Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, DarkChild каза:

Абе какво става тука? Напоследък неспирна акция срещу Преслава? Яко им е бръкнала в дупките.

 

Не. Просто ни дразни вечната свекърва, оня мърморещия срещу всички, които не са Пепа Джексъна, форумен Диктатор. Който иначе е експерт по бройкане на лайка, особено ако са за да докажем, как видеме ли, дуета Тюсо от Толбухин не бил раздут балон с купени гледания, но ако не му изнасят - примерно член на омразната му фамилия Сторарови, които след като преброиха добричката мумия не щат да чуят за тая използвачка и пристанаха на далеч по оборотните Галена и Счети, поне да намажат някоя фафла, айфонче и качествени счетоводни услуги. Оф забравих си мисълта, начи.

А да - начи лайкове на Пепа Крадлата винаги са надлежно преброени и отчетени скоропостижно, но ако са примерно за омразния му Фикрет, поради вече посочените причини, много удобно го фаща разсеяността и губи всякакъв интерес да признае каквито и да било факти. 

Единствения повод за форумна омраза с/у Пришития нос е въпросното четирибуквие, което ако искаше да и направи услуга, щеше да ни отърве от присъствието си и мирно тихо и да ни омръзне да и сипваме. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Абе какво става тука? Напоследък неспирна акция срещу Преслава? Яко им е бръкнала в дупките.

 

Почнал е нов сезон на Като две капки вода, и традиционно дежурните хейтъри на Преслава се хващат в попфолк контестантите които и да са те, изкарвайки участието им по-добро от нейното. Гледан филм с добре познати герои. 

  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

ДВУЛИЧНИЯТ глобален модератор оня ден ни убеждаваше как негативните коментари под поста на Преса "Поздравявам ви с оригинала" (около 90% от всички коментари) били от хора на средна възраст, които по default мразели чалгата и затова хейтили. Снощи същият ДВУЛИЧНИК обяснява как негативните коментари за Фики (около 10% от всички коментари) са доказателство за "примитивно-просташкия хумор" , бликащ от имитацията му.

@meleto, за пореден път питам докога ще се налага да търпим ДВУЛИЧНОТО поведение на този индивид? Нормално ли е човекът с най-много дислайкове във форума и с очевадно ДВУЛИЧНО поведение да бъде глобален модератор и да коли и беси по свое лично усмотрение?

 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Единствения повод за форумна омраза с/у Пришития нос е въпросното четирибуквие, което ако искаше да и направи услуга, щеше да ни отърве от присъствието си и мирно тихо и да ни омръзне да и сипваме. 

Омразата ви към Преслава датира от години. Ти специално я солиш откакто си дошъл тук. Дори да се махна, нищо няма да се промени в това отношение, и все ще се намери някой да ви озаптява. И него ли ще опитате да изкарате враг на народа?

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, plambata каза:

ДВУЛИЧНИЯТ глобален модератор оня ден ни убеждаваше как негативните коментари под поста на Преса "Поздравявам ви с оригинала" (около 90% от всички коментари) били от хора на средна възраст, които по default мразели чалгата и затова хейтили. Снощи същият ДВУЛИЧНИК обяснява как негативните коментари за Фики (около 10% от всички коментари) са доказателство за "примитивно-просташкия хумор" , бликащ от имитацията му.

@meleto, за пореден път питам докога ще се налага да търпим ДВУЛИЧНОТО поведение на този индивид? Нормално ли е човекът с най-много дислайкове във форума и с очевадно ДВУЛИЧНО поведение да бъде глобален модератор и да коли и беси по свое лично усмотрение?

 

Дишай, издишай...

  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Fast каза:

Омразата ви към Преслава датира от години. Ти специално я солиш откакто си дошъл тук. Дори да се махна, нищо няма да се промени в това отношение, и все ще се намери някой да ви озаптява. И него ли ще опитате да изкарате враг на народа?

Друг ДВУЛИЧНИК като теб няма. Останалите пресови или са една идея по-обективни, или просто по подразбиране си плюят по всички освен Преса. А във всеки твой пост се вижда как през призмата на псевдоморала и криворазбранoто фенство се опитваш подмолно и ДВУЛИЧНО, с цената на всичко, да оправдаеш всяко действие на добричката мизерница. 

