0 каза:

Андреа се пали от всяка една думичка казана за нея, толкова е комплексирана горката. Да не сте й пратили Мемендреа, че ще вземе да направи някоя беля, сериозен съм! 

Ти си отворил темата ти му мисли.🤫

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...