Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Като нищо, тя е кукувица та дрънка.

Еми и без това нищо не печели, освен от участия, които и сама може да си намира. Както виждаме Коцио, Меди, Софи и всички други се справят добре. Сашка Ангелчето спазарява всички по добър начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Еми и без това нищо не печели, освен от участия, които и сама може да си намира. Както виждаме Коцио, Меди, Софи и всички други се справят добре. Сашка Ангелчето спазарява всички по добър начин.

Абе не може. Деса не е Кама, не е толко оправна. То затова й се върна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава си беше добре в първите няколко години от самопродуцирането. Западна чак след като спряха да я излъчват по Тв, а дискотеките започнаха да канят приоритетно Пайнерци. А и фалира заради телевизията.

Днес вече е различно- ще си има участия и гледания извън Пайнер и ще е ок. Даже може да й е от полза да се откъсне от този развъдник на типични чалга диви, в каквато се превърна и тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, THE IIconic каза:

Познай кой и пусна новината. :roll1:

Това взе да ме зарибява. Усещам, че Фатме се е нахъсала да мачка през 2020 година. И не, не говоря за снимките и в инстаграм. :whistling:


 

  • Love 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Познай кой и пусна новината. :roll1:

Това взе да ме зарибява. Усещам, че Фатме се е нахъсала да мачка през 2020 година. И не, не говоря за снимките и в инстаграм. :whistling:


 

Да аз я пуснах и много се смяхме😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа и Моника Валериева бяха на лайв в инстаграм. Стори ми се, че Моника е яко насвяткана, а Андреа не знаеше коя е Юнона и се изсмя като чу името Соня Немска. Друго, което каза е, че е приятелка с Мая Нури! Истински кралици! Направо съм в еуфория!🤣🤣🤣

  • Haha 3
  • Wow 2
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Амброжка. каза:

Андреа и Моника Валериева бяха лайв в инстаграм. Стори ми се, че Моника е яко насвяткана, а Андреа не знаеше коя е Юнона и се изсмя като чу името Соня Немска. Друго, което каза е, че е приятелка с Мая Нури! Истински кралици! Направо съм в еуфория!🤣🤣🤣

Също! Изпаднах в екстаз! 

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър вечер, я да видим кой е за бан!

FE30FA51-B0CC-4336-8555-9C1A36C79AB5.jpeg

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Господ му е дал едно, но му е взел друго

А какво му е дал е въпроса

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Амброжка. каза:

Андреа и Моника Валериева бяха на лайв в инстаграм. Стори ми се, че Моника е яко насвяткана, а Андреа не знаеше коя е Юнона и се изсмя като чу името Соня Немска. Друго, което каза е, че е приятелка с Мая Нури! Истински кралици! Направо съм в еуфория!🤣🤣🤣

Къде да гледаме този сеир?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...