И не разбрах какво смешно казах в горния си пост и за кое излъгах? Нима репликата за фейсбук хейтърите на средна възраст не е твоя само отпреди няколко дни? Да не би снощи за тези хейтъри да стана и дума в твоите постове? Нима ти не използва анти чалга коментарите като патерица за твоята анти Фики теза? Ето това е ДВУЛИЧНОТО и всеки средноинтелигентен съфорумец ще ме разбере. 

Махни се, нека пробваме как ще е с друг озаптител., гарантирам ти, че ще е по-добре. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сте добре. Още от сутринта сте тръгнали да се карате и заяждате за тъпотии. Ще каже човек, че първата ви мисъл като си отворите очите е "Фаст". Доста се пренавивате, чак яростно призовавате да му бъдат отнети правата. Какво общо имат фенските му пристрастия с модераторството? Не е тръгнал да банва за всяка дума против Преса, нито против него. А на някои от вас почти всеки пост ви е нападка към Фаст. На моменти е прекалявал със старанието, но в случая не знам да е направил нещо грешно свързано с работата му. Съветът ми е да не приемате толкова навътре форума.

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Още първото му участие приличаше на ПР акция. Представи добре подбрана песен на Стиви Уондър, лъжейки че е израснал с музиката му, докато Халдавждан точеше лиги колко е бил възпитан и сдържан, и Тони ронеше крокодилски сълзи в публиката. 

Поредната опашата лъжа на ДВУЛИЧНИЯ глобален модератор. Явно според него Фики още от 2012 г. е подготвял свое "алиби" за участието си в Капките, изпявайки песни на Стиви Уондър и лъжейки, че харесва творчеството му. 

Цитирам: Фики Стораро е сред петимата българи, избрани за над 110-членния международен хор "Гласове на човешката музика" ,който участва в програмата по откриването на Олимпийските игри в Лондон през 2012 г. Това става след като доригентът Ричард Фростик прави кастинг в Националното музикално училище сред 1000 кандидати, на който Фики се явява с 2 песни на Стиви Уондър и печели възхищението на музиканта.

https://www.bgdnes.bg/Article/8032333

Та, ако се хвана, мога по същия начин (с доказателства) да разкривам ДВУЛИЧНОТО поведение на господинчото във всеки един пост. Но има ли смисъл? Въпросът ми не е реторичен, а е отправен към собственика на форума и откровен защитник на ДВУЛИЧНИЯ глобален модератор.

И не че на някой му пука, но аз да си кажа, че в знак на протест оттук нататък ще слагам дислайк на абсолютно всеки пост на Fast и на защитниците му. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Поредната опашата лъжа на ДВУЛИЧНИЯ глобален модератор. Явно според него Фики още от 2012 г. е подготвял свое "алиби" за участието си в Капките, изпявайки песни на Стиви Уондър и лъжейки, че харесва творчеството му. 

Цитирам: Фики Стораро е сред петимата българи, избрани за над 110-членния международен хор "Гласове на човешката музика" ,който участва в програмата по откриването на Олимпийските игри в Лондон през 2012 г. Това става след като доригентът Ричард Фростик прави кастинг в Националното музикално училище сред 1000 кандидати, на който Фики се явява с 2 песни на Стиви Уондър и печели възхищението на музиканта.

https://www.bgdnes.bg/Article/8032333

Та, ако се хвана, мога по същия начин (с доказателства) да разкривам ДВУЛИЧНОТО поведение на господинчото във всеки един пост. Но има ли смисъл? Въпросът ми не е реторичен, а е отправен към собственика на форума и откровен защитник на ДВУЛИЧНИЯ глобален модератор. 

N4s40fX.png

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

N4s40fX.png

Кой е Георги Върбанов и защо неговото мнение трябва да е меродавно? Освен това в това мнение се съдържа лъжата, че Фики знае 2 песни на Уондър. За справка миналият понеделник той пя Isn`t she lovely, a през 2012 г. е изпълнил 2 други песни - Lately и I Just Call To Say I Love You. Цитирането на пост с лъжи те прави лъжец и теб. Сори, повелителю на Рамания, но не си познал човека, пред когото можеш да минаваш с такива евтини номерца. ;)

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

Кой е Георги Върбанов и защо неговото мнение трябва да е меродавно? Освен това в това мнение се съдържа лъжата, че Фики знае 2 песни на Уондър. За справка миналият понеделник той пя Isn`t she lovely, a през 2012 г. е изпълнил 2 други песни - Lately и I Just Call To Say I Love You. Цитирането на пост с лъжи те прави лъжец и теб.

