Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Оттърва цирка, шефе. Беше в инстаграма на Моника. 😀

 

Като класни сеирджии, защо не направихте запис??? 

Пууу... много сте селфиш!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Това беше излязло на днешната дата преди 10 години, ако не се лъжа.😀

 

Една от най-яките й песни. Топ е тука Галина! 

Колко са яки 😍

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете така се шпакловали, много повече ги харесвам като не са с толкова грим, Цветин много ме кефи също, а иначе е най-радостно, че двете общуват приятелски, от малкото свестни в жанра са.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи бях на участие на Ариа в Плаза. Беше много яка, а дискотеката беше full - вероятно заради празника. Сигурно сефте й се случи да пее пред пълна дискотека и затова се раздаде на макс. Изпя последните си три песни и се започна с Феноменален, Ламбо, Тръгвай си, Шефката, малко ретро на Десислава и още доста кючеци. Страхотен купон направи - участието беше малко тип Галена, но й се получи много добре. 

Каза, че до 3 дни излиза дуета с Емануела.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Деса. Хубаво им го начука с Най харесван изпълнител за 2020. Вероятно феновете на Преса и Галя са я слагали втора, като дори не са предполагали, че в глупавата им вражда, ще направят друга първа. А благодаря и на тях :D

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Снощи бях на участие на Ариа в Плаза. Беше много яка, а дискотеката беше full - вероятно заради празника. Сигурно сефте й се случи да пее пред пълна дискотека и затова се раздаде на макс. Изпя последните си три песни и се започна с Феноменален, Ламбо, Тръгвай си, Шефката, малко ретро на Десислава и още доста кючеци. Страхотен купон направи - участието беше малко тип Галена, но й се получи много добре. 

Каза, че до 3 дни излиза дуета с Емануела.

Тя с яка песен и с Алисия не направи тотателн хит, не мисля, че и с тази джофра ще и се получи. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Счетоводителката дали и сама си вярва с това купуване на гледания? Гледания и лайкове като за мегахит,а коментари-дори няма 1к. Няма по-жалка чалгарка от тая.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...