Поздравления че е научил трета хах. Главния проблем е, че излъга в ефир, че е израснал с музиката му, което е абсурдно. Ти вярваш ли му?

  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Fast каза:

Поздравления че е научил трета хах. Главния проблем е, че излъга в ефир, че е израснал с музиката му, което е абсурдно. Ти вярваш ли му?

Да, вярвам му. Очевидно е последователен в избора си да пее точно негови песни, което значи че е запознат с творчеството му. Следователно е твърде вероятно да е израснал с музиката му. Не виждам какъв е проблемът да израсне успоредно с музиката на Стиви Уондър и Тони Стораро.  Нима във форума всички слушат само чалга?

А щом искаш да имаш диалог с мен, защо не ми отговори на питането за ДВУЛИЧНОТО ти отношение спрямо коментиращите в социалните мрежи, в зависимост от това дали коментарите са насочени срещу Преслава или срещу Фики? Безпомощен си, когато срещу теб застане някой с аргументи. Знаеш мнението ми - ти си крайно неподходящ за модератор, защото си най-пристрастният човек в този форум и не съумяваш да го прикриваш,  а се излагаш с безумни постове. Снощната ти изцепка има цели 6 дислайка, което далеч надхвърля "добре познатите герои". Просто се спри, дразниш!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, plambata каза:

Да, вярвам му. Очевидно е последователен в избора си да пее точно негови песни, което значи че е запознат с творчеството му. Следователно е твърде вероятно да е израснал с музиката му. Не виждам какъв е проблемът да израсне успоредно с музиката на Стиви Уондър и Тони Стораро.  Нима във форума всички слушат само чалга?

Баща му е почитател на гръцка и турска музика, а Фики е бил неграмотно леке в училищните му години, и даже не е могъл да се дипломира. Някак не ми се връзва да е слушал Стиви Уондър през свободното си време. По-вероятно е някого от Олимийската комисия да му е препоръчал творчеството му, и той да е понаучил няколко песни.

  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Fast каза:

Баща му е почитател на гръцка и турска музика, а Фики е бил неграмотно леке в училищните му години, и даже не е могъл да се дипломира. Някак не ми се връзва да е слушал Стиви Уондър през свободното си време. По-вероятно е някого от Олимийската комисия да му е препоръчал творчеството му, и той да е понаучил няколко песни.

Тя и Преслава е въртяла дудуци в училищните тоалетни в Добрич, но това не го споменаваш, а? 

  • Like 1
  • Love 4

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

Не всеки одобрява примитивно-просташкия хумор, с колкото и дислайкове да ме обсипете. Във социалните мрежи също има красноречиви коментари. А ако Стораро е бутал Фики преди, нищо не му пречи да го прави и сега. Кога някога са играли честно?

Участието на Преслава може би не е от най-запомнящите се, но в никакъв случай не бих го нарекъл излагация. Оставете омразата настрана, и се наследете на тези две прекрасни имитации.

 

 

Хвърли се заедно с нея от някъде. По заслепен човек от теб не съм виждал. Фаст ти имаш ли приятели?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава си има силните изпълнения в капките. Сега ще видим и Фики. Едно обаче е факт, той е там и наистина се старае. Докато тя поне в началото си личеше, че претупва всичко. Вокално Преслава е по - добрият и универсален изпълнител. Затова и тази не знам как е на български, но върсатилност й позволяваше по - широк диапазон от образи. Нека на Фики му се даде нещо близко до него и той ще се справи вярвам. Иначе точно това й изпълнение на Лили Иванова е тотал щета Фаст, да беше дал Тина Търнър, което е най - доброто й изпълнение за шоуто. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Не сте добре. Още от сутринта сте тръгнали да се карате и заяждате за тъпотии. Ще каже човек, че първата ви мисъл като си отворите очите е "Фаст". Доста се пренавивате, чак яростно призовавате да му бъдат отнети правата. Какво общо имат фенските му пристрастия с модераторството? Не е тръгнал да банва за всяка дума против Преса, нито против него. А на някои от вас почти всеки пост ви е нападка към Фаст. На моменти е прекалявал със старанието, но в случая не знам да е направил нещо грешно свързано с работата му. Съветът ми е да не приемате толкова навътре форума.

Напротив, точно в момента не, но има не един и два случая, в който фенските му пристрастия остро влияят какво и как модерира. Криейки се зад други причини, които ей така изведнъж и от никъде почват да го вълнуват. Пример - затварянето на анкетата, в която чоплехме коя има по циганско поведение, Пепа или Галя, която никак не вървеше в полза на слабата имитаторка на лейди Гага от толбухинската махала. Използвания довод - "подклажда ксенофобия" - пък е нещо, което не е показвал да го вълнува преди или след. За сметка на което явно много се дразни, като му заявим че е лицемер, и също обича да раздава точки, проценти и направо банове за което, нищо че с поведението си показва точно това. 

И да, продължавам да не намирам за редно, човек, не веднъж показал как си мени мнението през ден спрямо фенските си пристрастия, да е модератор. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , plambata каза:

А щом искаш да имаш диалог с мен, защо не ми отговори на питането за ДВУЛИЧНОТО ти отношение спрямо коментиращите в социалните мрежи, в зависимост от това дали коментарите са насочени срещу Преслава или срещу Фики? Безпомощен си, когато срещу теб застане някой с аргументи. Знаеш мнението ми - ти си крайно неподходящ за модератор, защото си най-пристрастният човек в този форум и не съумяваш да го прикриваш,  а се излагаш с безумни постове. Снощната ти изцепка има цели 6 дислайка, което далеч надхвърля "добре познатите герои". Просто се спри, дразниш!

Преслава не заслужи да бъде критикувана, докато Фики напълно. И в двата случая, по-малкия процент коментиращите са прави. А коментарите за Фики не са непременно с античалгарски мотив, каквито бяха при Преслава. Дислайковете са от потребители, които ми опонират по принцип и няколко неактивни.

  • Haha 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Fast каза:

Омразата ви към Преслава датира от години. Ти специално я солиш откакто си дошъл тук. Дори да се махна, нищо няма да се промени в това отношение, и все ще се намери някой да ви озаптява. И него ли ще опитате да изкарате враг на народа?

Дълги години солях и Деси Слава, дори много повече от Пепа Крадлата. В момента единствената причина да си търся поводи за смях с неумелата имитаторка от Толбухин си лично само и единствено ти персонално. Иначе отдавна да съм я оставил на новата и кариера на новоизлюпена инстаграм инфлуенцърка. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз да взема да си пробутам Фатмето с най-големия fail от чалга звезда в предаването, та белким се спрете за малко с хейта по Преслава. В интерес на истината чак мен /като един от най-големите и фенове/ ме е срам да ви натрапвам този резил, но.. :1000(29):

 

  • Like 1
  • Haha 6

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава Галена Галена Преслава

Кога ще има нова песен от Магда?

Поздрав за всички бездомни кучета. 

  • Like 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Fast каза:

Още първото му участие приличаше на ПР акция. Представи добре подбрана песен на Стиви Уондър, лъжейки че е израснал с музиката му, докато Халдавждан точеше лиги колко е бил възпитан и сдържан, и Тони ронеше крокодилски сълзи в публиката. Днешната му имитация е за 6-7мо място обективно погледнато. Има много тънка линия между имитация и откровена гавра. Не виждам нищо забавно в това един хетеросексуален мъж да се подиграва по подобен начин с образа и хореографията на много по-успешна от него жена. Въобще дебелашко си беше отвсякъде. Мъжете, които играят женски образи и не стигат до крайности, го правят най-малкото от уважение към работата им. 

П.С. забелязахте ли как Фънки четеше заучени фразички от лист хартия, след като миналата седмица нареди кученцето на Янева?

Не съм съгласен с теб. На Фики му се падна този образ. Той какво е виновен, че прилича на Тарзан? Веждите пак ли той си ги е залепил? За мен няма значение физически дали изглеждаш като този когото имитираш, а дали имитираш поведението и тн. Ако като бонус успяваш и външно да наподобиш - супер. Също така и вокалната интерпретация е важна, съгласен. Фики не беше блестящ, а победата му е по-скоро като морална подкрепа затова, че не претупа образа, колкото и невъзможен да беше. 

Това не беше подигравка с образа. Кое беше крайно? Нима Лопес не туърква и не танцува? Ами Фики направи същото. Нищо, че изглеждаше пародийно.

 

Освен това, не виждам какво общо има Преслава в темата за участието на Фикрет. Ако търсите обективност от потребителите, обсъдете го в Чат мания.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...